Vyberte si kategorii
Chrániče holení Fotbalové pro mládež - Vybavení pro kolektivní sportyChrániče holení Fotbalové pro mládež - Vybavení pro kolektivní sportyChrániče holení Fotbalové pro mládež - Vybavení pro kolektivní sportyChrániče holení Fotbalové pro mládež - Vybavení pro kolektivní sportyChrániče holení Fotbalové pro mládež - Vybavení pro kolektivní sporty
Chrániče holení Fotbalové pro mládež - Vybavení pro kolektivní sporty
1 z 5
Rozbaleno
Cena
189 Kč
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Žádný sledující
Doprava
Zásilkovna od 79 Kč
Kurýr 129 Kč
Osobní převzetí
Jílové u Prahy
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Na prodej Chrániče holení Fotbalové pro mládež, jsou jen rozbalené. Velikost S viz. tabulka. Ochrana kotníku: Fotbalové chrániče holení ROYPOUTA pro děti a mládež mají jedinečný chránič kotníku, který poskytuje dodatečnou ochranu a podporu a snižuje riziko zranění při kolizích nebo pádech.

Lehké a odolné: Naše fotbalové chrániče holení pro děti jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou lehké a odolné a poskytují dlouhotrvající ochranu. Umožňuje dětem pohybovat se snadno a zlepšuje jejich výkon na hřišti.

Nastavitelný střih: Nastavitelné popruhy zajišťují pohodlné a bezpečné uchycení, takže chrániče holení pro fotbalovou mládež zůstanou na svém místě i při té nejintenzivnější hře.

Prodyšný design: Prodyšný design umožňuje cirkulaci vzduchu a pomáhá předcházet nadměrnému pocení a udržuje nohy vašeho dítěte v suchu a pohodlí.

Na prodej Chrániče holení Fotbalové pro mládež, jsou jen rozbalené. Velikost S viz. tabulka. Ochrana kotníku: Fotbalové chrániče holení ROYPOUTA pro děti a mládež mají jedinečný chránič kotníku, který poskytuje dodatečnou ochranu a podporu a snižuje riziko zranění při kolizích nebo pádech.Lehké a odolné: Naše fotbalové chrániče holení pro děti jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou lehké a odolné a poskytují dlouhotrvající ochranu.Umožňuje dětem pohybovat se snadno a zlepšuje jejich výkon na hřišti.Nastavitelný střih: Nastavitelné popruhy zajišťují pohodlné a bezpečné uchycení, takže chrániče holení pro fotbalovou mládež zůstanou na svém místě i při té nejintenzivnější hře.Prodyšný design: Prodyšný design umožňuje cirkulaci vzduchu a pomáhá předcházet nadměrnému pocení a udržuje nohy vašeho dítěte v suchu a pohodlí.
Nabídka č. 7042405247Zobrazení: 7