search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Budík LED displej 12 / 24h Teplota alarmu Datum 3xAAA + dárek(6999814340)

addProdat zboží v této kategorii
Budík LED displej 12 / 24h Teplota alarmu Datum 3xAAA + dárek
visibility
Vyvolávací cena
226 Kč
access_time
Končí čtvrtek, 2. 6. 2022, 09:55:44
access_time
Končí čtvrtek, 2. 6. 2022, 09:55:44
Žádný příhoz
visibilityŽádný sledující
Žádný příhoz
Doprava
 • Doporučená zásilka 89 Kč
 • Balík Na poštu 89 Kč
 • placeOsobní převzetí Meziměstí
 • Zjistit více
Platba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 9 999 Kč od netakcecz

  Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! 24 MESIC ZARUKA

  TIMELESS DESIGN - Naše minimalistické hodinky s LED displejem a zaoblenými rohy fungují s moderním interiérem. Přizpůsobuje se různým barvám a vybavením v bytě. VELKÝ DISPLEJ - Hodiny s alarmovou funkcí mají velký displej, zobrazené čísla a znaky jsou jasně viditelné. Jasný displej bez blikání je vhodný také pro osoby s mírným až středním zhoršením zraku.


  Vlastnosti:


  Hodinky jsou nepochybně důležitou součástí našeho každodenního života, s dalšími funkcemi, které nám pomáhají při každodenních rozhodnutích. Naše digitální budík je charakterizován svým moderním vzhledem a minimalistickým stylem. Plastové pouzdro má zaoblené rohy a přizpůsobuje se jakémukoli interiéru vzhledem k malým rozměrům. Černá barva je univerzální, nadčasová a hodí se do mnoha barevných variací a domácího dekorace. Budík s bateriemi má velký a snadno čitelný LCD displej, zobrazené čísla a znaky lze snadno rozpoznat. Jasný displej bez blikání je vhodný také pro osoby s mírným až středním zhoršením zraku. Inteligentní podsvícení se automaticky zapne, když vestavěný snímač soumraku rozpozná podmínky slabého osvětlení. Snímač je umístěn na zadní straně zařízení a detekuje opakující se večerní a noční hodiny. Bílé podsvícení se mění v poměru k tmě, čím tmavší v místnosti, tím jasnější osvětlení. Příjemné světlo se uklidňuje a je na rozdíl od jiných barev, které nejsou oslnivé. Osvětlení lze také zapnout ručně pomocí tlačítka umístěného v horní části hodin. Světlo svítí efektivně a bez blikání. Integrovaný budík má dodatečnou a užitečnou funkci odložení, je zde také teploměr a zobrazení data (měsíc / den). Hodiny se tak nejen nacházejí v ložnici, ale mohou být také použity bez omezení v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Formát času lze nastavit proměnně, displej 12h a 24h je k dispozici. Všechna tlačítka nastavení a reproduktor jsou umístěny na zadní straně, což má pozitivní vliv na estetiku a design. Hodiny jsou napájeny třemi bateriemi velikosti AAA (nejsou součástí dodávky), zadní víko musí být odstraněno, aby se baterie vložily. Hodinky s funkcí alarmu jsou vhodné pro všechny osoby bez ohledu na jejich věk nebo pohlaví. Je vhodný pro soukromé použití i pro komerční využití v hotelových pokojích nebo penzionech. Kromě toho jsou naše budíky perfektním dárkem pro dospívající a mladé dospělé, kteří právě začali učení či studium.

  Specifikace:


  Rozměry (Š / V / H) 4,5x13,6x7,7cm; Napájení: 3x baterie AAA (není součástí dodávky); Hmotnost 185g.


  Materiál: plast Napájení: 3x AAA baterie (není součástí dodávky) Rozměry (L / W / H): 4,5x13,6x7,7cm Hmotnost: 185g Hmotnost včetně balení: 210g

  Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !!

  24 MESIC ZARUKA

  Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet.

  Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce

  POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit!