Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Hoříněves Smiřice Jaroměř Hořice Hradec Králové - Pohlednice místopis
Hoříněves Smiřice Jaroměř Hořice Hradec Králové - Pohlednice místopis
1 z 1

Hoříněves Smiřice Jaroměř Hořice Hradec Králové

(7046000280)
3 přihazovali
680 Kč
Ukončeno v pondělí 25. 9. 2023, 19:22:37
Vyhráno uživatelem j...8
3 sledovali
3 přihazovali
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Historie přihazování
Barevnost
Doba dodání (od obdržení platby)

Kr. adr., čistá nepoužitá.

Drobné nečistoty na zadní straně, skvrnky na přední, jinak je stav dobrý - viz sken.

Děkuji výherci za účast v aukci a prosím - dodržujte pravidla AUKRO a co nejdříve vyplňte kartu dopravy a platby. Jedině tak na sebe budeme mít kontakt. K vydražené položce přičtěte poštovné, které si zvolíte (obyčejný dopis na vaše riziko) - poštovné jsou uvedena v mé nabídce.

Při placení, prosím uvádějte číslo, nebo název aukce a svoje uživatelské jméno (login). Posílat budu v ekonomickém (levnějším) režimu, proto je lhůta doručení o něco málo delší. Na dobírku neposílám.

Budete-li přihazovat na více mých nabídek v delším časovém rozpětí, napište mi to hned po skončení té první. Rád vám počkám a více vyhraných položek sloučím do jedné zásilky - do obálky max. 7 položek. Bude-li vydražených položek více a váha zásilky bude více než 50 gramů, na které mám u vystavených položek vypsán o poštovné, připravenou zásilku zvážím a předem vám napíšu výsledné vyšší poštovné k vaší platbě.

Prosím o dodržení maximálně 8 denní lhůty na dokončení i zaplacení aukce, abych vás nemusel upomínat.


Kr. adr., čistá nepoužitá. Drobné nečistoty na zadní straně, skvrnky na přední, jinak je stav dobrý - viz sken.Děkuji výherci za účast v aukci a prosím - dodržujte pravidla AUKRO a co nejdříve vyplňte kartu dopravy a platby. Jedině tak na sebe budeme mít kontakt. K vydražené položce přičtěte poštovné, které si zvolíte (obyčejný dopis na vaše riziko) - poštovné jsou uvedena v mé nabídce.Při placení, prosím uvádějte číslo, nebo název aukce a svoje uživatelské jméno (login).Posílat budu v ekonomickém (levnějším) režimu, proto je lhůta doručení o něco málo delší.Na dobírku neposílám.Budete-li přihazovat na více mých nabídek v delším časovém rozpětí, napište mi to hned po skončení té první. Rád vám počkám a více vyhraných položek sloučím do jedné zásilky - do obálky max. 7 položek. Bude-li vydražených položek více a váha zásilky bude více než 50 gramů, na které mám u vystavených položek vypsán o poštovné, připravenou zásilku zvážím a předem vám napíšu výsledné vyšší poštovné k vaší platbě.Prosím o dodržení maximálně 8 denní lhůty na dokončení i zaplacení aukce, abych vás nemusel upomínat.
Nabídka č. 7046000280Zobrazení: 30