chevron_left Auto-moto

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Štítky
Vystavené před
Končící za méně než

Levné Auto-moto

Populární nabídky
Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 163 862 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Cena, nejlevnějšíkeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 163 862 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Poohlížíte se po novějším dopravním prostředku nebo hledáte pro ten váš náhradní díl nebo příslušenství? To vše najdete v naší nabídce Auto-moto. Prozradíme vám, jaké automobily, motocykly, příslušenství a další motoristické předměty můžete objevit v naší nabídce.

Automobily

Počátky vývoje automobilů sahají až do konce 19. století, kde se za první automobil považuje motorová tříkolka od Karla Benze. V naší nabídce naleznete osobní automobily i obytné vozy, autobusy, automobilové veterány a nákladní vozy, které jsou užitečnými pomocníky pro podnikatele a společnosti při převážení zboží.

Automobil
Motocykl

Motocykly

První funkční motocykl, který fungoval pomocí páry, vznikl v roce 1869 a sestrojili jej Pierre Michaux a Louis-Guillaume Perreaux nebo Sylvester Roper. V dnešní době se můžete setkat s motocyklem, který má čtyřtaktní, dvoutaktní nebo elektrický motor. Aby vám váš nově pořízený stroj vyhovoval a splňoval vaše požadavky a nároky, můžete vybrat například moped, skútr, silniční motocykl, chopper nebo motocyklového veterána.

Náhradní díly a příslušenství pro auto-moto

Při používání automobilu nebo motocyklu se může nějaká součástka rozbít, a právě proto v naší nabídce naleznete náhradní díly pro osobní automobily, nákladní vozidla a motocykly. Dále můžete pořídit nové pneumatiky, přívěs nebo návěs, který vám poskytne větší prostor pro zavazadla nebo materiál. 

Převodovka
Motoristická cedule

Motoristické předměty a literatura

Jste-li motoristickým fanouškem nebo vybíráte dárek pro motoristického nadšence, podívejte se do naší nabídky motoristických předmětů. Zde najdete například cedule, plakáty nebo oblečení. Pro zjištění bližších informací, nejen o historických dopravních prostředcích, si můžete pořídit motoristickou literaturu, kde naleznete různé katalogy, příručky, knihy a prospekty.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up