Kategorieclose
Vyberte si kategorii

JANOME MC550 COMPUTER EMBROIDERY MACHINE + Program + Free (6987660295)

JANOME MC550 COMPUTER EMBROIDERY MACHINE + Program + Free - Ruční práce
JANOME MC550 COMPUTER EMBROIDERY MACHINE + Program + Free - Ruční práce
1 z 1
Cena Kup teď
49 990 Kč
K dispozici 10  kusů
Do vyprodání všech položek
kus
2 sledují
Doprava
Balík Na poštu 159 Kč
Balík Do ruky 199 Kč
Přeprava s dobírkou 299 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Prodejce
account_circlecamera_alt
2204
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
  • Přeprava zdarma

    Při nákupu nad 25 000 Kč od recar-aukro

e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

JANOME MC550 COMPUTER EMBROIDERY MACHINE + Program + Free

 

 

 

 

Počítačová vyšívací stroj Janome MEMORY CRAFT 550E + BEZPLATNÝ PROGRAM VYŠÍVÁNÍ
Vyšívací stroj Janome MC550E s největším vyšívacím polem 36x20 cm v této kategorii.

Obrovské výškové pole až 36x20 cm činí z MC550E absolutně nejlepší volbu v této cenové kategorii. Tak velké vyšívací pole poskytuje úžasné příležitosti k vytváření velkých projektů. Vyšívací stroj MC550E je navíc vybaven stolem zvětšujícím pracovní pole o rozměrech 40x60 cm.

Provoz vyšívacího stroje nezpůsobí žádné problémy, protože v Janome MC550E je polské menu. Velká dotyková obrazovka umožňuje pohodlné a intuitivní ovládání vyšívacího stroje a úpravy vyšívacích vzorů a parametrů. Vyšívací stroj má 180 vestavěných výšivek (včetně geometrických a dekorativních vzorů, výšivek Sashiko) a 6 řezů. Nepochybným plusem je možnost vyšívání na znaky polské abecedy. Vybavením vyšívacího stroje portem USB můžete přenášet vzory z počítače do vyšívacího stroje.

Pokud se rozhodnete koupit v našem obchodě, můžete se spolehnout na bezplatné školení v provozu vyšívacího stroje a vybraného programu vyšívání.


Stabilní kovová konstrukce, vysoká pracovní rychlost 860 píchnutí za minutu, stejně jako velmi dobré osvětlení 5 bodových LED pracovních polí dělají z vyšívacího stroje Janome MC550E trvanlivý a efektivní model, který zaručuje vysoký komfort práce. Automatické stříhání nití a vestavěný navlékač usnadňují používání vyšívacího stroje každý den.

Janome MC550E je nástupcem velmi populárního modelu MC500E. Ještě modernější s ještě větší výšivkou. Je to ideální volba pro domácí studio. Vzhledem k vysoké rychlosti práce a výšivce bude tento model splňovat očekávání i těch nejnáročnějších a kreativních umělců. Vyšívací stroj je k dispozici také ve variantách s programy na vyšívání.

FUNKCE A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MOŽNOSTI STROJE
Jeden jehlový vyšívací stroj
Maximální vyšívací pole 360 ​​x 200 mm
Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu
Menu v polštině
Vestavěné 180 vyšívacích vzorů
Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky
Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź
6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky
Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.)
Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy
Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny
Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx
Vestavěná cívka
Vestavěný navlékač jehly
Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě
Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED
Automatický zastřihovač nití
Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy
Velký, čitelný dotykový displej
Ruční nastavení napnutí horní nitě
Ruční řezačka nití na krytu stroje
Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen


Rotační háček
Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru
Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví
Velmi stabilní konstrukce

VYBAVENÍ STROJE
obruč 360x200 mm
obruč 200x200 mm
obruč 140x140mm
obruč 200x140 mm
8 magnetických přezek
samolepicí proužky stabilizující tkaninu v obruči
další buben s větším napětím
5 cívek
tužka
další špendlík
malá rukojeť cívky
velká přilnavost cívky
horní bobový zámek
vyšívací nůžky
šroubovák
sada jehel
mazací
stůl zvětšující pracovní pole o rozměrech 60x40cm
napájecí kabel
měkké pouzdro
uživatelská příručka

