Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
Herní sluchátka s mikrofonem - TV, audio, video
1 z 8
Rozbaleno

Herní sluchátka s mikrofonem

Vyprodáno
2x zakoupeno
290 Kč
Ukončeno v sobotu 4. 5. 2024, 17:53:02
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 79 Kč
Kurýr 120 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 175 Kč
Osobní převzetí
Jílové u Prahy
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
Herní sluchátka s mikrofonem
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu

Na prodej Herní sluchátka s mikrofonem, jsou jako nová, jen rozbalená. Herní sluchátka podporují PS5 PS4, PS4 Pro/Slim, PS3, Xbox One, Xbox One XS ovladač, PSP, PC, notebook, počítač, tablet, mobilní telefon s 3,5 mm jackem. Rozhraní USB se používá hlavně pro efekt LED světel pro PC/notebooky atd. Plug and play. S portem usb. Můžete jej použít na více zařízeních s jedinou cenou. POZNÁMKA: PS3 a Xbox One staré verze vyžadují další adaptér.

🎧【Pohlcující prostorový stereofonní subwoofer】- Naše herní náhlavní souprava s vynikajícími 50mm zvukovými měniči poskytuje čistý zvuk a akustickou přesnost polohování, což vám pomůže přesněji lokalizovat a střílet nepřátele. Vybudování šokující živé skutečné herní scény vám poskytne pohlcující herní zážitek. Ideální pro různé druhy her

🎧【Mikrofon s potlačením šumu】- navržený pro hráče, onmi-směrový citlivý mikrofon s technologií potlačení hluku může přenášet vysoce kvalitní komunikaci. Získejte jasnější kvalitu hlasu a snížený šum na pozadí pro lepší hlasový zážitek. Bojujte bok po boku se svými herními partnery a vyhrajte společně konečné vítězství

🎧【Herní náhlavní souprava Ultra Comfort】 – Lehký design herní náhlavní soupravy F3 přichází s prodyšnými náušníky z proteinové pěny, zasouvacím hlavovým nosníkem, flexibilním hlavovým mostem, aby si každý hráč mohl užít optimální pohodlí při dlouhodobém divokém hraní.

🎧【Ovládání bez námahy na lince】- Náhlavní souprava k počítači je dodávána s 6,5 stop dlouhým opleteným kabelem s vysokou pevností v tahu, proti navíjení, s otočným ovladačem hlasitosti a tlačítkem ztlumení mikrofonu. umožňuje snadno ovládat hlasitost a ztlumit mikrofon jako snadné ovládání hlasitosti jednou klávesou. USB připojení se používá POUZE k rozsvícení oslnivých LED RGB světel, RGB světlo bliká s chladným barevným žralokem pro zvýraznění herní atmosféry.

Na prodej Herní sluchátka s mikrofonem, jsou jako nová, jen rozbalená. Herní sluchátka podporují PS5 PS4, PS4 Pro/Slim, PS3, Xbox One, Xbox One XS ovladač, PSP, PC, notebook, počítač, tablet, mobilní telefon s 3,5 mm jackem. Rozhraní USB se používá hlavně pro efekt LED světel pro PC/notebooky atd. Plug and play. S portem usb. Můžete jej použít na více zařízeních s jedinou cenou. POZNÁMKA: PS3 a Xbox One staré verze vyžadují další adaptér. 🎧【Pohlcující prostorový stereofonní subwoofer】- Naše herní náhlavní souprava s vynikajícími 50mm zvukovými měniči poskytuje čistý zvuk a akustickou přesnost polohování, což vám pomůže přesněji lokalizovat a střílet nepřátele. Vybudování šokující živé skutečné herní scény vám poskytne pohlcující herní zážitek. Ideální pro různé druhy her 🎧【Mikrofon s potlačením šumu】- navržený pro hráče, onmi-směrový citlivý mikrofon s technologií potlačení hluku může přenášet vysoce kvalitní komunikaci. Získejte jasnější kvalitu hlasu a snížený šum na pozadí pro lepší hlasový zážitek. Bojujte bok po boku se svými herními partnery a vyhrajte společně konečné vítězství 🎧【Herní náhlavní souprava Ultra Comfort】 – Lehký design herní náhlavní soupravy F3 přichází s prodyšnými náušníky z proteinové pěny, zasouvacím hlavovým nosníkem, flexibilním hlavovým mostem, aby si každý hráč mohl užít optimální pohodlí při dlouhodobém divokém hraní. 🎧【Ovládání bez námahy na lince】- Náhlavní souprava k počítači je dodávána s 6,5 stop dlouhým opleteným kabelem s vysokou pevností v tahu, proti navíjení, s otočným ovladačem hlasitosti a tlačítkem ztlumení mikrofonu. umožňuje snadno ovládat hlasitost a ztlumit mikrofon jako snadné ovládání hlasitosti jednou klávesou. USB připojení se používá POUZE k rozsvícení oslnivých LED RGB světel, RGB světlo bliká s chladným barevným žralokem pro zvýraznění herní atmosféry.

Nabídka č. 7029623755 Vystaveno 06.04. 21:04 Zobrazení: 95