Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Prodejce je do 21. 5. 2024 nepřítomen. Co to znamená?

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Odznak - Kravatová Spona - Vězeňská Služba - VSČR - Odznaky, nášivky a medaile
Odznak - Kravatová Spona - Vězeňská Služba - VSČR - Odznaky, nášivky a medaile
1 z 1

Odznak - Kravatová Spona - Vězeňská Služba - VSČR

Skončeno
Žádný příhoz
300 Kč
Ukončeno ve středu 15. 12. 2021, 13:30:14
Nikdo nezakoupil
Doprava a platba
Doporučená zásilka 70 Kč
Mezinárodní přeprava 150 Kč
Bankovním převodem
Podrobnosti
Odznak - Kravatová Spona - Vězeňská Služba - VSČR
Popis předmětu

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM INFORMACÍM

- Součástí nabídky je konkrétní položka z fotografie. 

- Informace k platbě zašlu co nejdříve po nákupu. Přijímám pouze bezhotovostní platby na bankovní účet. Toto platí jak v rámci ČR, tak i ze Slovenska, kdy zašlu IBAN a BIC a očekávám SEPA platbu převodem v Eurech, nemáte-li český účet. 

- Při zakoupení libovolného počtu položek účtuji vždy jedno poštovné 70 Kč po ČR. Na Slovensko počítám u odznaků jednotné náklady na dopravu 150 CZK, u medailí jednotné náklady na dopravu 250 CZK. Nebudu jednotlivé medaile vážit a spekulovat nad poštou. Cokoliv na Slovensko nad 0,5 kg se vyplatí poslat jako balík ( proto pošta 250 CZK ). Zároveň nejsem fanouškem obchodů, kdy je pošta pomalu vyšší než samotný nákup, takže tímto poprosím všechny zájemce ze Slovenska o respektování těchto podmínek před nákupem, mám dostatečně širokou nabídku zajímavých položek a jistě si vyberete. Při více položkách se při nákupu rozpočítá doprava a vyplatí se to Vám i mně. 

- Pro dokončení obchodu kvůli případným technickým problémům nebo pro dotazy, přímý kontaktní email krtek066@seznam.cz

VĚNUJTE PROSÍM POZORNOST NÁSLEDUJÍCÍM INFORMACÍM - Součástí nabídky je konkrétní položka z fotografie. - Informace k platbě zašlu co nejdříve po nákupu. Přijímám pouze bezhotovostní platby na bankovní účet. Toto platí jak v rámci ČR, tak i ze Slovenska, kdy zašlu IBAN a BIC a očekávám SEPA platbu převodem v Eurech, nemáte-li český účet. - Při zakoupení libovolného počtu položek účtuji vždy jedno poštovné 70 Kč po ČR. Na Slovensko počítám u odznaků jednotné náklady na dopravu 150 CZK, u medailí jednotné náklady na dopravu 250 CZK. Nebudu jednotlivé medaile vážit a spekulovat nad poštou. Cokoliv na Slovensko nad 0,5 kg se vyplatí poslat jako balík ( proto pošta 250 CZK ). Zároveň nejsem fanouškem obchodů, kdy je pošta pomalu vyšší než samotný nákup, takže tímto poprosím všechny zájemce ze Slovenska o respektování těchto podmínek před nákupem, mám dostatečně širokou nabídku zajímavých položek a jistě si vyberete. Při více položkách se při nákupu rozpočítá doprava a vyplatí se to Vám i mně. - Pro dokončení obchodu kvůli případným technickým problémům nebo pro dotazy, přímý kontaktní email krtek066@seznam.cz

Nabídka č. 7000946756 Vystaveno 08.12. 13:12 Zobrazení: 12