Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
SKONČENO
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

DÁMSKÉ LEGÍNY s vysokým pasem - šedé - velikost L - NOVÉ - Dámské oblečení
DÁMSKÉ LEGÍNY s vysokým pasem - šedé - velikost L - NOVÉ - Dámské oblečení
DÁMSKÉ LEGÍNY s vysokým pasem - šedé - velikost L - NOVÉ - Dámské oblečení
DÁMSKÉ LEGÍNY s vysokým pasem - šedé - velikost L - NOVÉ - Dámské oblečení
DÁMSKÉ LEGÍNY s vysokým pasem - šedé - velikost L - NOVÉ - Dámské oblečení
1 z 4
Nové

DÁMSKÉ LEGÍNY s vysokým pasem - šedé - velikost L - NOVÉ

Skončeno
2 přihazovali
2 Kč
Ukončeno ve středu 6. 12. 2023, 20:55:00
Vyhráno uživatelem a...z
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Kurýr 84 Kč
Mezinárodní přeprava 120 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
DÁMSKÉ LEGÍNY s vysokým pasem - šedé - velikost L - NOVÉ
Popis předmětu
Barva
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Barva
Barva
Značka
Kód zboží

Memoryee Dámské legíny Honeycomb s kapsami

Slim Fit

vysoký pas

sportovní kalhoty dlouhé

workout kontrola gymnastické kalhoty na jógu


Materiál:

Polyester a elastan, hladký a ultra měkký materiál, který nabízí extrémní komfort při velmi nízké hmotnosti.

Perfektní tvar a extrémně lichotivé. Rychlé schnutí, odvádění vlhkosti, super pružné a velmi pohodlné a měkké, jak byste tomu nevěřili!

Kapsy na bocích:

Strukturované legíny s vysokým pasem nabízejí dostatek místa pro obě boční kapsy mobilních telefonů různých velikostí. Nemusíte si dělat starosti, že při fitness nebo outdoorových aktivitách nemáte místo pro mobilní telefon.


Každý druh tréninku a každodenního oblečení. Vhodné pro jógu, pilates, crossfit, power flex, tanec, běh, jízdu na koni, fitness studio, fitness, trénink, volný čas, práci, cestování a všední den.


VLASTNOSTI:

Tyto designové Textured Booty Tights zapůsobí na každého! Šik a pohodlné, s těmito skvělými roztomilými kalhotami se nedá nic pokazit! Prodyšná, měkká, pružná, hygroskopická, odolná proti dřepu, silná komprese, úzký tvar, rychlé schnutí. Nabízí lehkost a komfort a funkce absorpce potu a odvádění vlhkosti, které vám nabízejí komfort druhé pokožky stehen.


Design s vysokým páskem:

Tyto voštinové legíny s vysokým pasem a elastickým břišním pasem vám nabízejí hladký, bezpečný, lichotivý střih. Brazilské legíny Boost ze strukturované látky mohou skrýt vady vaší pokožky nebo celulitidu! Pas je poměrně vysoký. Břicho je nasáváno. Čtyřcestná strečová a neprůhledná látka, která se hodí ke každé pozici a pohybu.Memoryee Dámské legíny Honeycomb s kapsami Slim Fit vysoký pas sportovní kalhoty dlouhé workout kontrola gymnastické kalhoty na jógu Materiál: Polyester a elastan, hladký a ultra měkký materiál, který nabízí extrémní komfort při velmi nízké hmotnosti. Perfektní tvar a extrémně lichotivé. Rychlé schnutí, odvádění vlhkosti, super pružné a velmi pohodlné a měkké, jak byste tomu nevěřili! Kapsy na bocích: Strukturované legíny s vysokým pasem nabízejí dostatek místa pro obě boční kapsy mobilních telefonů různých velikostí. Nemusíte si dělat starosti, že při fitness nebo outdoorových aktivitách nemáte místo pro mobilní telefon. Každý druh tréninku a každodenního oblečení. Vhodné pro jógu, pilates, crossfit, power flex, tanec, běh, jízdu na koni, fitness studio, fitness, trénink, volný čas, práci, cestování a všední den. VLASTNOSTI: Tyto designové Textured Booty Tights zapůsobí na každého! Šik a pohodlné, s těmito skvělými roztomilými kalhotami se nedá nic pokazit! Prodyšná, měkká, pružná, hygroskopická, odolná proti dřepu, silná komprese, úzký tvar, rychlé schnutí. Nabízí lehkost a komfort a funkce absorpce potu a odvádění vlhkosti, které vám nabízejí komfort druhé pokožky stehen. Design s vysokým páskem: Tyto voštinové legíny s vysokým pasem a elastickým břišním pasem vám nabízejí hladký, bezpečný, lichotivý střih. Brazilské legíny Boost ze strukturované látky mohou skrýt vady vaší pokožky nebo celulitidu! Pas je poměrně vysoký. Břicho je nasáváno. Čtyřcestná strečová a neprůhledná látka, která se hodí ke každé pozici a pohybu.

Nabídka č. 7051240061 Vystaveno 29.11. 20:11 Zobrazení: 26