Vyberte si kategorii
Elektrický Zubní kartáček + dárek - Péče o tělo a zdraví
Elektrický Zubní kartáček + dárek - Péče o tělo a zdraví
Elektrický Zubní kartáček + dárek - Péče o tělo a zdraví
Elektrický Zubní kartáček + dárek - Péče o tělo a zdraví
1 z 3
Nové

Elektrický Zubní kartáček + dárek

(6959955608)
1x zakoupeno
1 166 Kč
K dispozici
776 ks
1 ks
11 sleduje
1x zakoupeno
Nepozdává se vám cena? Učiňte prodejci nabídku
Doprava
Balíkovna od 79 Kč
Česká pošta Balík Na poštu 119 Kč
Osobní převzetí
Meziměstí
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! 24 MESIC ZARUKA

Zubní kartáček plně automatický, vyčistí zuby za 10s, bělení zubů, IP65, bezdrátové nabíjení.


Vlastnosti:


Automatic Toothbrush představuje revoluční způsob čištění zubů. Plně automatický zubní kartáček nejenže vyčistí vaše zuby během 10 sekund, ale současně je také bude bělit za pomoci studeného světla. Díky tomu ušetříte čas oproti klasickému způsobu čištění zubů a navíc získáte nástroj, jak vaše zuby vybělit. Kromě svých vlastností a rychlosti čištění vyniká rovněž kompaktnými rozměry, a tak jej můžete bez problému vzít s sebou do práce či na cesty. Zubní kartáček je vyrobený ze 100% potravinářského silikonu, který je plně recyklovatelný, vysoce odolný vůči poškození i prasknutí, velmi lehký a bez jakéhokoli zápachu. V-WHITE Teeth Whitening and 360 Automatic Toothbrush je unikátním způsobem čištění zubů, který je schválený FDA, Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv v USA.

Specifikace:


Plně automatický zubní kartáček Schválený FDA Vyčistí zuby během 10 sekund Současně bělí zuby studeným světlem V-WHITE Teeth Whitening and 360 Automatic Toothbrush vyrobený ze 100% potravinářského silikonu Ten je odolný vůči poškození a prasknutí Plně recyklovatelný Velmi lehký a bez jakéhokoli zápachu Vnitřní silikonový rám Snadné použití Viditelné výsledky již za měsíc Na nabití vydrží 2 - 4 týdny Díky IP65 vodotěsný Vhodný pro děti od 14 let Dodáván s bezdrátovou nabíječkou Kompatibilní rozměry Barevné provedení: bílé

Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !!

24 MESIC ZARUKA

Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet.

Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce

POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit!

Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!

Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! 24 MESIC ZARUKA Zubní kartáček plně automatický, vyčistí zuby za 10s, bělení zubů, IP65, bezdrátové nabíjení. Vlastnosti: Automatic Toothbrush představuje revoluční způsob čištění zubů. Plně automatický zubní kartáček nejenže vyčistí vaše zuby během 10 sekund, ale současně je také bude bělit za pomoci studeného světla. Díky tomu ušetříte čas oproti klasickému způsobu čištění zubů a navíc získáte nástroj, jak vaše zuby vybělit. Kromě svých vlastností a rychlosti čištění vyniká rovněž kompaktnými rozměry, a tak jej můžete bez problému vzít s sebou do práce či na cesty. Zubní kartáček je vyrobený ze 100% potravinářského silikonu, který je plně recyklovatelný, vysoce odolný vůči poškození i prasknutí, velmi lehký a bez jakéhokoli zápachu. V-WHITE Teeth Whitening and 360 Automatic Toothbrush je unikátním způsobem čištění zubů, který je schválený FDA, Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv v USA. Specifikace: Plně automatický zubní kartáček Schválený FDA Vyčistí zuby během 10 sekund Současně bělí zuby studeným světlem V-WHITE Teeth Whitening and 360 Automatic Toothbrush vyrobený ze 100% potravinářského silikonu Ten je odolný vůči poškození a prasknutí Plně recyklovatelný Velmi lehký a bez jakéhokoli zápachu Vnitřní silikonový rám Snadné použití Viditelné výsledky již za měsíc Na nabití vydrží 2 - 4 týdny Díky IP65 vodotěsný Vhodný pro děti od 14 let Dodáván s bezdrátovou nabíječkou Kompatibilní rozměry Barevné provedení: bílé Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! 24 MESIC ZARUKA Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit! Zboží můžete vrátit zpět do 14 dní od oznámení odstoupení od smlouvy !!!
Nabídka č. 6959955608Zobrazení: 1