search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

DANĚK v lese, zima, Německo pr. 1966, zvěř, zvířata, myslivost(7012658151)

addProdat zboží v této kategorii
DANĚK v lese, zima, Německo pr. 1966, zvěř, zvířata, myslivost
visibility
DANĚK v lese, zima, Německo pr. 1966, zvěř, zvířata, myslivost - Sběratelství
DANĚK v lese, zima, Německo pr. 1966, zvěř, zvířata, myslivost - Sběratelství
1 z 2
Prodáno za
9 Kč
Vyhráno uživatelem l...a
update
Ukončeno středa, 6. 7. 2022, 18:12:25
update
Ukončeno středa, 6. 7. 2022, 18:12:25
1  přihazoval
visibility2  sledovali
1  přihazoval
Prodejce favorite
  • Doba dodání (od obdržení platby)

   7-10 dní

  prošlá, bez známky, VF, kvalita viz foto, je nutno, si řádně prohlédnout fota !!! - patrné poškození z fota většinou nepopisuji !!!


  Lze po domluvě sloučit i více a různé předměty za jedno poštovné !!!


  Na Slovensko a do celé EU lze na vlastní riziko zaslat do 8 ks PH za 40,- Kč, více dle domluvy !!!!!!!!!!


  Po skončení nákupu při více než 10 vydražených kusů mne prosím kontaktujte mailem ohledně výše poštovného - nehleďte na to, co Vám vypočte automat AUKRA !!!


  Po špatných zkušenostech s reklamací u České pošty za ztracenou či odcizenou zásilku, doporučuji zaslání jako Cenné psaní. Kontakt přes telefon uvedený u aukce či mailem. Nepište SMS !!!


  Veškerá rizika při volbě obyčejného a doporučeného poštovného jsou na straně kupujícího!!! Poštovné doporučené pošta nahrazuje jen výši poštovného ne obsahu, jelikož dle poštovních podmínek je zakázano v doporučeném psaní posílat, citace: Peníze, aktivované platební karty a jiné platební prostředky; poukázky na odběr zboží nebo služeb; směnky, šeky a jiné cenné papíry; předměty kulturní, umělecké nebo sběratelské hodnoty bez ohledu na jejich stáří a cenu; šperky, drahé kameny, drahé kovy a výrobky z nich, a další obdobně cenné věci mohou být obsahem poštovní zásilky jen tehdy, je-li to u určité poštovní služby výslovně stanoveno. 


  Cenné psaní je o něco dražší, ale máte plnou záruku vrácení všech peněz při ztrátě zásilky. Poštovné uvedeno základní pro cca 8 ks pohlednic, je v něm již započten veškerý balicí materiál včetně folií a tvrdých proložek k zamezení poškození během přepravy a u cenného psaní předepsaná plastová obálka s poplatkem na uvedenou výši ceny. Při více položkách bude celkové poštovné navýšeno dle celkové váhy zásilky.