Vyberte si kategorii
Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení - Příslušenství k notebookům
Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení - Příslušenství k notebookům
Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení - Příslušenství k notebookům
Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení - Příslušenství k notebookům
Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení - Příslušenství k notebookům
1 z 4
Nové

Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení

(7031007761)
23x zakoupeno
99 Kč
K dispozici
2 ks
1 ks
27 sleduje
23x zakoupeno
Doprava
Balíkovna od 65 Kč
Zásilkovna od 80 Kč
Zásilkovna s dobírkou od 109 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Prodám  Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení 


Funkce:


1. Dva USB porty: Na řadě EasyDrive jsou dva USB porty, jeden je port pro přenos dat a druhý je port pomocného napájení, který lze použít pouze připojením k datovému portu U. Pokud je napájení portu USB počítače nedostatečné, připojte port pomocného napájení, abyste zároveň posílili napájení.


2. Špičkový čip: čip master JMS578, velmi stabilní přenosové rozhraní USB 3.0, rychlejší a stabilnější než USB 2.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0/USB 1.1. Připojte 2,5palcový pevný disk SATA k počítači a snadno vytvořte funkci mobilního pevného disku.


3. Stabilní provoz: Duální USB napájení, může podporovat vysokorychlostní pevný disk s maximální rychlostí 7200 ot./min bez externího napájení. Přenosové rozhraní produktu využívá velmi stabilní rozhraní USB 2.0 a je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 1.0 dual USB pro napájení. Může podporovat vysokorychlostní pevné disky s rychlostí 7200 ot bez externího napájení.


4. Snadné přenášení: Podpora 2,5palcový pevný disk SATA, malá velikost, plug and play, snadné přenášení. Tento produkt je vhodný pouze pro běžné 2,5palcové pevné disky SATA notebooků. Tento adaptérový kabel nelze připojit ke stolním pevným diskům a optickým jednotkám, protože stolní pevné disky a optické jednotky potřebují k napájení 12V napájení.


5. Design kontrolky: Podpora 2,5palcových pevných disků SATA1 a SATA2, produkt je malých rozměrů, plug and play a snadno se přenáší. Okamžitě se staňte bezpečným, ekonomickým a pohodlným 2,5palcovým externím boxem. Dvoubarevná kontrolka napájení - modrá, čtení a zápis, červená.


Popis:


Na řadě EasyDrive jsou dva USB porty, jeden je port pro přenos dat a druhý je port pomocného napájení, který lze použít pouze připojením k datovému portu U. Pokud je napájení portu USB počítače nedostatečné, připojte port pomocného napájení, abyste zároveň posílili napájení.


Specifikace:


Materiál: Plast


Délka: 0,3m


Přenosové rozhraní: USB 2.0


Přenosová rychlost: USB 2.0: 480 Mb/s


Objekt aplikace: 2,5palcový SATA HD


Hot swap: podpora


Napájení: duální USB napájecí zdroj na straně hostitele


Typ: propojovací kabel


Při koupi více položek platíte jen jedno poštovné

Prodám Adapter konvertor USB SATA pro připojení HDD SSD k PC a jiným zařízení Funkce: 1. Dva USB porty: Na řadě EasyDrive jsou dva USB porty, jeden je port pro přenos dat a druhý je port pomocného napájení, který lze použít pouze připojením k datovému portu U. Pokud je napájení portu USB počítače nedostatečné, připojte port pomocného napájení, abyste zároveň posílili napájení. 2. Špičkový čip: čip master JMS578, velmi stabilní přenosové rozhraní USB 3.0, rychlejší a stabilnější než USB 2.0, zpětně kompatibilní s USB 2.0/USB 1.1. Připojte 2,5palcový pevný disk SATA k počítači a snadno vytvořte funkci mobilního pevného disku. 3. Stabilní provoz: Duální USB napájení, může podporovat vysokorychlostní pevný disk s maximální rychlostí 7200 ot./min bez externího napájení. Přenosové rozhraní produktu využívá velmi stabilní rozhraní USB 2.0 a je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 1.0 dual USB pro napájení. Může podporovat vysokorychlostní pevné disky s rychlostí 7200 ot bez externího napájení. 4. Snadné přenášení: Podpora 2,5palcový pevný disk SATA, malá velikost, plug and play, snadné přenášení. Tento produkt je vhodný pouze pro běžné 2,5palcové pevné disky SATA notebooků. Tento adaptérový kabel nelze připojit ke stolním pevným diskům a optickým jednotkám, protože stolní pevné disky a optické jednotky potřebují k napájení 12V napájení. 5. Design kontrolky: Podpora 2,5palcových pevných disků SATA1 a SATA2, produkt je malých rozměrů, plug and play a snadno se přenáší. Okamžitě se staňte bezpečným, ekonomickým a pohodlným 2,5palcovým externím boxem. Dvoubarevná kontrolka napájení - modrá, čtení a zápis, červená. Popis: Na řadě EasyDrive jsou dva USB porty, jeden je port pro přenos dat a druhý je port pomocného napájení, který lze použít pouze připojením k datovému portu U. Pokud je napájení portu USB počítače nedostatečné, připojte port pomocného napájení, abyste zároveň posílili napájení. Specifikace: Materiál: Plast Délka: 0,3m Přenosové rozhraní: USB 2.0 Přenosová rychlost: USB 2.0: 480 Mb/s Objekt aplikace: 2,5palcový SATA HD Hot swap: podpora Napájení: duální USB napájecí zdroj na straně hostitele Typ: propojovací kabel Při koupi více položek platíte jen jedno poštovné
Nabídka č. 7031007761Zobrazení: 33