Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
225/55R17 97H ZIMNI PNEU SNOW 2 - DOPRAVA ZDARMA - Pneumatiky
225/55R17 97H ZIMNI PNEU SNOW 2 - DOPRAVA ZDARMA - Pneumatiky
1 z 1
Nové

225/55R17 97H ZIMNI PNEU SNOW 2 - DOPRAVA ZDARMA

Kup teď
16x zakoupeno
1 190 Kč
K dispozici
10 ks
1 ks
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Kurýr Zdarma
Kurýr s dobírkou 250 Kč
Osobní převzetí
NIEKAZANICE
Doba dodání 1-2 dny
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
225/55R17 97H ZIMNI PNEU SNOW 2 - DOPRAVA ZDARMA
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Průměr
Značka
Hmotnostní index
Rychlostní index
Šířka
Profil
  • O FIRMĚ
  • NAŠE NABÍDKA
  • RECENZE
  • PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH
  • PRAVIDLA
Vítáme Vás na naší aukci
 
PLATBYČÍSLO ÚČTU:
6933358001/5500
ZÁSILKA

Zboží je zasílané kurírní přepravou službou DPD

Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny.
Doričení do 24 nebo 48h.

DOKUMENTY
Naše společnost vystavuje české faktury s 21% DPH nebo bez DPH (-23% deklarované hodnoty zboží) pro osoby registrované jako plátce DPH- EU.
KDE NÁS NAJDETE
 

 

225/55R17 97H ZIMNI PNEU VZOR SNOW 2 - TARGUM

Specifikace
Rozměr
225/55R17
Sezóna
ZIMNI
Typ dezénu
SNOW2
Index nosnosti
97
Index rychlosti
H-210KMH
Záruka
5 LET
Číslo homologace
Jakost
I
Rok výroby
Letosni
Popis předmětu
Zimní celoprotektorovane pneumatiky disponující skvělou trakcí, to jsou americké Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Ve vzorku této zimní pneumatiky našly uplatnění kromě dvou obvodových drážek i tři unikátní druhy lamel a to s sebou nese dokonalejší záběr v jakýchkoliv podmínkách, které mohou v zimě nastat.
Zimní pneumatika Dunlop SP WINTER SPORT 3D je obzvláště dobrá zejména v zatáčkách a při ovládání na ledovém, zasněženém, mokrém i suchém povrchu. Za účelem co nejlepší přilnavosti byla vyvíjena i běhounová směs. Dezén je směrový, a to znamená lepší ovladatelnost na mokru a v hlubokých kalužích, které na podzim a hlavně na jaře nejsou ničím výjimečným.


Jsou to pneumatiky I. jakosti, certyfikátem, homologaci
(108R-000203) a známkou bezpečnostiS touto skutečností poskytujeme na nabízené pneumatiky  
5 letou  zárukuZboží je zasílané kurírní přepravou službou.
Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny.
Doričení do 24 nebo 48h.

***

Dodatečně záruka satisfakce pro všechny naše zákazníky. Váženy zákazníku maš 14 dnů od chvíle obdržení zásilky na vráceni bez uvedení důvodu. Pneumatiky nesmí nést známky použití a musí byt vraceny se všema doručnými doklady.

***

Vyplnění formuláře ve volbě doručení, ihned po provedeném nákupu usnadní a tím samým urychlí realizaci objednávky. Během nákupu u naši firmy mate stálou možnost sledování postupu realizace své objednávky. Na email od nás obdržíš číslo své zásilky, diky kterému kdykoliv můžeš zjistit stav své objednávky.

***

Všechny zásilky jsou pojištěné a zabalené takovým způsobem, když je zákazník chce vidět při odběru nemusí je rozbalovat. Zaručujeme vysokou kvalitu našich zásilek proto nekupuješ dle přísloví kočku v pytli. Přidej se k tisícům spokojených zákazníků aukra.


!!! SUPER CENA !!!


