Vyberte si kategorii
CD Tady To Máš: Krátkovlasá čembalistka  - Hudba na CD
CD Tady To Máš: Krátkovlasá čembalistka  - Hudba na CD
CD Tady To Máš: Krátkovlasá čembalistka  - Hudba na CD
1 z 2
Použité

CD Tady To Máš: Krátkovlasá čembalistka

(7012064916)
Cena
59 Kč
2 sledují
Doprava
Česká pošta Obyčejné psaní 59 Kč
Balíkovna od 79 Kč
Osobní převzetí
Praha
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží
 

 

 

CD Tady To Máš: Krátkovlasá čembalistka 

 

Třetí studiové album hudebního projektu Tady To Máš nahrál letos kapelník a protagonista celého projektu Tomáš Kytnar (zakladatel skupiny Makyota) a využil osvědčený model z minulých alb (hosté a poezie) a opět to celé funguje velmi dobře. Se svými hosty (Juraj Dura Turtev, Miloš Železňák, Mojmír Bob Sabolovič, Tomáš Frgala, Tomáš Kočko, Lukáš Kytnar, Mojmír Bártek, Janka Džana Fujáková, Pavel Doky Doležal) zhudebnil poezii Judity Kaššovicové, Erika Ondrejičky a došlo i na báseň Dežo Ursinyho. V domácím studiu ve Staré Pekárně vzniklo dílko které se svojí příjemnou náladou a intimitou hodí spíše k osobnímu poslechu než na koncertní podia. Album obsahuje 7 písní, jeden jamsessions a také coververzi slavné písně Honky Tonk Women.
Na albu najdete i datovou stopu pro vaše počítače, toto CDextra obsahuje jiné verze dvou písní z alba a jako extra bonus obě alba, které vyšly pod hlavičkou projektu Tady To Máš, album z roku 2009 Sme len hostia na zemi a Voňa rána, album z roku 2011. 

 

 

 

 

 

Každý týden nové zboží

 

 

-

Ušetřete na poštovném - kompletní  nabídka na:

 

kvalitalevne.cz

 

 

Dotazy: levnynakup@gmail.com

Dále nabízíme

Knihy Beletrie Biografie Cestopisy a geografie Cizojazyčné Detektivky Doprava Dobrodružné Domácnost Ekonomika a obchod Erotika Esoterika, léčitelství a magie Filosofie Film a divadlo Horolezectví Historie Historické romány Komiksy a Čtyřlístky Kuchařky Odborné Mapy a průvodce Místopis Modelářství Motoristická literatura Myslivost a střelba Náboženství Poezie Politika Příroda Právo Pro děti a mládež (pohádky ap.) Pro ženy a dívky Psychologie, pedagogika, sociologie Sci-fi a Fantasy Sport Vojenské & Protektorát Vojenské Umění Učebnice Zdraví Ostatní Antikvariát a starožitnosti Sběratelství Staré mapy Staré pohledy CD Tady To Máš: Krátkovlasá čembalistka Třetí studiové album hudebního projektu Tady To Máš nahrál letos kapelník a protagonista celého projektu Tomáš Kytnar (zakladatel skupiny Makyota) avyužil osvědčený model z minulých alb (hosté a poezie) a opět to celéfunguje velmi dobře. Se svými hosty (Juraj Dura Turtev, Miloš Železňák, Mojmír Bob Sabolovič, Tomáš Frgala, Tomáš Kočko, Lukáš Kytnar, Mojmír Bártek, Janka Džana Fujáková, Pavel Doky Doležal) zhudebnil poezii Judity Kaššovicové, Erika Ondrejičky a došlo i na báseň Dežo Ursinyho. V domácím studiu ve Staré Pekárně vzniklo dílko které se svojí příjemnou náladou a intimitouhodí spíše k osobnímu poslechu než na koncertní podia. Album obsahuje7 písní, jeden jamsessions a také coververzi slavné písně Honky Tonk Women. Na albu najdete i datovou stopu pro vaše počítače, toto CDextra obsahuje jiné verze dvou písní z alba a jako extra bonus obě alba, které vyšly pod hlavičkou projektu Tady To Máš, album z roku 2009 Sme len hostia na zemi a Voňa rána, album z roku 2011. Každý týden nové zboží - Ušetřete na poštovném - kompletnínabídka na: kvalitalevne.cz Dotazy:levnynakup@gmail.com Dále nabízíme Obchodní podmínky Ohlasy zákazníků
Nabídka č. 7012064916Zobrazení: 1