Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

LICHTENŠTEJNSKO- kolekce 3 ks FDC - FLÓRA/291./ - Filatelie
LICHTENŠTEJNSKO- kolekce 3 ks FDC - FLÓRA/291./ - Filatelie
1 z 1

LICHTENŠTEJNSKO- kolekce 3 ks FDC - FLÓRA/291./

Skončeno
3 přihazovali
19 Kč
Ukončeno v úterý 23. 4. 2024, 21:09:00
Vyhráno uživatelem P...1
Doprava a platba
Obyčejné psaní 45 Kč
Balík Na poštu 65 Kč
Doporučená zásilka 91 Kč
Osobní převzetí
Milín
Doba dodání 4-6 dní
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
LICHTENŠTEJNSKO- kolekce 3 ks FDC - FLÓRA/291./
Popis předmětu

NABÍDKA!!

V DALŠÍCH AUKCÍCH NABÍZÍM I  JINÉ CELISTVOSTI,KOLEKCE CELISTVOSTÍ a také POLOŽKY PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO FILATELII ,PROSÍM,PODÍVEJTE SE ,děkuji

 

 

 

HMOTNOST POLOŽKY: Malá - bude zasláno v doporučené zásilce,balíku do balíkovny a nebo na výslovné přání kupujícího v obyčejné zásilce.

 

 

 

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE K MÝM AUKCÍM - prosím,nepřehlédněte

Při zakoupení více položek,zasílám vše v jedné zásilce za jedno poštovné,pokud to rozměry a hmotnost položek dovolí.

 

Pokud  zakoupíte více položek,než kolik jich je možné zabalit do jedné zásilky daného typu,je nutné vyplnit formulář přepravy a platby - OSOBNÍ PŘEVZETÍ a já Vám pak pošlu celkové vyúčtování pro všechny položky a cenu poštovného za jiný typ zásilky popř. zásilek..

 

V tomto emailu budete mít i pokyny k platbě s číslem bankovního účtu.

 

Položky se snažím zabalit pečlivě,aby Vám došly v pořádku.

 

Máte-li zájem o více položek,můžete z mé nabídky dražit položky po dobu 10 dnů,pak bych Vás chtěl požádat o  vypnění formuláře přepravy a platby a úhradu položek.

 

Pro kupující ze zahraničí - poštovné při zaslání do zahraničí se liší od poštovného v rámci České republiky,poštovné do zahraničí/dle ceníku ČESKÉ POŠTY/ Vám sdělím prostřednictvím konečného vyúčtování emailem.

NABÍDKA!! V DALŠÍCH AUKCÍCH NABÍZÍM I JINÉ CELISTVOSTI,KOLEKCE CELISTVOSTÍ a také POLOŽKY PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO FILATELII ,PROSÍM,PODÍVEJTE SE ,děkuji HMOTNOST POLOŽKY: Malá - bude zasláno v doporučené zásilce,balíku do balíkovny a nebo na výslovné přání kupujícího v obyčejné zásilce. DŮLEŽITÉ INFORMACE K MÝM AUKCÍM - prosím,nepřehlédněte Při zakoupení více položek,zasílám vše v jedné zásilce za jedno poštovné,pokud to rozměry a hmotnost položek dovolí. Pokud zakoupíte více položek,než kolik jich je možné zabalit do jedné zásilky daného typu,je nutné vyplnit formulář přepravy a platby - OSOBNÍ PŘEVZETÍ a já Vám pak pošlu celkové vyúčtování pro všechny položky a cenu poštovného za jiný typ zásilky popř. zásilek.. V tomto emailu budete mít i pokyny k platbě s číslem bankovního účtu. Položky se snažím zabalit pečlivě,aby Vám došly v pořádku. Máte-li zájem o více položek,můžete z mé nabídky dražit položky po dobu 10 dnů,pak bych Vás chtěl požádat o vypnění formuláře přepravy a platby a úhradu položek. Pro kupující ze zahraničí - poštovné při zaslání do zahraničí se liší od poštovného v rámci České republiky,poštovné do zahraničí/dle ceníku ČESKÉ POŠTY/ Vám sdělím prostřednictvím konečného vyúčtování emailem.

Nabídka č. 7061254626 Vystaveno 18.04. 21:04 Zobrazení: 15