Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Na záchod vždycky sám! | Charitativní aukce Pochlapse.cz

Skončeno
Žádný příhoz
2 249 Kč
Ukončeno v neděli 17. 11. 2019, 19:45:00
Nikdo nezakoupil
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Zdarma
Kurýr Zdarma
Osobní převzetí
Třebíč
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Na záchod vždycky sám! | Charitativní aukce Pochlapse.cz
Popis předmětu

Tahle karta bude patřit do vaší KPZky nejen, když půjdete na záchod.

Praktická výbava do dnešního světa a nepostradatelná věc, když je vám nejhůř. Přesně to je jedinečná neplatební karta “Na záchod vždycky sám”. Navíc ji dostanete přilepenou na osobním děkovném dopisu (samo sebou ručně podepsaným) přímo od Kapitána Dema. Vše zarámováno do luxusního rámečku s imitací dřeva.

A protože vás, zlatíčka, má Kapitán skutečně rád, a nechce vás nechat na holičkách za žádných okolností, součástí tohoto předmětu je i ještě jedna karta navíc, pro případ, kdybyste tu první někde v podroušeném stavu nechali.


Protip: Když musíš, tak musíš. Používej k tomu alespoň nástroje k tomu určené.


Příhozy do aukce jsou závazné, myslete na to při navyšování částky.


Pochlap se, je charitativní projekt, jehož nosným pilířem jsou aukce předmětů slavných a významných Mo Bros a Mo Sistas. Věnovali kus sebe, abychom touto formou nasbírali co nejvíce finančních prostředků na výzkum a léčbu rakoviny. Veškeré prostředky získané z aukcí budou věnovány na konto nadace Muži proti rakovině, kteří jsou partnerským fondem světové organizace Movember. Nejenže tedy máte možnost získat absolutně unikátní předmět, který pro majitele má nevyčíslitelnou hodnotu, ale máte také možnost přispět na dobrou věc, a to je za nás nejvíc. Tak nebuďte škrti a POCHLAPTE SE.

Tahle karta bude patřit do vaší KPZky nejen, když půjdete na záchod. Praktická výbava do dnešního světa a nepostradatelná věc, když je vám nejhůř. Přesně to je jedinečná neplatební karta “Na záchod vždycky sám”. Navíc ji dostanete přilepenou na osobním děkovném dopisu (samo sebou ručně podepsaným) přímo od Kapitána Dema. Vše zarámováno do luxusního rámečku s imitací dřeva. A protože vás, zlatíčka, má Kapitán skutečně rád, a nechce vás nechat na holičkách za žádných okolností, součástí tohoto předmětu je i ještě jedna karta navíc, pro případ, kdybyste tu první někde v podroušeném stavu nechali. Protip: Když musíš, tak musíš. Používej k tomu alespoň nástroje k tomu určené. Příhozy do aukce jsou závazné, myslete na to při navyšování částky. Pochlap se, je charitativní projekt, jehož nosným pilířem jsou aukce předmětů slavných a významných Mo Bros a Mo Sistas. Věnovali kus sebe, abychom touto formou nasbírali co nejvíce finančních prostředků na výzkum a léčbu rakoviny. Veškeré prostředky získané z aukcí budou věnovány na konto nadace Muži proti rakovině, kteří jsou partnerským fondem světové organizace Movember. Nejenže tedy máte možnost získat absolutně unikátní předmět, který pro majitele má nevyčíslitelnou hodnotu, ale máte také možnost přispět na dobrou věc, a to je za nás nejvíc. Tak nebuďte škrti a POCHLAPTE SE.

Nabídka č. 6956362985 Vystaveno 10.11. 19:11 Zobrazení: 751