Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Dobročinná aukce obrazu. Stojíme za Natálkou! - Umění
Dobročinná aukce obrazu. Stojíme za Natálkou! - Umění
Dobročinná aukce obrazu. Stojíme za Natálkou! - Umění
Dobročinná aukce obrazu. Stojíme za Natálkou! - Umění
Dobročinná aukce obrazu. Stojíme za Natálkou! - Umění
1 z 4

Dobročinná aukce obrazu. Stojíme za Natálkou!

Skončeno
3 přihazovali
18 400 Kč
Ukončeno v neděli 28. 5. 2023, 15:46:41
Vyhráno uživatelem C...6
Bezpečné přihazování s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba

KHATAR DŽAVA, PRAJTA BARONA – KUDY PŮJDU LISTY POROSTOU

Do oslavy svátku Mezinárodního dne Romů v rámci Týdne romské kultury v Břeclavi se společně s komunitou aktivně zapojil i výtvarník Antonín Vojtek s manželkou Jitkou z Galerie 99. Nutno předeslat, že pan Vojtek dal stromu ty správné kontury, namaloval ho a lidé z komunity pak na strom v průběhu programu oslav MDR domalovali listy stromu, které hrají různými odstíny barev.


Již před začátkem akce jsme věděli, že chceme obraz využít na dobročinné účely a vydražit toto dílo za částku, která může někomu pomoci. Volba byla téměř jednoznačná. Vydraženou částku věnujeme Natálce Kudrikové a její rodině, abychom mohli alespoň trochu ulevit rodině po žhářském útoku ve Vítkově.


Jsme také velmi rádi, že patronát nad aukcí obrazu přijal držitel ceny Magnezia litera – Patrik Banga.


Dražbu pořádá IQ Roma servis Břeclav ve spolupráci s dárcovskou platformou znesnáze21

KHATAR DŽAVA, PRAJTA BARONA – KUDY PŮJDU LISTY POROSTOU Do oslavy svátku Mezinárodního dne Romů v rámci Týdne romské kultury v Břeclavi se společně s komunitou aktivně zapojil i výtvarník Antonín Vojtek s manželkou Jitkou z Galerie 99. Nutno předeslat, že pan Vojtek dal stromu ty správné kontury, namaloval ho a lidé z komunity pak na strom v průběhu programu oslav MDR domalovali listy stromu, které hrají různými odstíny barev. Již před začátkem akce jsme věděli, že chceme obraz využít na dobročinné účely a vydražit toto dílo za částku, která může někomu pomoci. Volba byla téměř jednoznačná. Vydraženou částku věnujeme Natálce Kudrikové a její rodině, abychom mohli alespoň trochu ulevit rodině po žhářském útoku ve Vítkově. Jsme také velmi rádi, že patronát nad aukcí obrazu přijal držitel ceny Magnezia litera – Patrik Banga. Dražbu pořádá IQ Roma servis Břeclav ve spolupráci s dárcovskou platformou znesnáze21

Nabídka č. 7038271907Zobrazení: 815