Vyberte si kategorii
GRUNDIG DĚTSKÁ VÁHA PRO KOJENCE - Péče o kojence a batolata
GRUNDIG DĚTSKÁ VÁHA PRO KOJENCE - Péče o kojence a batolata
GRUNDIG DĚTSKÁ VÁHA PRO KOJENCE - Péče o kojence a batolata
GRUNDIG DĚTSKÁ VÁHA PRO KOJENCE - Péče o kojence a batolata
1 z 3
Nové

GRUNDIG DĚTSKÁ VÁHA PRO KOJENCE

(7043571643)
Cena
525 Kč
Žádný sledující
Doprava
Balíkovna od 68 Kč
Zásilkovna od 79 Kč
Zásilkovna s dobírkou od 99 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)

Digitální dětské váhy Grundig: Váha Grundig: Sledujte váhu svého dítěte snadno a přesně doma

Ve zdravotním středisku nebo u lékaře bude vaše děťátko pravidelně váženo. Hmotnost miminka, batolete nebo kojence ukazuje, jak se vašemu druhu daří. Hubne vaše dítě v prvních dnech po narození? Roste váš druh v období po narození dostatečně? S touto bílou digitální kojeneckou váhou Grundig VY můžete doma snadno a přesně sledovat hmotnost svého dítěte. Usnadní vám to práci a může vám to přinést klid.Velký rozsah váženíDětská váha se od běžné koupelnové váhy liší. Díky velkému vážicímu prostoru můžete dítě opatrně položit a změřit jeho hmotnost. Na tuto velkou plochu můžete také položit deku. Váhy mají také funkci tárování, která vynuluje polohu a vyloučí deku. Je vaše dítě o něco starší? Pak si může na váhu sednout samo. Váha je 55 cm široká, 32,5 cm dlouhá a jen 3,5 cm vysoká. Můžete ji jednoduše očistit měkkým hadříkem.Přesnost na 10 gramů až 20 kilogramůDigitální váha měří hmotnost velmi přesně, s přesností na 10 gramů. Hmotnost můžete snadno odečíst na digitálním LCD displeji. Dětská váha má rozsah od minimálně 10 gramů do maximálně 20 kilogramů. To znamená, že ji můžete používat přibližně do doby, než vaše dítě dosáhne věku batolete. Váha zobrazí zprávu "O-LD" ("přetížení"), když hmotnost překročí maximální hodnotu 20 kg. Může zobrazovat hmotnost v kilogramech, ale můžete ji také nastavit na zobrazení v librách pomocí tlačítka "Unit".Baterie jsou součástí dodávkyDigitální dětská váha funguje na 2 baterie AAA (jsou součástí dodávky). Má tlačítko zapnutí/vypnutí a po určité době se sama vypne, aby šetřila energii. Při vybití baterií se také zobrazí zpráva. V takovém případě se na displeji zobrazí "LO".


Specifikace Dětská váha Grundig / osobní váhaVhodná pro kojence a děti do 20 kg

Funguje na 2x AAA baterie (součást dodávky)

S digitálním LCD displejem

Přesnost: 10 gramů

Jednotky: kilogram a libra

S funkcí tárování / tara

S tlačítkem zapnutí/vypnutí

Automatické vypnutí


Rozsah dodávky:

součástí dodávky je 1 váha

2 baterieS digitální dětskou váhou Grundig můžete doma pohodlně a bezpečně kontrolovat hmotnost svého dítěte. Váha nabízí snadné ovládání a vysokou přesnost 10 gramů, takže budete mít vždy přehled o tom, jak se váha vašeho dítěte vyvíjí. Objednejte si dětskou váhu Grundig ještě dnes a využijte bezpečí a pohodlí, které nabízí vám i vašemu druhu.