Zakoupením vyšívacího stroje Janome MC550E v sadě s designovým programem pro vyšívání Janome Artistic JR ušetříte až PLN 1999.
JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR

Základní program pro návrh výšivek, který může pracovat na počítačích Windows i iOS. Program je vybaven polským menu, které usnadňuje navigaci v programu a naučit se jej používat. Janome Artistic vám umožňuje ukládat soubory ve formátech, které čtou vyšívací stroje různých výrobců, včetně vyšívacích strojů nejpopulárnějších značek v Polsku, jako jsou Brother, Elna, Janome, Praff, Husqvarna, Singer, Happy, Texi, Ricoma nebo Melco.

Program má funkci automatického převodu grafického souboru na vyšívací vzor, ​​má také 21 vestavěných vyšívacích písem (včetně písem s polskými znaky), může také převádět systémová písma Windows / iOS. Titulky jsou volně zadávány z úrovně klávesnice, pak je lze editovat: měnit jejich velikost, úhel nebo šířku písmen. V případě transformace grafického souboru má uživatel vliv na počet barev a pozadí, může také rozhodnout o pořadí vyšívání prvků nebo provést základní úpravy vzoru jeho otáčením, změnou měřítka, zvětšením a snížením.

Janome Artistic Digitizer lze později rozšířit na plnou verzi.

 

Program Janome Artistic lze nainstalovat na libovolný počet počítačů, ale současně použít pouze na jednu pracovní stanici. K přihlášení se potřebujete připojení k internetu.

FUNKCE A KLÍČOVÉ MOŽNOSTI JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR:

21 vestavěných výšivkových písem
schopnost převádět písma systému Windows / iOS
menu v polštině
funkce automatické převádění grafiky do výšivky
správa pořadí vyšívání předmětů a skupin objektů
možnost náhledu skutečné výšivky na vybraném obruči
funkce výběru typu materiálu, která upravuje nastavení vzoru
informace o odhadovaném opotřebení horní a spodní niti, jakož i o počtu vpichů a trvání vzoru
schopnost uložit vzor v mnoha formátech pro různé vyšívací stroje
podporované formáty souborů výšivek: draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .sas, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp ,. pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .w, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt ,. qli, .cqp, .1?, .u?, .z?, .ip, .vp3
Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF
možnost kdykoli zakoupit celé programové rozšíření

 

 

