Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Flipové černé magnetické polohovací knížkové pouzdro obal pro Honor 7C - undefined
Flipové černé magnetické polohovací knížkové pouzdro obal pro Honor 7C - undefined
1 z 1
Nové

Flipové černé magnetické polohovací knížkové pouzdro obal pro Honor 7C

Kup teď
2x zakoupeno
99 Kč
K dispozici
98 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v květnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 73 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 80 Kč
Doporučená zásilka 80 Kč
Kurýr 109 Kč
Kurýr s dobírkou 119 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 120 Kč
Balík Na poštu 129 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Flipové černé magnetické polohovací knížkové pouzdro obal pro Honor 7C
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Výrobce obalů

 

 

Flipové černé polohovací knížkové pouzdro MAGNET pro Honor 7C/Huawei Y7 Prime 2018

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozevírací flipové magnetické pouzdro s otevíráním do boku jako kniha. Přední část pouzdra je flipem z umělé kůže, který dokonale chrání přední část mobilního telefonu. Zadní část je tvořena plastovým krytem nebo-li vaničkou, do které vložíte mobilní telefon. Zadní kryt samozřejmě obsahuje všechny otvory a výřezy, jak pro

ovládací prvky, tak i pro všechny konektory a fotoaparát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uchycení předního odklápěcího flipu zajišťují drobné magnety na obvodě obou částí pouzdra, které drží pouzdro zavřené a zabraňují nechtěnému samovolnému otevírání pouzdra. Praktický výřez na sluchátko na přední straně krytu umožňuje telefonování se zavřeným pouzdrem po přijetí hovoru.

Vnitřní část flipu je potažena jemnou eko-kůží a je zde umístěna kapsička o velikosti kreditní karty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po otevření tohoto pouzdra natočením telefonu snadno vytvoříte jednoduchý a praktický stojánek, který umožňuje snadné prohlížení filmů nebo poslouchání hudby bez použití rukou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro úplné bezpečí Vašeho telefonu doporučujeme objednat na našich aukcích kvalitní tvrzené sklo nebo ochrannou fólii, které ideálně doplňují ochranu telefonu.

Na našich aukcích nabízíme tato pouzdra také v jiných barvách a pro jiné modely telefonů nebo cenově výhodné sady s tvrzeným ochranným sklem.

 

 

 

Upozornění!

 

Fotografie a obrázky na aukci mají pouze ilustrační charakter - zaslané příslušenství bude určené pro model uvedený v názvu aukce.

Flipové černé polohovací knížkové pouzdro MAGNET pro Honor 7C/Huawei Y7 Prime 2018 Rozevírací flipové magnetické pouzdro s otevíráním do boku jako kniha. Přední část pouzdra je flipem z umělé kůže, který dokonale chrání přední část mobilního telefonu. Zadní část je tvořena plastovým krytem nebo-li vaničkou, do které vložíte mobilní telefon. Zadní kryt samozřejmě obsahuje všechny otvory a výřezy, jak pro ovládací prvky, tak i pro všechny konektory a fotoaparát. Uchycení předního odklápěcího flipu zajišťují drobné magnety na obvodě obou částí pouzdra, které drží pouzdro zavřené a zabraňují nechtěnému samovolnému otevírání pouzdra. Praktický výřez na sluchátko na přední straně krytu umožňuje telefonování se zavřeným pouzdrem po přijetí hovoru. Vnitřní část flipu je potažena jemnou eko-kůží a je zde umístěna kapsička o velikosti kreditní karty. Po otevření tohoto pouzdra natočením telefonu snadno vytvoříte jednoduchý a praktický stojánek, který umožňuje snadné prohlížení filmů nebo poslouchání hudby bez použití rukou. Pro úplné bezpečí Vašeho telefonu doporučujeme objednat na našich aukcích kvalitní tvrzené sklo nebo ochrannou fólii, které ideálně doplňují ochranu telefonu. Na našich aukcích nabízíme tato pouzdra také v jiných barvách a pro jiné modely telefonů nebo cenově výhodné sady s tvrzeným ochranným sklem. Upozornění! Fotografie a obrázky na aukci mají pouze ilustrační charakter - zaslané příslušenství bude určené pro model uvedený v názvu aukce.

Nabídka č. 6945222713 Vystaveno 26.04. 13:04 Zobrazení: 17