Ametyst narámek 6 mm . Kámen čistoty, klidu a naděje - Šperky a hodinky
Ametyst narámek 6 mm . Kámen čistoty, klidu a naděje - Šperky a hodinky
1 z 1
Nové

Ametyst narámek 6 mm . Kámen čistoty, klidu a naděje

Kup teď
Cena
159 Kč
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v dubnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 59 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 71 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Bankovním převodem
Podrobnosti
Ametyst narámek 6 mm . Kámen čistoty, klidu a naděje
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Náramek z drahých kamenů poskytne vám stálou přítomnost příjemné energie a může krásně doplnit váš styl. Náramek je částečně roztažitelný a pružný, dobře se přizpůsobí zápěstí. Velikost náramku je univerzálních oblíbených 18 cm. Hodí se na běžné zápěstí o velikosti cca 16 cm.Velikost kuliček na náramku: cca 6 mm 

POŠTOVNÉ U OBJEDNÁVEK NAD 550 Kč ZDARMA! Ke každé objednávce od nás obdržíte DÁREK.

AMETYST kámen čistoty, klidu a naděje. Ametyst je základním léčitelským kamenem. Uspořádává myšlenky, pomáhá k dosažení cílů. Je to kamen čistoty a klidu, zahání strachy, stres a negativní emoce, zvyšuje naděje.

Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí.

Znamení horoskopu (Beran, Panna, Střelec, Kozoroh, Ryby, Vodnář, Blíženci, Váhy )

Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, odstraňuje napětí.

Náramek z drahých kamenů poskytne vám stálou přítomnost příjemné energie a může krásně doplnit váš styl. Náramek je částečně roztažitelný a pružný, dobře se přizpůsobí zápěstí. Velikost náramku je univerzálních oblíbených 18 cm. Hodí se na běžné zápěstí o velikosti cca 16 cm.Velikost kuliček na náramku: cca 6 mm POŠTOVNÉ U OBJEDNÁVEK NAD 550 Kč ZDARMA! Ke každé objednávce od nás obdržíte DÁREK. AMETYST kámen čistoty, klidu a naděje. Ametyst je základním léčitelským kamenem. Uspořádává myšlenky, pomáhá k dosažení cílů. Je to kamen čistoty a klidu, zahání strachy, stres a negativní emoce, zvyšuje naděje. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Znamení horoskopu (Beran, Panna, Střelec, Kozoroh, Ryby, Vodnář, Blíženci, Váhy ) Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, odstraňuje napětí.

Nabídka č. 7041800121 Vystaveno 08.04. 07:04 Zobrazení: 2