 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. JANOME MC550 COMPUTER EMBROIDERY MACHINE + Program + Free Počítačová vyšívací stroj Janome MEMORY CRAFT 550E + BEZPLATNÝ PROGRAM VYŠÍVÁNÍ Vyšívací stroj Janome MC550E s největším vyšívacím polem 36x20 cm v této kategorii. Obrovské výškové pole až 36x20 cm činí z MC550E absolutně nejlepší volbu v této cenové kategorii. Tak velké vyšívací pole poskytuje úžasné příležitosti k vytváření velkých projektů. Vyšívací stroj MC550E je navíc vybaven stolem zvětšujícím pracovní pole o rozměrech 40x60 cm. Provoz vyšívacího stroje nezpůsobí žádné problémy, protože v Janome MC550E je polské menu. Velká dotyková obrazovka umožňuje pohodlné a intuitivní ovládání vyšívacího stroje a úpravy vyšívacích vzorů a parametrů. Vyšívací stroj má 180 vestavěných výšivek (včetně geometrických a dekorativních vzorů, výšivek Sashiko) a 6 řezů. Nepochybným plusem je možnost vyšívání na znaky polské abecedy. Vybavením vyšívacího stroje portem USB můžete přenášet vzory z počítače do vyšívacího stroje. Pokud se rozhodnete koupit v našem obchodě, můžete se spolehnout na bezplatné školení v provozu vyšívacího stroje a vybraného programu vyšívání. Stabilní kovová konstrukce, vysoká pracovní rychlost 860 píchnutí za minutu, stejně jako velmi dobré osvětlení 5 bodových LED pracovních polí dělají z vyšívacího stroje Janome MC550E trvanlivý a efektivní model, který zaručuje vysoký komfort práce. Automatické stříhání nití a vestavěný navlékač usnadňují používání vyšívacího stroje každý den. Janome MC550E je nástupcem velmi populárního modelu MC500E. Ještě modernější s ještě větší výšivkou. Je to ideální volba pro domácí studio. Vzhledem k vysoké rychlosti práce a výšivce bude tento model splňovat očekávání i těch nejnáročnějších a kreativních umělců. Vyšívací stroj je k dispozici také ve variantách s programy na vyšívání. FUNKCE A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MOŽNOSTI STROJE Jeden jehlový vyšívací stroj Maximální vyšívací pole 360 ​​x 200 mm Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu Menu v polštině Vestavěné 180 vyšívacích vzorů Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź 6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.) Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx Vestavěná cívka Vestavěný navlékač jehly Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED Automatický zastřihovač nití Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy Velký, čitelný dotykový displej Ruční nastavení napnutí horní nitě Ruční řezačka nití na krytu stroje Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen Rotační háček Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví Velmi stabilní konstrukce VYBAVENÍ STROJE obruč 360x200 mm obruč 200x200 mm obruč 140x140mm obruč 200x140 mm 8 magnetických přezek samolepicí proužky stabilizující tkaninu v obruči další buben s větším napětím 5 cívek tužka další špendlík malá rukojeť cívky velká přilnavost cívky horní bobový zámek vyšívací nůžky šroubovák sada jehel mazací stůl zvětšující pracovní pole o rozměrech 60x40cm napájecí kabel měkké pouzdro uživatelská příručka Zakoupením vyšívacího stroje Janome MC550E v sadě s designovým programem pro vyšívání Janome Artistic JR ušetříte až PLN 1999. JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR Základní program pro návrh výšivek, který může pracovat na počítačích Windows i iOS. Program je vybaven polským menu, které usnadňuje navigaci v programu a naučit se jej používat. Janome Artistic vám umožňuje ukládat soubory ve formátech, které čtou vyšívací stroje různých výrobců, včetně vyšívacích strojů nejpopulárnějších značek v Polsku, jako jsou Brother, Elna, Janome, Praff, Husqvarna, Singer, Happy, Texi, Ricoma nebo Melco. Program má funkci automatického převodu grafického souboru na vyšívací vzor, ​​má také 21 vestavěných vyšívacích písem (včetně písem s polskými znaky), může také převádět systémová písma Windows / iOS. Titulky jsou volně zadávány z úrovně klávesnice, pak je lze editovat: měnit jejich velikost, úhel nebo šířku písmen. V případě transformace grafického souboru má uživatel vliv na počet barev a pozadí, může také rozhodnout o pořadí vyšívání prvků nebo provést základní úpravy vzoru jeho otáčením, změnou měřítka, zvětšením a snížením. Janome Artistic Digitizer lze později rozšířit na plnou verzi. Program Janome Artistic lze nainstalovat na libovolný počet počítačů, ale současně použít pouze na jednu pracovní stanici. K přihlášení se potřebujete připojení k internetu. FUNKCE A KLÍČOVÉ MOŽNOSTI JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR: 21 vestavěných výšivkových písem schopnost převádět písma systému Windows / iOS menu v polštině funkce automatické převádění grafiky do výšivky správa pořadí vyšívání předmětů a skupin objektů možnost náhledu skutečné výšivky na vybraném obruči funkce výběru typu materiálu, která upravuje nastavení vzoru informace o odhadovaném opotřebení horní a spodní niti, jakož i o počtu vpichů a trvání vzoru schopnost uložit vzor v mnoha formátech pro různé vyšívací stroje podporované formáty souborů výšivek: draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .sas, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp ,. pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .w, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt ,. qli, .cqp, .1?, .u?, .z?, .ip, .vp3 Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF možnost kdykoli zakoupit celé programové rozšíření Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství
Nabídka č. 6987660295Zobrazení: 50
Popis předmětu
  • Přeprava zdarma

    Při nákupu nad 25 000 Kč od recar-aukro

e-mail:
recar.aukro@gmail.com
Posta Ceska
Payu System
 
Dobirka
 
 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 

 

 

JANOME MC550 COMPUTER EMBROIDERY MACHINE + Program + Free

 

 

 

 

Počítačová vyšívací stroj Janome MEMORY CRAFT 550E + BEZPLATNÝ PROGRAM VYŠÍVÁNÍ
Vyšívací stroj Janome MC550E s největším vyšívacím polem 36x20 cm v této kategorii.

