Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Děti

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Děti

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 54 031 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 54 031 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Děti jsou obrovskou radostí, ale zároveň přinášejí i mnoho starostí. Ještě než přijde dítě na svět, je třeba nakoupit věci do dětského pokojíčku, kočárek, autosedačku a v neposlední řadě hygienické a další pomůcky, které využijete při péči o dítě. Jak dítě roste, mění se jeho potřeby a s tím i jeho oblíbené hračky a velikost oblečení a obuvi. Důležitou životní etapou dítěte je nástup k povinné školní docházce, která si vyžaduje mnoho trpělivosti rodičů a kvalitní školní pomůcky. Říká se, že vychovat jedno dítě stojí rodiče skoro 2 miliony korun. U nás na Aukru najdete vše, co vaše dítko potřebuje a ještě ušetříte pár kaček.

Prověřené obchodníky TOP Seller poznáte podle symbolu Symbol Aukro+. Valná většina transakcí proběhne bez problému. Aby vás i tak nic nepřekvapilo, doporučujeme přečíst Jaké jsou výhody TOP Seller.

autosedačka

Autosedačky

Autosedačka je nezbytným bezpečnostním prvkem při cestování autem. Sedačku využijete již od narození miminka, říká se jí “vajíčko” a lze ji zakoupit samostatně, nebo v kombinaci s kočárkem. Využít také můžete sedačku, která v sobě kombinuje vajíčko a autosedačku pro větší děti do 18 kilogramů. Autosedačky se rozdělují do pěti kategorií, které jsou rozděleny podle váhového rozmezí. V kategorii Autosedačky vám poradíme, jak vybrat tu pravou.

Kočárky

Kočárek je pro dítě kouzelným místem, ve kterém tráví v začátku života mnoho času. Je to místo, kde se cítí v bezpečí a zároveň může obdivovat svět okolo sebe. Jako první na řadu přichází hluboký kočárek, který využijete do 6 měsíců věku dítěte. Následuje sportovní kočárek, který vám bude dělat službu do 3 až 4 let věku dítěte. Tyto dva typy kočárků můžete zakoupit samostatně, v dvojkombinaci nebo v trojkombinaci, kde je navíc autosedačka. Na krátké procházky a nákupy je vhodný golfový kočárek, který je velmi skladný.

trojkombinace
dětská chůvička

Péče o kojence a batolata

Péče o miminko si vyžaduje mnoho pomůcek, které mohou být mnohdy velmi nákladné. Chybět by vám rozhodně neměly přebalovací a hygienické potřeby. Chcete si být jistí, že vaše miminko v klidu spinká? Díky chůvičce budete mít přehled o tom, co vaše miminko v postýlce dělá a monitor dechu vás upozorní, že něco není v pořádku. Rádo se vaše dítě nosí? Elastický šátek a nosítko vám umožní mít dítě u sebe a zároveň budete mít volné ruce.

Dětské oblečení a obuv

Děti rostou před očima a často se na nich nové oblečení a boty dlouho neohřejí. Občas se zároveň stane, že nový kus oblečení zničí nebo ztratí. U nás na Aukru najdete veškeré potřebné oblečení pro vaše ratolesti.

dětské body
dětská postýlka

Dětský pokoj

Jak se mění potřeby dětí, mění se i jejich dětský pokoj. První měsíce života nejčastěji tráví v ložnici svých rodičů. Při přesunutí do jejich vlastního pokojíku je důležité myslet na to, abyste vytvořili místo, kde se dítě bude cítit v bezpečí. Další velkou proměnou projde pokojíček s nástupem dítěte do školy. Na scénu přijde psací stůl a skříňky, kam lze uložit veškeré školní potřeby. U dětí se může stát, že každý rok budou chtít na stěně novou oblíbenou postavičku a přidat poličku na nové hračky. Poslední velkou proměnou prochází pokoj během období puberty, kdy je pro dítě pokoj moc dětský a vyžaduje předělání od základu. Na Aukru najdete všechno potřebné pro vytvoření vysněného pokoje pro vaše dítě.

Hračky

Hračky patří neodmyslitelně do života dětí, pomáhají rozvíjet jejich kreativitu a představivost. S věkem dítěte se mění jeho oblíbená hračka. Malé děti ocení hračky, které jsou pestrobarevné, na dotek příjemné a vydávají různé typy zvuků. Starší děti vyhledávají hračky, které jsou vizuálně efektní a zároveň dokážou potrápit jejich hlavičky. Každému dítěti udělá radost plyšák, ke kterému se může v noci přitulit a brát si ho s sebou na cesty. Mezi hračky, které udělají radost nejen dětem, ale i rodičům, patří stavebnice LEGO. Na Aukru najdete hračky pro všechny věkové kategorie.

stavebnice LEGO
školní batoh

Školní potřeby

Nástup do školy je pro každé dítě velkým okamžikem, který vyžaduje od rodičů mnoho příprav a podpory. Chybět nesmí aktovka, batoh nebo taška, do které si dítě může uložit veškeré své školní potřeby. V penálu budou všechny pastelky a tužky v bezpečí, stejně jako sešity v plastových obalech. Na Aukru můžete nakoupit svému školákovi všechno potřebné.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up