Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 - Starožitnosti a umění
1 z 8

110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253

Skončeno
Žádný příhoz
119 800 Kč
Ukončeno v sobotu 4. 11. 2023, 17:02:59
Nikdo nezakoupil
Doprava a platba
Zaslat.cz kurýr na adresu 167 Kč
Kurýr 599 Kč
Mezinárodní přeprava 699 Kč
Osobní převzetí
Městec Králové
Doba dodání 7-10 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253
Popis předmětu
Informace od prodejce
Typ textilie

Na mých aukcích nabízím koberce z celého světa, ručně tkané, vlněné i hedvábné. Koberce, které vystavuji se vyznačuji elegancí a harmonií vzorů a barev. S perskými koberci se můžeme setkat na zámcích, ambasádách, palácích i v domech známých osobností. Vystavené koberce jsou originály a pocházejí z míst, které jsou vyhlášené výrobou koberců jako např: Persie, Anatolie (Turecko), Kavkaz, Pákistán, Afghánistán, Indie nebo Čína.

Já osobně jsem milovnicí umění, starožitností a perských koberců, jejichž kouzlu jsem propadla již před 20 lety. Vždy se na ně s radostí dívám a stále mě přitahují svojí energií ruční práce a krásou. Pohled na perský koberec je pohledem do světa umělecké nádhery zdokonalované už 3000 let. Koberce antické, různě vytřené až prodřené se znatelnou patinou stáří, jsou často využívány designéry interiérů pro vytvoření jedinečné atmosféry interiéru ať již umístěním na podlahu nebo zavěšením na stěny. I ty staré orientální koberce jsou uměleckým dílem, které si zaslouží, abychom o ně pečovali a chránili pro další generace.

Právě i proto jsem velice ráda, že mohu nabídnout tyto koberce za velice příznivé ceny. Jsou to koberce pro ty, kteří dokážou ocenit krásu a umění.

Dnes je možné ještě stále na trhu najít exkluzivní koberce, ale rádi bychom upozornili, že do budoucna to bude stále těžší. Hlavním důvodem je to, že mnoho talentovaných tkalců přestalo pracovat kvůli stáří a že neexistují žádní následníci, kteří by převzali otěže.

Takže pokud uvidíte krásný, ručně tkaný, exkluzivní koberec, který se vám líbí - zakupte jej, zítra může být pozdě!


110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253

Předmětem aukce je ručně vázaný koberec HERIZ s etiketou galerie, kde byl zakoupen a s cenou před slevou 10 000,-EUR.

Tyto koberce Heriz jsou vázány v severozápadní Persii. Koberec je často velký a velmi trvanlivý, a proto je vhodný pro chodby a veřejné prostory. Vlna je zkrácena na průměrnou délku. Koberec je považován za jeden z nejlepších lehce jednodušších koberců v celé Persii.Původ: Írán/Persie

Známý jako: Heriz, Heris

Stav: vintage - stav odpovídající stáří a používání-viz foto (barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak, případné barevné mapy jsou dány odleskem rouna při dopadu světla z různých úhlů)

Stáří: antik, cca 110 let

Velikost: 355x253 cm (+-5cm, pokud má koberec třásně, je rozměr vždy uveden s třásněmi)

Vlasový materiál: ručně spřádaná vlna 100%

Osnovní materiál: bavlna

Počet uzlů: přibližně 250 000 uzlů na m2V případě dotazů pište, ráda odpovím.

Přeji příjemnou aukci.

Na mých aukcích nabízím koberce z celého světa, ručně tkané, vlněné i hedvábné. Koberce, které vystavuji se vyznačuji elegancí a harmonií vzorů a barev. S perskými koberci se můžeme setkat na zámcích, ambasádách, palácích i v domech známých osobností. Vystavené koberce jsou originály a pocházejí z míst, které jsou vyhlášené výrobou koberců jako např: Persie, Anatolie (Turecko), Kavkaz, Pákistán, Afghánistán, Indie nebo Čína. Já osobně jsem milovnicí umění, starožitností a perských koberců, jejichž kouzlu jsem propadla již před 20 lety. Vždy se na ně s radostí dívám a stále mě přitahují svojí energií ruční práce a krásou. Pohled na perský koberec je pohledem do světa umělecké nádhery zdokonalované už 3000 let. Koberce antické, různě vytřené až prodřené se znatelnou patinou stáří, jsou často využívány designéry interiérů pro vytvoření jedinečné atmosféry interiéru ať již umístěním na podlahu nebo zavěšením na stěny. I ty staré orientální koberce jsou uměleckým dílem, které si zaslouží, abychom o ně pečovali a chránili pro další generace. Právě i proto jsem velice ráda, že mohu nabídnout tyto koberce za velice příznivé ceny. Jsou to koberce pro ty, kteří dokážou ocenit krásu a umění. Dnes je možné ještě stále na trhu najít exkluzivní koberce, ale rádi bychom upozornili, že do budoucna to bude stále těžší. Hlavním důvodem je to, že mnoho talentovaných tkalců přestalo pracovat kvůli stáří a že neexistují žádní následníci, kteří by převzali otěže. Takže pokud uvidíte krásný, ručně tkaný, exkluzivní koberec, který se vám líbí - zakupte jej, zítra může být pozdě! 110 LET-RUČNĚ VÁZANÝ-HERIZ-355x253 Předmětem aukce je ručně vázaný koberec HERIZ s etiketou galerie, kde byl zakoupen a s cenou před slevou 10 000,-EUR. Tyto koberce Heriz jsou vázány v severozápadní Persii. Koberec je často velký a velmi trvanlivý, a proto je vhodný pro chodby a veřejné prostory. Vlna je zkrácena na průměrnou délku. Koberec je považován za jeden z nejlepších lehce jednodušších koberců v celé Persii. Původ: Írán/Persie Známý jako: Heriz, Heris Stav: vintage - stav odpovídající stáří a používání-viz foto (barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak, případné barevné mapy jsou dány odleskem rouna při dopadu světla z různých úhlů) Stáří: antik, cca 110 let Velikost: 355x253 cm (+-5cm, pokud má koberec třásně, je rozměr vždy uveden s třásněmi) Vlasový materiál: ručně spřádaná vlna 100% Osnovní materiál: bavlna Počet uzlů: přibližně 250 000 uzlů na m2 V případě dotazů pište, ráda odpovím. Přeji příjemnou aukci.

Nabídka č. 7011805399 Vystaveno 30.10. 11:10 Zobrazení: 2