Možnost osobního převzetí v sídle společnosti s možností montáži zakoupených pneumatik na adrese Niekazanice č.p.45
(5km do Úvalna).
Ujisti se, že nákupy u nás jsou opravdu bezpečné!!!


 
Galérie předmětu


 

  • O FIRMĚ
  • NAŠE NABÍDKA
  • RECENZE
  • PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH
  • PRAVIDLA
O FIRMĚ NAŠE NABÍDKA RECENZE PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH PRAVIDLA Vítáme Vás na naší aukci PLATBY ČÍSLO ÚČTU: 6933358001/5500 ZÁSILKA Zboží je zasílané kurírní přepravou službou DPD Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny. Doričení do 24 nebo 48h. DOKUMENTY Naše společnost vystavuje české faktury s 21% DPH nebo bez DPH (-23% deklarované hodnoty zboží) pro osoby registrované jako plátce DPH- EU. KDE NÁS NAJDETE 225/55R17 97H ZIMNI PNEU VZOR SNOW 2 - TARGUM Specifikace Rozměr 225/55R17 Sezóna ZIMNI Typ dezénu SNOW2 Index nosnosti 97 Index rychlosti H-210KMH Záruka 5 LET Číslo homologace E20109R 000203 Jakost I Rok výroby Letosni Popis předmětu Zimní celoprotektorovane pneumatiky disponující skvělou trakcí, to jsou americké Dunlop SP WINTER SPORT 3D Ve vzorku této zimní pneumatiky našly uplatnění kromě dvou obvodových drážek i tři unikátní druhy lamel a to s sebou nese dokonalejší záběr v jakýchkoliv podmínkách, které mohou v zimě nastat. Zimní pneumatika Dunlop SP WINTER SPORT 3D je obzvláště dobrá zejména v zatáčkách a při ovládání na ledovém, zasněženém, mokrém i suchém povrchu. Za účelem co nejlepší přilnavosti byla vyvíjena i běhounová směs. Dezén je směrový, a to znamená lepší ovladatelnost na mokru a v hlubokých kalužích, které na podzim a hlavně na jaře nejsou ničím výjimečným. Jsou to pneumatiky I. jakosti, certyfikátem, homologaci (108R-000203) a známkou bezpečnosti S touto skutečností poskytujeme na nabízené pneumatiky 5 letou záruku Zboží je zasílané kurírní přepravou službou. Zásiky jsou prováděne jen v pracoví dny. Doričení do 24 nebo 48h. *** Dodatečně záruka satisfakce pro všechny naše zákazníky. Váženy zákazníku maš 14 dnů od chvíle obdržení zásilky na vráceni bez uvedení důvodu. Pneumatiky nesmí nést známky použití a musí byt vraceny se všema doručnými doklady. *** Vyplnění formuláře ve volbě doručení, ihned po provedeném nákupu usnadní a tím samým urychlí realizaci objednávky. Během nákupu u naši firmy mate stálou možnost sledování postupu realizace své objednávky. Na email od nás obdržíš číslo své zásilky, diky kterému kdykoliv můžeš zjistit stav své objednávky. *** Všechny zásilky jsou pojištěné a zabalené takovým způsobem, když je zákazník chce vidět při odběru nemusí je rozbalovat. Zaručujeme vysokou kvalitu našich zásilek proto nekupuješ dle přísloví kočku v pytli. Přidej se k tisícům spokojených zákazníků aukra. !!! SUPER CENA !!! Možnost osobního převzetí v sídle společnosti s možností montáži zakoupených pneumatik na adrese Niekazanice č.p.45 (5km do Úvalna). Ujisti se, že nákupy u nás jsou opravdu bezpečné!!! Galérie předmětu O FIRMĚ NAŠE NABÍDKA RECENZE PŘIDEJ DO OBLÍBENÝCH PRAVIDLA

Nabídka č. 7047076953 Vystaveno 31.03. 11:03 Zobrazení: 12