Obrovské výškové pole až 36x20 cm činí z MC550E absolutně nejlepší volbu v této cenové kategorii. Tak velké vyšívací pole poskytuje úžasné příležitosti k vytváření velkých projektů. Vyšívací stroj MC550E je navíc vybaven stolem zvětšujícím pracovní pole o rozměrech 40x60 cm.

Provoz vyšívacího stroje nezpůsobí žádné problémy, protože v Janome MC550E je polské menu. Velká dotyková obrazovka umožňuje pohodlné a intuitivní ovládání vyšívacího stroje a úpravy vyšívacích vzorů a parametrů. Vyšívací stroj má 180 vestavěných výšivek (včetně geometrických a dekorativních vzorů, výšivek Sashiko) a 6 řezů. Nepochybným plusem je možnost vyšívání na znaky polské abecedy. Vybavením vyšívacího stroje portem USB můžete přenášet vzory z počítače do vyšívacího stroje.

Pokud se rozhodnete koupit v našem obchodě, můžete se spolehnout na bezplatné školení v provozu vyšívacího stroje a vybraného programu vyšívání.


Stabilní kovová konstrukce, vysoká pracovní rychlost 860 píchnutí za minutu, stejně jako velmi dobré osvětlení 5 bodových LED pracovních polí dělají z vyšívacího stroje Janome MC550E trvanlivý a efektivní model, který zaručuje vysoký komfort práce. Automatické stříhání nití a vestavěný navlékač usnadňují používání vyšívacího stroje každý den.

Janome MC550E je nástupcem velmi populárního modelu MC500E. Ještě modernější s ještě větší výšivkou. Je to ideální volba pro domácí studio. Vzhledem k vysoké rychlosti práce a výšivce bude tento model splňovat očekávání i těch nejnáročnějších a kreativních umělců. Vyšívací stroj je k dispozici také ve variantách s programy na vyšívání.

FUNKCE A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MOŽNOSTI STROJE
Jeden jehlový vyšívací stroj
Maximální vyšívací pole 360 ​​x 200 mm
Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu
Menu v polštině
Vestavěné 180 vyšívacích vzorů
Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky
Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź
6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky
Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.)
Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy
Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny
Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx
Vestavěná cívka
Vestavěný navlékač jehly
Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě
Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED
Automatický zastřihovač nití
Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy
Velký, čitelný dotykový displej
Ruční nastavení napnutí horní nitě
Ruční řezačka nití na krytu stroje
Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen


Rotační háček
Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru
Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví
Velmi stabilní konstrukce

VYBAVENÍ STROJE
obruč 360x200 mm
obruč 200x200 mm
obruč 140x140mm
obruč 200x140 mm
8 magnetických přezek
samolepicí proužky stabilizující tkaninu v obruči
další buben s větším napětím
5 cívek
tužka
další špendlík
malá rukojeť cívky
velká přilnavost cívky
horní bobový zámek
vyšívací nůžky
šroubovák
sada jehel
mazací
stůl zvětšující pracovní pole o rozměrech 60x40cm
napájecí kabel
měkké pouzdro
uživatelská příručka

Zakoupením vyšívacího stroje Janome MC550E v sadě s designovým programem pro vyšívání Janome Artistic JR ušetříte až PLN 1999.
JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR

Základní program pro návrh výšivek, který může pracovat na počítačích Windows i iOS. Program je vybaven polským menu, které usnadňuje navigaci v programu a naučit se jej používat. Janome Artistic vám umožňuje ukládat soubory ve formátech, které čtou vyšívací stroje různých výrobců, včetně vyšívacích strojů nejpopulárnějších značek v Polsku, jako jsou Brother, Elna, Janome, Praff, Husqvarna, Singer, Happy, Texi, Ricoma nebo Melco.

