Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Prodávejte jednoduše na Aukru
dáváme věcem nový život
Začněte prodávat na Aukru

Prodávejte na Aukru jednoduše na pár kliků. Stačí vyfotit a můžete hned prodávat. Ušetříte si doma místo a peníze navíc se vždycky hodí.

Chci prodávat
Snadné vystavení
na pár kliků
12 mil. návštěv
každý měsíc na Aukro.cz
6 mil. prodejů
ročně
Co všechno můžete na Aukru prodávat?

Máte nový model telefonu, počítače, kola, lyží… a teď nevíte, co si počnete s tím starým kouskem? Nebo jste dostali dárek, který se vám vůbec nehodí? Nevadí! Prodejte ho na Aukru a za získané peníze si dopřejte to, co vám udělá radost.

Nebo vymeťte sklep a půdu. Určitě jsou plné pokladů jako jsou staré hračky, retro kousky, elektronika, různé starožitnosti a třeba se najde i sbírka známek po dědečkovi. Možná mají vyšší hodnotu, než si myslíte. Dejte je do aukce a uvidíte, jak se cena může vyšplhat.

Prodej pro vás již nepotřebných věcí se tak nejen vyplatí, ale bude vás i bavit.Proč prodávat na Aukru?

Vystavení nabídky je zdarma - pro prvních 20 položek
Aukce od koruny - u aukcí od koruny se poplatky za vystavení neplatí
Statisíce uživatelů - co denně brouzdají po Aukru a hledají zajímavé nabídky
Možnosti prodeje i na Slovensku - Platba přes Aukro vám zajistí také to, že se vaše nabídky zobrazí i na aukro.sk
Marketingová propagace - díky výkonnostním marketingovým kampaním efektivněji cílíme a oslovujeme vaše potenciální zákazníky
Naprostá anonymita - žádné zahlcující telefonáty a zprávy od zájemců. Vše vyřizujete pohodlně přes Moje Aukro
Bezpečné transakce - díky Platbě přes Aukro jsou platby za zboží rychlé a bezpečné
Odeslání balíčku na jeden klik - s volbou výhodné Dopravy přes Aukro je odeslání balíčku kupujícímu možné přes Aukro na pár kliků
Zákaznická péče - v případě problémů vás v tom nenecháme
Chci prodávat
Jak prodávat na Aukru?
Na Aukru můžete začít prodávat ihned po založení účtu a registraci svého telefonního čísla a e-mailové adresy. Poté už stačí jen předmět na prodej vyfotit, vystavit a prodat. Chce to jen pár kliků, opravdu!

Při vystavení nabídky si dopředu určíte, jak zboží chcete zaplatit a jak ho kupujícímu pošlete. Kupující si pak zboží zaplatí jako na eshopu, vám automaticky přijdou jeho kontaktní údaje a jednoduše zboží odešlete. Odpadá vám tak zdlouhavé dohadování s kupujícím kam a jak zboží poslat.

Předmět můžete dát do aukce nebo za pevnou cenu Kup teď. Chci Zjistit více.
Platba přes Aukro je bezpečný způsob platby a kupujícícm zároveň nabídne možnost Aukro Ochrany Kupujících. Navíc vám zvyšuje důvěryhodnost, usnadňuje sledování zaplacení vašeho zboží a šetří vám poštovné za nevyzvednuté dobírky. Uživatelé mohou za vaše zboží zaplatit kartou, což jistě uvítají a zjednoduší to celý jejich nákupní proces. Díky Platbě přes Aukro se navíc vaše zboží bude zobrazovat i na Aukro.sk a vaše šance na prodej se zvýší. S Platbou přes Aukro máte o všem přehled.
Při volbě dopravy si jednoduše zvolíte způsoby, které vám nejvíce vyhovují. Můžete si k nabídce navolit i více možností doprav a kupující si pak vybere z vašeho výberu tu, který vyhovuje i mu. Vám pak přijde info, jak a kam mu zboží pošlete.

Díky Dopravě přes Aukro, za níž stojí spolupráce Aukra s Balíkovnou, Zásilkovnou a Zaslat.cz je cena za dopravu u těchto partnerů zvýhodněná a začíná již na 63 Kč. Aby toho nebylo málo, k deslání balíčků vám stačí jen pár kliknutí v Moje Aukro.
Veškeré ceny za poplatky a služby najdete na stránce Ceník poplatků a služeb.
Jste podnikatel?
Chcete se stát velkým prodejcem a využívat všechny výhody, které Aukro nabízí?
Zjistit více

Máte dotaz? Jsme tu pro vás. Napište nám přes Kontaktní formulář.