Vyberte si kategorii
Elektrický vlak TRAIN 670cm stanice RC0420 AKCE! - Hračky
Elektrický vlak TRAIN 670cm stanice RC0420 AKCE! - Hračky
1 z 1
Nové

Elektrický vlak TRAIN 670cm stanice RC0420 AKCE!

(6987673645)
Cena
899 Kč
K dispozici
249 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
6 sleduje
Doprava
Česká pošta Balík Na poštu 129 Kč
Česká pošta Balík Do ruky 169 Kč
Česká pošta s dobírkou 219 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

e-mail:

 

recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

Aukce je

Elektrický vlak TRAIN 670cm stanice RC0420 AKCE!

 

 

Elektrický vlak s nákladními vagony, poháněný 2 x AAA bateriemi, zajistí spoustu zábavy pro každé dítě.

Kit je vyroben výhradně z plastu, který výrazně rozšířil nakládací stanici, vozy, dopravní značky a všechny nezbytné prvky potřebné pro přehrávání.

Trasa této sady je velmi rozsáhlá a také vlak musí překonat vzdálenost 670 cm.

Na jedné straně lze nastavit jeřáb, který bude načítat kontejnery na vozech, na druhé straně kolejí může být nastavena s palivovou nádrží, která bude doplněna prázdná. Práce na takové stanici není měřítkem, a každý malý řidič motoru bude mega spokojený s takovou sadou.


Sada obsahuje 61 prvků:

fronta
vagóny
tir s návěsem
skladeb
stromy
známky


kartonové budovy
jeřáb
nádrži

rozměry:

jeřáb 17 cm x 21 cm x 17 cm
tankovací stanice 15 cm x 17 cm x 25 cm
stopa: 145 cm x 66 cm
menší stopa 110 cm

Modely fronty jsou skvělý způsob, jak se spolu se svými kolegy pobavit. Díky takovým hrám mohou děti trávit více času se svými vrstevníky. Sada je balena ve velmi hezké barevné krabici, ideální pro dárek.


certifikát: CE
věk: 4 let
velikost balení: 65 cm x 42 cm x 8 cm
Hmotnost: 1,83 kg
sex: chlapec
baterie: 2 x AAA (není součástí balení)

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo
 
 
 
 
nejasnosti, obraťte se na nás e-mailem.
RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Aukce je Elektrický vlak TRAIN 670cm stanice RC0420 AKCE! Elektrický vlak s nákladními vagony, poháněný 2 x AAA bateriemi, zajistí spoustu zábavy pro každé dítě. Kit je vyroben výhradně z plastu, který výrazně rozšířil nakládací stanici, vozy, dopravní značky a všechny nezbytné prvky potřebné pro přehrávání. Trasa této sady je velmi rozsáhlá a také vlak musí překonat vzdálenost 670 cm. Na jedné straně lze nastavit jeřáb, který bude načítat kontejnery na vozech, na druhé straně kolejí může být nastavena s palivovou nádrží, která bude doplněna prázdná. Práce na takové stanici není měřítkem, a každý malý řidič motoru bude mega spokojený s takovou sadou. Sada obsahuje 61 prvků: fronta vagóny tir s návěsem skladeb stromy známky kartonové budovy jeřáb nádrži rozměry: jeřáb 17 cm x 21 cm x 17 cm tankovací stanice 15 cm x 17 cm x 25 cm stopa: 145 cm x 66 cm menší stopa 110 cm Modely fronty jsou skvělý způsob, jak se spolu se svými kolegy pobavit. Díky takovým hrám mohou děti trávit více času se svými vrstevníky. Sada je balena ve velmi hezké barevné krabici, ideální pro dárek. certifikát: CE věk: 4 let velikost balení: 65 cm x 42 cm x 8 cm Hmotnost: 1,83 kg sex: chlapec baterie: 2 x AAA (není součástí balení) Máte-li jakékoli dotazy nebo nejasnosti, obraťte se na nás e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství
Nabídka č. 6987673645Zobrazení: 50