search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

Inteligentní koule - 3D bludiště + STICKY MAT ZDARMA(7001554225)

addProdat zboží v této kategorii
Inteligentní koule - 3D bludiště + STICKY MAT ZDARMA
visibility
Vyvolávací cena
339 Kč
update
Končí úterý, 9. 8. 2022, 17:24:15 Aukce má plovoucí konec info Každý příhoz v posledních 10 sekundách aukce nastaví čas do konce na 10 sekund.
update
Končí úterý, 9. 8. 2022, 17:24:15 Aukce má plovoucí konec info Každý příhoz v posledních 10 sekundách aukce nastaví čas do konce na 10 sekund.
Žádný příhoz
visibility1  sleduje
Žádný příhoz
DopravaPlatba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite
  • Přeprava zdarma

   Při nákupu nad 9 999 Kč od netakcecz

  Inteligentní koule - 3D bludiště + STICKY MAT ZDARMA Pro každý nákup dodavame Sticky Mat zdarma ako darek !! Odesilame take na Slovensko pres Zasilkovna.Sk Inteligentní koule - 3D bludiště (138 překážek) INTELIGENTNA KULA - LABIRYNT 3D barevné bludiště s mnoha rohy, tunely, sestupy a malou kouli zlepšuje koordinaci očí - ruce a zvyšuje schopnost soustředění skvělá arkádová hračka pro děti i dospělé 138 překážek ÚDAJE certifikáty: CE, EN 71 věk dítěte: 6 let rozměry koule (šířka / výška): 18x18cm počet překážek: 138 hmotnost s obalem: 395g Průhledná koule, uvnitř které je barevný bludiště s mnoha ohybami, tunely, sestupy a malou koulí . Měla by být vedena ručním pohybem labyrintu k cíli, vyhnout se různým překážkám. Ovládnutím míčové trasy může hráč zlepšit koordinaci očí - ruce a zvýšit schopnost soustředění. Prostorové trasy mohou zlepšit vnímání prostoru a směru hráče . Labyrint je velká arkádová hračka jak pro děti, tak pro dospělé . To je velmi užitečné pro lidi, kteří mají problémy s koncentrací, problémy s učením atd. TRY Dokážete přesunout planetu přes 138 úplných pasti koridorů? Slepé uličky, protínající se smyčky, kolaps, závady a vše ve 3D! Jak hrát? Skladba č. 1 je počáteční trať. Pokud míč vypadne, můžete začít z míst označených čísly 2 a 3, abyste se znovu nevraceli zpět do startu. Můžete hrát sami nebo hrát s ostatními, jako například "kdo půjde dále s jednou stopou", "kdo nespadne". Když míč spadne z dráhy, mírně protřepejte labyrint a vložte jej zpátky na začátek stopy. Vaším úkolem je pouze správně přesunout míč. + ZDARMA STICKY MAT -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 24 MESIC ZARUKA Kdyz vyberete CENNÝ BALÍK, zásilku odesílám přes Zasilkovna.cz Kdyz vyberete zásilka do zahraničízásilku odesílám přes Zasilkovna.sk na Slovensko !!! Vydraženou částku + náklady na dopravu převeďte, prosím, na účet. MUNDO s.r.o. 5112010329/0800 neboSK 7611000000002936213483 Zpráva pro příjemce: Uživatelské jméno + DATUM NAKUPU Variabilní symbol: číslo aukce POZOR! Je třeba vyplit kolonku zpráva pro příjemce a variabilní symbol, v opačném případě zásilka se může opozdit! Dalši aukce
  Zobrazit plnou verzi