Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Starý pohled - M.F. Kvěchová Srdečné blahopřání tlačený nápis - Pohlednice
Starý pohled - M.F. Kvěchová Srdečné blahopřání tlačený nápis - Pohlednice
Starý pohled - M.F. Kvěchová Srdečné blahopřání tlačený nápis - Pohlednice
Starý pohled - M.F. Kvěchová Srdečné blahopřání tlačený nápis - Pohlednice
1 z 3

Starý pohled - M.F. Kvěchová Srdečné blahopřání tlačený nápis

Skončeno
Cena
49 Kč
Ukončeno v pátek 31. 5. 2024, 21:00:19
Doprava a platba
Balíkovna Od 63 Kč
Doporučená zásilka 75 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
Starý pohled - M.F. Kvěchová Srdečné blahopřání tlačený nápis
Popis předmětu
Informace od prodejce

Prohlídka galerie předmětu je nutností a s Vaším příhozem musíte být seznámeni se stavem předmětu! Pokud jsou fotografie předmětu v popisu aukce musíte si je v mobilu navolit, nezobrazují se ! ( ...viz. zobrazit plnou verzi . )


Číslo účtu : 228383570/0300 ........... Jako variabilní symbol bankovní platby ( VS ) uveďte prosím číslo aukce. Pokud vydražíte více aukcí napište ostatní čísla aukcí do zprávy pro příjemce a předem napište a dohodneme výši poštovného. Při hromadném nákupu se poštovné nesčítá, platíte jen jedno podle velikosti a váhy balíku. ( ....dle ceníku České pošty ). Na dobírku nezasílám !


Zásilky expedovány jednou týdně Českou poštou a do týdne od připsání platby ! Platbu očekáváme do týdne od Vaší výhry ! Balíky jsou automaticky pojišťovány na základní částku 880,- . Pokud chcete na více, nutno se domluvit po emailu, to samé platí i při možnosti odeslání křehce !


Příhozem akceptujete tyto výše uvedené podmínky. Děkuji !

Prohlídka galerie předmětu je nutností a s Vaším příhozem musíte být seznámeni se stavem předmětu! Pokud jsou fotografie předmětu v popisu aukce musíte si je v mobilu navolit, nezobrazují se ! ( ...viz. zobrazit plnou verzi . ) Číslo účtu : 228383570/0300 ........... Jako variabilní symbol bankovní platby ( VS ) uveďte prosím číslo aukce. Pokud vydražíte více aukcí napište ostatní čísla aukcí do zprávy pro příjemce a předem napište a dohodneme výši poštovného. Při hromadném nákupu se poštovné nesčítá, platíte jen jedno podle velikosti a váhy balíku. ( ....dle ceníku České pošty ). Na dobírku nezasílám ! Zásilky expedovány jednou týdně Českou poštou a do týdne od připsání platby ! Platbu očekáváme do týdne od Vaší výhry ! Balíky jsou automaticky pojišťovány na základní částku 880,- . Pokud chcete na více, nutno se domluvit po emailu, to samé platí i při možnosti odeslání křehce ! Příhozem akceptujete tyto výše uvedené podmínky. Děkuji !

Nabídka č. 7001751622 Vystaveno 04.05. 19:05 Zobrazení: 10