Vyberte si kategorii
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
Bezpečnostní kamera ZS-GX6S - Dům a zahrada
1 z 8
Použité

Bezpečnostní kamera ZS-GX6S

(6998204582)
Cena
790 Kč
K dispozici
3 ks
1 ks
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
13 sleduje
Doprava
Zásilkovna od 55 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Tato kamera. Plně funkční. Bezvadný stav.

Bez držáku na zeď (standardní stativový závit).

Mám 2 bílé a 1 černou variantu. V objednávce upřesněte preferovanou barvu.10400mAh baterie a vylepšená anténa-Díky vestavěné 10400mAh baterii by bezpečnostní kamera UOKIER vydržela po úplném nabití 4-8 měsíců. Řídicí jednotka APP vám připomene, když je baterie nižší než 20%. Jako bezdrátová WiFi kamera nové generace má dvojici bezdrátových 4DB antén pro získání silnějšího signálu WiFi.

1080P Image & Infrared Night Vision - S kamerou 1080P bude venkovní bezpečnostní kamera UOKIER zobrazovat HD video na vaší APP. Díky funkci 4x digitálního zoomu můžete návštěvníky snadno identifikovat. Funkce infračerveného nočního vidění vám navíc nabízí video v reálném čase i ve tmě, což je vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Tato kamera by poskytovala široký úhel 120 ° pohledu a viditelný dosah 50 stop.

Detekce pohybu a obousměrný zvuk - Když je zapnutý režim PIR, jakmile bezpečnostní kamera baterie detekuje jakýkoli pohyb člověka, vaše aplikace vám pošle oznámení. Citlivost PIR můžete nastavit ve 3 různých úrovních, abyste vybrali nejvhodnější rozsah spouštění výstrah. Díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu vám funkce obousměrného zvuku umožňuje hovořit se svými návštěvníky, ať jste kdekoli.

Profesionální vodotěsná a snadná instalace - bezdrátová bezpečnostní kamera UOKIER WiFi s dobíjecí baterií má spolehlivou vodotěsnost IP66. Bezdrátová kamera odolává teplotním rozsahům od -20 ° C do 60 ° C od -4 ° F do 140 ° F, bude chránit váš domov před jakýmkoli špatným počasím. Díky přenosné konstrukci této dobíjecí bezpečnostní kamery ji může snadno nainstalovat kdokoli.

100% bezdrátová a snadná instalace- vnitřní/venkovní bezpečnostní kamera UOKIER je zcela bez kabelů, k bezpečnostní kameře není třeba instalovat žádný kabel ani kabel. Tato dobíjecí bezpečnostní kamera je kompatibilní s 2,4 GHz WiFi, což splňuje nejběžnější požadavky.

Tato kamera. Plně funkční. Bezvadný stav. Bez držáku na zeď (standardní stativový závit). Mám 2 bílé a 1 černou variantu. V objednávce upřesněte preferovanou barvu. 10400mAh baterie a vylepšená anténa-Díky vestavěné 10400mAh baterii by bezpečnostní kamera UOKIER vydržela po úplném nabití 4-8 měsíců.Řídicí jednotka APP vám připomene, když je baterie nižší než 20%.Jako bezdrátová WiFi kamera nové generace má dvojici bezdrátových 4DB antén pro získání silnějšího signálu WiFi. 1080P Image & Infrared Night Vision - S kamerou 1080P bude venkovní bezpečnostní kamera UOKIER zobrazovat HD video na vaší APP.Díky funkci 4x digitálního zoomu můžete návštěvníky snadno identifikovat.Funkce infračerveného nočního vidění vám navíc nabízí video v reálném čase i ve tmě, což je vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Tato kamera by poskytovala široký úhel 120 ° pohledu a viditelný dosah 50 stop. Detekce pohybu a obousměrný zvuk - Když je zapnutý režim PIR, jakmile bezpečnostní kamera baterie detekuje jakýkoli pohyb člověka, vaše aplikace vám pošle oznámení.Citlivost PIR můžete nastavit ve 3 různých úrovních, abyste vybrali nejvhodnější rozsah spouštění výstrah.Díky vestavěnému reproduktoru a mikrofonu vám funkce obousměrného zvuku umožňuje hovořit se svými návštěvníky, ať jste kdekoli. Profesionální vodotěsná a snadná instalace - bezdrátová bezpečnostní kamera UOKIER WiFi s dobíjecí baterií má spolehlivou vodotěsnost IP66.Bezdrátová kamera odolává teplotním rozsahům od -20 ° C do 60 ° C od -4 ° F do 140 ° F, bude chránit váš domov před jakýmkoli špatným počasím.Díky přenosné konstrukci této dobíjecí bezpečnostní kamery ji může snadno nainstalovat kdokoli. 100% bezdrátová a snadná instalace- vnitřní/venkovní bezpečnostní kamera UOKIER je zcela bez kabelů, k bezpečnostní kameře není třeba instalovat žádný kabel ani kabel.Tato dobíjecí bezpečnostní kamera je kompatibilní s 2,4 GHz WiFi, což splňuje nejběžnější požadavky.
Nabídka č. 6998204582Zobrazení: 4