Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Modely aut 1:43 –⁠ 1:49

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Balení
Určeno pro
Materiál
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Modely aut 1:43 –⁠ 1:49

Balení
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 13 707 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 13 707 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Měřítko 1:43 patří k těm nejrozšířenějším mezi sběrateli. Modely v tomto měřítku jsou většinou 10 centimetrů dlouhé a navzdory malému rozměru i důkladně propracované. Vzácně se u těchto modelů aut můžete setkat s otevíracími dveřmi. Kvalita a detail zpracování mají zásadní vliv na cenu. Nejlevnější modely se dají pořídit za pár stovek korun, ty propracovanější se pohybují cenově v řádech tisíců. Na celkovou cenu má vliv samozřejmě i vzácnost modelu. Ať už chcete rozšířit svou sbírku, nebo model chcete věnovat darem, na Aukru si určitě vyberete.

trabant

Historické modely aut

V kategorii historických modelů aut v měřítku 1:43 naleznete mnoho ikonických vozidel. Mezi ikony rozhodně patří tříkolové vozítko Velorex. Velorex se proslavil zejména svým účinkováním ve filmu Vrchní prchni!. O konstrukci vozidla s trubkovým rámem s koženkovou karoserií se zasloužili bratři Stránští. Dalším ikonickým autem je Trabant, který se začal vyrábět již v roce 1958. Model tohoto automobilu udělá radost sběratelům i těm, kteří se v tomto vozidle měli možnost svézt. Největším zástupcem historických autíček jsou auta české automobilky Škoda. Pojďme si některé modely blíže představit:

  • Škoda 1202 – Ve sbírce by vám neměl chybět model Škoda 1202, který byl využíván jako užitkové vozidlo. Najít ho můžete v provedení sanitka, řeznické auto či pohřební vůz.
  • Škoda 120L Model 120L je oblíbený nejen u sběratelů, ale i laiků, jelikož se jednalo o nejrozšířenější automobil v 80. letech minulého století. Zakoupit jej můžete také v provedení VB a PO. 
  • Škoda Favorit 136L – Model 136L byl veřejnosti představen v roce 1987 a jednalo se o první auto s motorem umístěným vpředu a pohonem na přední nápravu. 
  • Škoda Felicia 94 – Felicia patří mezi rodinná auta, která můžeme na silnicích vídat dodnes.

Modely současných aut

Sortiment modelů současných aut je velice široký, vybrat si můžete od moderních a luxusních automobilů po zemědělské stroje


Koncepty

Nadšenci do automobilů jistě ocení ve své sbírce koncepty automobilů, které slouží k prezentaci nových technologií a designů. Mezi koncepty můžeme zařadit například Škodu Joyster.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up