Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Holicí strojky

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Využití
Holicí systém
Značka Určeno pro
Vlastnosti Systém napájení
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Holicí strojky

Značka
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 254 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 254 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
12345 chevron_right chevron_right

Strojky vám umožní snadné a rychlé oholení. Holení pomocí strojku je bezpečnější, protože odpadá nebezpečí pořezání. Při výběru se zaměřte na typ mechanismu strojku, další funkce a způsob nabíjení. Prozradíme vám rozdíly mezi strojky. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Jaký elektrický holicí strojek si pořídit

Holicí strojek pro mokré holení je schopný pomocí gelu nebo pěny oholit i tvrdé vousy. Je vhodnější pro citlivější pokožku. Strojky pro suché holení vám umožní rychlejší a pohodlnější oholení. V nabídce naleznete síťové strojky, které musí být při každém holení zapojeny do sítě, akumulátorové strojky mají v těle zabudovanou baterii, která se nabíjí pomocí kabelu nebo napájecí stanice. Poslední variantou jsou bateriové strojky, které fungují pomocí baterií. Holící strojky vám mohou nabídnout rychlonabíjení, voděodolnost, omyvatelnost, LED indikátor nabíjení, Bluetooth, digitální displej a čistící stanici. Elektrické holicí strojky je potřeba nejlépe po každém holení vyčistit štětečkem, vodou nebo je vložit do čisticí stanice.

Holicí strojek na vlasy

Strojky na vlasy vám poskytnou možnost vybrat délku pomocí nástavců pro zastřižení od 1 mm do 3 cm. V holicích strojcích naleznete ocelové, nerezové, titanové nebo keramické břity. Na výběr máte ze síťových, akumulátorových nebo kombinovaných strojků.

Strojek na vlasy
Planžetový strojek

Planžetový holicí strojek

Holicí strojky mají minimálně jednu planžetu, ve které naleznete dírky s břity. Vaše vousy se dostanou do díry a břit je usekne. Hlava strojku umí perfektně kopírovat tvar obličeje. Planžetové strojky jsou vhodné především pro krátké vousy, které velmi rychle a přesně oholí.

Frézkový holicí strojek

Ve frézkových holicích strojcích naleznete minimálně dvě výkyvné rotující hlavice. Vousy procházejí přes hlavice, kde je rotující břity useknou. Strojky jsou vhodné i pro delší, hustější vousy nebo pokud vaše vousy rostou do více směrů. S pomocí výkyvných hlavic se snadno přizpůsobí tvaru vašeho obličeje.

Frézkový strojek
Dámský holicí strojek

Pánský holicí strojek na vousy vs. dámský holicí strojek

Mezi pánskými a dámskými holicími strojky jsou nepatrné rozdíly. Dámské strojky jsou vybavené o břity citlivé k jemné pokožce. Strojky se navíc jednoduše přizpůsobí všem křivkám těla. Pánské holicí strojky si snadno poradí i s tvrdými nebo nepoddajnými vousy. Strojky můžete použít na celé tělo, protože výkyvné hlavice se přizpůsobí jakémukoliv tvaru.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up