Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
/18044/ Postříbřený náhrdelník Venušiny vlasy a citríny     - Šperky
/18044/ Postříbřený náhrdelník Venušiny vlasy a citríny     - Šperky
1 z 1
Nové

/18044/ Postříbřený náhrdelník Venušiny vlasy a citríny

Kup teď
Cena
2 265 Kč
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v dubnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 83 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 89 Kč
Cenné psaní 90 Kč
Balík Do ruky 130 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
/18044/ Postříbřený náhrdelník Venušiny vlasy a citríny
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Postříbřený náhrdelník Venušiny vlasy a citríny


 

*** AUTORSKÝ ŠPERK MIMOŘÁDNÉHO VZHLEDU***

 

Materiál: silně postříbřený kov

Barva materiálu: stříbrná s vysokým leskem

Specifikum: ručně vyrobeno, krásně sedí na krku, mohutný výrazný šperk, velké množství kamenů dává nádech luxusu

Délka náhrdelníku:  nastavitelná až na cca 58 cm

Centrální kámeny: přírodní  sagenit  14 ks, rozměr největší šišky cca 11 x 25 mm, broušené žluté citríny - imitace na dozdobení šperku

Barva kamene: světlá žlutá až čirá průhledná se zlatými "vlasy" rutilu, nádherné probarvení kamenů

Rozměry ozdobné části: cca 14 x 13 cm

Váha: cca 115 g

 


Autentické foto, kupujete přesně tento šperk

 

 

 

 

 

 

Sagenit:

Sagenit dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulzy křemene a působí jako velice výkonný vibrační léčitel.

Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje její duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Tento kámen pomáhá při astrálních cestách, věštění a dálkovém pozorování. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránící duchovnímu pokroku, když dovoluje minulosti odejít z vašeho života.

 

 

Sagenit lze použít při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Současně umožňuje získat vhled do událostí, k nimž v minulých životech došlo a které ovlivňují přítomnost. Pomáhá dostat se ke kořeni života obsahujícího příčinu problémů a pochopit důsledky předchozích činů. Spojuje svého majitele s moudrostí ducha vyplývající z dosavadních prožitků s plánem současného života.

Postříbřený náhrdelník Venušiny vlasy a citríny *** AUTORSKÝ ŠPERK MIMOŘÁDNÉHO VZHLEDU*** Materiál: silně postříbřený kov Barva materiálu: stříbrná s vysokým leskem Specifikum: ručně vyrobeno, krásně sedí na krku, mohutný výrazný šperk, velké množství kamenů dává nádech luxusu Délka náhrdelníku: nastavitelná až na cca 58 cm Centrální kámeny: přírodní sagenit 14 ks, rozměr největší šišky cca 11 x 25 mm, broušené žluté citríny - imitace na dozdobení šperku Barva kamene: světlá žlutá až čirá průhledná se zlatými "vlasy" rutilu, nádherné probarvení kamenů Rozměry ozdobné části: cca 14 x 13 cm Váha: cca 115 g Autentické foto, kupujete přesně tento šperk Sagenit: Sagenit dokáže účinně integrovat energii na všech úrovních. Zvyšuje energetické impulzy křemene a působí jako velice výkonný vibrační léčitel. Na duchovní úrovni navozuje dokonalou rovnováhu kosmického záření, čímž zajišťuje osvětlení duše a umožňuje její duchovní růst. Čistí auru a dodává jí energii. Tento kámen pomáhá při astrálních cestách, věštění a dálkovém pozorování. Umožňuje kontakty s vyšším duchovním průvodcem. Vytlačuje negativní energii a boří bariéry bránící duchovnímu pokroku, když dovoluje minulosti odejít z vašeho života. Sagenit lze použít při odstraňování nerovnováhy pocházející z minulých životů. Současně umožňuje získat vhled do událostí, k nimž v minulých životech došlo a které ovlivňují přítomnost. Pomáhá dostat se ke kořeni života obsahujícího příčinu problémů a pochopit důsledky předchozích činů. Spojuje svého majitele s moudrostí ducha vyplývající z dosavadních prožitků s plánem současného života.

Nabídka č. 7025939308 Vystaveno 05.04. 11:04 Zobrazení: 13