Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA - Autobazar
1 z 8
Použité

CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA

Aukce
Žádný příhoz
225 000 Kč
Končí ve čtvrtek 18. 7. 14:26
Kolik přihodit?

nebo
Doprava a platba
Osobní převzetí
Český Brod
Hotově při převzetí
Podrobnosti
CITROEN C5 - SUPER NABÍDKA
Popis předmětu
Značka vozidla
Převodovka
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt
Karoserie
Pohon
Stav Tachometru
Rok výroby
Objem motoru [cm3]
Najeto [km]
Výkon motoru [kW]

Prodám Citroen C5 v perfektním stavu, první majitel, nejdříve 4 roky jsem měl jako služební automobil, poté, co se firma přestěhovala do PL, jsem od firmy odkoupil do osobního vlastnictví, auto garážované, v posledních čtyřech letech roční nájezd pouze 3000 km ročně. Auto v plné výbavě, původní pořizovací cena vč. zvláštní výbavy 1.030.000,- CZK. Vybavení - elektricky vyhřívané přední sedačky, elektricky nastavitelné sedačky s pamětí, sedačky kombinace kůže a látka, při dlouhých jízdách elektrická masáž zad za jízdy, autorádio s navigací, el. ovládané střešní okno, metalíza, klimatizace, centrální zamykání, el. ovládání oken, ABS, asistent rozjezdu do kopce, parkovací senzory přední i zadní, roletky na zadní okna, tempomat, palubní počítač, tónovaná skla....

Auto není bourané, v minulosti pouze dvakrát oděrky na zadním blatníku, které mi udělali ženy při vyjíždění z parkování u supermarketu (začali točit volantem dříve než měly). Vždy opraveno ve značkovém autoservisu. Auto bez koroze, bez jakýchkoliv záznamů z technických kontrol viz. protokoly z posledních 2 technických kontrol.

Koupí automobilu získáte zcela bezproblémovou, velice pohodlnou a prostornou limuzínu ve výborném stavu. Automobil může zcela bez problémů sloužit minimálně dalších 15 let, jediným minusem (tak jako u mě) je jenom stáří, resp. věk. Jinak ve stoprocentní kondici.

Prodám Citroen C5 v perfektním stavu, první majitel, nejdříve 4 roky jsem měl jako služební automobil, poté, co se firma přestěhovala do PL, jsem od firmy odkoupil do osobního vlastnictví, auto garážované, v posledních čtyřech letech roční nájezd pouze 3000 km ročně. Auto v plné výbavě, původní pořizovací cena vč. zvláštní výbavy 1.030.000,- CZK. Vybavení - elektricky vyhřívané přední sedačky, elektricky nastavitelné sedačky s pamětí, sedačky kombinace kůže a látka, při dlouhých jízdách elektrická masáž zad za jízdy, autorádio s navigací, el. ovládané střešní okno, metalíza, klimatizace, centrální zamykání, el. ovládání oken, ABS, asistent rozjezdu do kopce, parkovací senzory přední i zadní, roletky na zadní okna, tempomat, palubní počítač, tónovaná skla.... Auto není bourané, v minulosti pouze dvakrát oděrky na zadním blatníku, které mi udělali ženy při vyjíždění z parkování u supermarketu (začali točit volantem dříve než měly). Vždy opraveno ve značkovém autoservisu. Auto bez koroze, bez jakýchkoliv záznamů z technických kontrol viz. protokoly z posledních 2 technických kontrol. Koupí automobilu získáte zcela bezproblémovou, velice pohodlnou a prostornou limuzínu ve výborném stavu. Automobil může zcela bez problémů sloužit minimálně dalších 15 let, jediným minusem (tak jako u mě) je jenom stáří, resp. věk. Jinak ve stoprocentní kondici.

Nabídka č. 7058828184 Vystaveno 11.07. 14:07 Zobrazení: 16