Technická data Digitální dětská váha Grundig

Výrobce: Grundig

Model: Digitální dětská váha

Barva: bílá

Maximální zatížení: 20 kg

Přesnost: 10 gramů

Jednotky: Kilogram, libra, kámen

Vážicí plocha: 55 cm x 32,5 cm

Výška: 3,5 cm

Hmotnost váhy: přibližně 2 kg

Funkce tárování: Ano

Displej: LCD displej s podsvícením

Napájení: 2 x baterie AAA (součást dodávky)

Automatické vypnutí: Ano

Materiál: Plast

Digitální dětské váhy Grundig: Váha Grundig: Sledujte váhu svého dítěte snadno a přesně doma Ve zdravotním středisku nebo u lékaře bude vaše děťátko pravidelně váženo. Hmotnost miminka, batolete nebo kojence ukazuje, jak se vašemu druhu daří. Hubne vaše dítě v prvních dnech po narození? Roste váš druh v období po narození dostatečně? S touto bílou digitální kojeneckou váhou Grundig VY můžete doma snadno a přesně sledovat hmotnost svého dítěte. Usnadní vám to práci a může vám to přinést klid.Velký rozsah váženíDětská váha se od běžné koupelnové váhy liší. Díky velkému vážicímu prostoru můžete dítě opatrně položit a změřit jeho hmotnost. Na tuto velkou plochu můžete také položit deku. Váhy mají také funkci tárování, která vynuluje polohu a vyloučí deku. Je vaše dítě o něco starší? Pak si může na váhu sednout samo. Váha je 55 cm široká, 32,5 cm dlouhá a jen 3,5 cm vysoká. Můžete ji jednoduše očistit měkkým hadříkem.Přesnost na 10 gramů až 20 kilogramůDigitální váha měří hmotnost velmi přesně, s přesností na 10 gramů. Hmotnost můžete snadno odečíst na digitálním LCD displeji. Dětská váha má rozsah od minimálně 10 gramů do maximálně 20 kilogramů. To znamená, že ji můžete používat přibližně do doby, než vaše dítě dosáhne věku batolete. Váha zobrazí zprávu "O-LD" ("přetížení"), když hmotnost překročí maximální hodnotu 20 kg. Může zobrazovat hmotnost v kilogramech, ale můžete ji také nastavit na zobrazení v librách pomocí tlačítka "Unit".Baterie jsou součástí dodávkyDigitální dětská váha funguje na 2 baterie AAA (jsou součástí dodávky). Má tlačítko zapnutí/vypnutí a po určité době se sama vypne, aby šetřila energii. Při vybití baterií se také zobrazí zpráva. V takovém případě se na displeji zobrazí "LO". Specifikace Dětská váha Grundig / osobní váhaVhodná pro kojence a děti do 20 kg Funguje na 2x AAA baterie (součást dodávky) S digitálním LCD displejem Přesnost: 10 gramů Jednotky: kilogram a libra S funkcí tárování / tara S tlačítkem zapnutí/vypnutí Automatické vypnutí Rozsah dodávky: součástí dodávky je 1 váha 2 baterieS digitální dětskou váhou Grundig můžete doma pohodlně a bezpečně kontrolovat hmotnost svého dítěte. Váha nabízí snadné ovládání a vysokou přesnost 10 gramů, takže budete mít vždy přehled o tom, jak se váha vašeho dítěte vyvíjí. Objednejte si dětskou váhu Grundig ještě dnes a využijte bezpečí a pohodlí, které nabízí vám i vašemu druhu. Technická data Digitální dětská váha Grundig Výrobce: Grundig Model: Digitální dětská váha Barva: bílá Maximální zatížení: 20 kg Přesnost: 10 gramů Jednotky: Kilogram, libra, kámen Vážicí plocha: 55 cm x 32,5 cm Výška: 3,5 cm Hmotnost váhy: přibližně 2 kg Funkce tárování: Ano Displej: LCD displej s podsvícením Napájení: 2 x baterie AAA (součást dodávky) Automatické vypnutí: Ano Materiál: Plast
Nabídka č. 7043571643Zobrazení: 1