search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Jaroslav Kulhavý - Originál - podepsaný reprezentační dres (6943304716)

addProdat zboží v této kategorii
Jaroslav Kulhavý - Originál - podepsaný reprezentační dres
visibility
Jaroslav Kulhavý - Originál - podepsaný reprezentační dres
Prodáno za
4 999 Kč
Vyhráno uživatelem e...t
access_time
Ukončeno čtvrtek, 28. 2. 2019, 19:00:00
access_time
Ukončeno čtvrtek, 28. 2. 2019, 19:00:00
12  přihazovalo
Žádný sledující
12  přihazovalo
Prodejce favorite
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 0 Kč od SportPomaha

  • Doba dodání (od obdržení platby)

   2-3 dny

  Chceme vás tímto informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Romana Kreuzigera a Ondřeje Cinka, jejíž výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 11 letou Alex při cestě za jejím snem!


  Odkazy na všechny 4 dresy jsou na: www.sportpomaha.org/Alex

  Loni v létě jsme oslovili naší kamarádku, extrémní bikerku a sportovkyni, Markétu Peggy Marvanovou (www.peggymarvanova.cz) s nápadem dát naší cyklistické výzvě BIKE HERO (www.bikehero.cz) i druhou tvář. Jsme rádi, že tento náš projekt lidi baví a je pro mnohé z nich výzvou, ale stejně důležité pro nás bylo, aby zároveň i pomáhal. Peggy nás tehdy seznámila s 11 letou Alex, která bohužel v životě neměla tolik štěstí jako většina z nás. Do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. Ale ta holka je opravdu velká bojovnice a navzdory osudu je jejím velkým snem reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na závodech na handbiku a triatlonu.


  Její příběh nás zaujal natolik, že téměř okamžitě slovo dalo slovo a ještě za pomoci Pavla Zacha (ze Sport pomáhá www.sportpomaha.org) vznikla takřka přes noc sbírka pro Alex – www.darujme.cz/projekt/1201318


  Alex ke splnění svého snu potřebuje speciální běžeckou formuli (běhátko) v hodnotě 100.000 Kč a na carbon handbike 250.000 Kč, které jí umožní zvládnout triatlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru. Do dnešního dne se podařilo vybrat částku 132 tisíc korun za kterou všem moc děkujeme.

  Oslovili jsme proto přes naše kamarády a známé profesionální cyklistické hvězdy s žádostí o to, zda nám poskytnou svůj podepsaný dres do charitativní dražby, jejíž celý výtěžek půjde na splnění snu jedné malé bojovnice. Podařilo se nám tak získat podepsaný duhový dres mistra světa Petera Sagana, reprezentační dres s podpisem olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého, cyklistickou vestu Romana Kreuzigera a v neposlední řadě také dres Ondřeje Cinka. Chceme tímto všem kdo nám pomohl, moc poděkovat.


  Nyní tak máte jedinečnou šanci získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy a zároveň přispět na dobrou věc.


  Využijte této výjimečné příležitosti získat cennou sběratelskou relikvii a zároveň podpořit Alex v její cestě za snem.