Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Dvousložkové vteřinové lepidlo Akfix 705 65g+200 ml aktivátor - Dům a zahrada
Dvousložkové vteřinové lepidlo Akfix 705 65g+200 ml aktivátor - Dům a zahrada
Dvousložkové vteřinové lepidlo Akfix 705 65g+200 ml aktivátor - Dům a zahrada
Dvousložkové vteřinové lepidlo Akfix 705 65g+200 ml aktivátor - Dům a zahrada
1 z 3
Rozbaleno

Dvousložkové vteřinové lepidlo Akfix 705 65g+200 ml aktivátor

Kup teď
1x zakoupeno
120 Kč
K dispozici
29 ks
1 ks

nebo
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v květnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 84 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 102 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Dvousložkové vteřinové lepidlo Akfix 705 65g+200 ml aktivátor
Popis předmětu
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
CENA JE UVEDENÁ ZA KUS,STARÝ ZÁSOBY !!!

•Extrémně rychlé a účinné lepenía rychlé opravy (do 10 sekund) většiny druhů materiálu.
• Dvousložkové lepidlo je vhodné na MDF, dřevo, kov, hliník, přírodní kámen, mramor, žula, beton, kůže, většina pryží, většina plastů a dekorativních kamenů atd.
•Vysoká pevnost spoje. Vhodné pro použití na svislých plochách, protože nebude kapat ani klesat. Je zvláště vhodný pro lepení obtížných podkladů, které mají porézní nebo nerovnoměrnou povahu, protože zvyšuje pevnost spoje tím, že zabraňuje absorpci lepidla povrchem.

•Kde AkFix lepidlo použít?

Dřevozpracující práce, nábytek, automobilový průmysl, dekorační práce a jiné. Je vhodný pro lepení velmi široké škály materiálů, včetně kyselých povrchů a některých porézních, kde je vyžadováno rychlé lepení.
•Akfix 705 má určitý stupeň schopnosti vyplňování mezer, obecně se doporučuje pro použití na těsně přiléhajících dílech a poměrně hladkých, rovných površích.

Zasílám balíkovnou i zásilkovnou. Možnost více aukcí v jedné zásilce viz. informace o přepravě. Platbu zašlete maximalně do 7 dnů.

K dispozici v balení 65 g+200 ml aktivátor nebo 100 g+ 400 ml aktivátor viz ostatní inzeráty!!!

Možnost vice kusů !!!
CENA JE UVEDENÁ ZA KUS,STARÝ ZÁSOBY !!! •Extrémně rychlé a účinné lepenía rychlé opravy (do 10 sekund) většiny druhů materiálu. • Dvousložkové lepidlo je vhodné na MDF, dřevo, kov, hliník, přírodní kámen, mramor, žula, beton, kůže, většina pryží, většina plastů a dekorativních kamenů atd. •Vysoká pevnost spoje. Vhodné pro použití na svislých plochách, protože nebude kapat ani klesat. Je zvláště vhodný pro lepení obtížných podkladů, které mají porézní nebo nerovnoměrnou povahu, protože zvyšuje pevnost spoje tím, že zabraňuje absorpci lepidla povrchem. •Kde AkFix lepidlo použít? Dřevozpracující práce, nábytek, automobilový průmysl, dekorační práce a jiné. Je vhodný pro lepení velmi široké škály materiálů, včetně kyselých povrchů a některých porézních, kde je vyžadováno rychlé lepení. •Akfix 705 má určitý stupeň schopnosti vyplňování mezer, obecně se doporučuje pro použití na těsně přiléhajících dílech a poměrně hladkých, rovných površích. Zasílám balíkovnou i zásilkovnou. Možnost více aukcí v jedné zásilce viz. informace o přepravě. Platbu zašlete maximalně do 7 dnů. K dispozici v balení 65 g+200 ml aktivátor nebo 100 g+ 400 ml aktivátor viz ostatní inzeráty!!! Možnost vice kusů !!!

Nabídka č. 7054709064 Vystaveno 17.05. 10:05 Zobrazení: 7