Program má funkci automatického převodu grafického souboru na vyšívací vzor, ​​má také 21 vestavěných vyšívacích písem (včetně písem s polskými znaky), může také převádět systémová písma Windows / iOS. Titulky jsou volně zadávány z úrovně klávesnice, pak je lze editovat: měnit jejich velikost, úhel nebo šířku písmen. V případě transformace grafického souboru má uživatel vliv na počet barev a pozadí, může také rozhodnout o pořadí vyšívání prvků nebo provést základní úpravy vzoru jeho otáčením, změnou měřítka, zvětšením a snížením.

Janome Artistic Digitizer lze později rozšířit na plnou verzi.

 

Program Janome Artistic lze nainstalovat na libovolný počet počítačů, ale současně použít pouze na jednu pracovní stanici. K přihlášení se potřebujete připojení k internetu.

FUNKCE A KLÍČOVÉ MOŽNOSTI JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR:

21 vestavěných výšivkových písem
schopnost převádět písma systému Windows / iOS
menu v polštině
funkce automatické převádění grafiky do výšivky
správa pořadí vyšívání předmětů a skupin objektů
možnost náhledu skutečné výšivky na vybraném obruči
funkce výběru typu materiálu, která upravuje nastavení vzoru
informace o odhadovaném opotřebení horní a spodní niti, jakož i o počtu vpichů a trvání vzoru
schopnost uložit vzor v mnoha formátech pro různé vyšívací stroje
podporované formáty souborů výšivek: draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .sas, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp ,. pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .w, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt ,. qli, .cqp, .1?, .u?, .z?, .ip, .vp3
Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF
možnost kdykoli zakoupit celé programové rozšíření

 

 

 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
e-mail: recar.aukro@gmail.com Posta Ceska Payu System Dobirka Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. JANOME MC550 COMPUTER EMBROIDERY MACHINE + Program + Free Počítačová vyšívací stroj Janome MEMORY CRAFT 550E + BEZPLATNÝ PROGRAM VYŠÍVÁNÍ Vyšívací stroj Janome MC550E s největším vyšívacím polem 36x20 cm v této kategorii. Obrovské výškové pole až 36x20 cm činí z MC550E absolutně nejlepší volbu v této cenové kategorii. Tak velké vyšívací pole poskytuje úžasné příležitosti k vytváření velkých projektů. Vyšívací stroj MC550E je navíc vybaven stolem zvětšujícím pracovní pole o rozměrech 40x60 cm. Provoz vyšívacího stroje nezpůsobí žádné problémy, protože v Janome MC550E je polské menu. Velká dotyková obrazovka umožňuje pohodlné a intuitivní ovládání vyšívacího stroje a úpravy vyšívacích vzorů a parametrů. Vyšívací stroj má 180 vestavěných výšivek (včetně geometrických a dekorativních vzorů, výšivek Sashiko) a 6 řezů. Nepochybným plusem je možnost vyšívání na znaky polské abecedy. Vybavením vyšívacího stroje portem USB můžete přenášet vzory z počítače do vyšívacího stroje. Pokud se rozhodnete koupit v našem obchodě, můžete se spolehnout na bezplatné školení v provozu vyšívacího stroje a vybraného programu vyšívání. Stabilní kovová konstrukce, vysoká pracovní rychlost 860 píchnutí za minutu, stejně jako velmi dobré osvětlení 5 bodových LED pracovních polí dělají z vyšívacího stroje Janome MC550E trvanlivý a efektivní model, který zaručuje vysoký komfort práce. Automatické stříhání nití a vestavěný navlékač usnadňují používání vyšívacího stroje každý den. Janome MC550E je nástupcem velmi populárního modelu MC500E. Ještě modernější s ještě větší výšivkou. Je to ideální volba pro domácí studio. Vzhledem k vysoké rychlosti práce a výšivce bude tento model splňovat očekávání i těch nejnáročnějších a kreativních umělců. Vyšívací stroj je k dispozici také ve variantách s programy na vyšívání. FUNKCE A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MOŽNOSTI STROJE Jeden jehlový vyšívací stroj Maximální vyšívací pole 360 ​​x 200 mm Maximální rychlost vyšívání: 860 propíchnutí za minutu Menu v polštině Vestavěné 180 vyšívacích vzorů Vestavěná abeceda - velká a malá písmena, čísla, speciální znaky Dostupná polská písmena - ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź 6 typů písem - velká a malá písmena, čísla a speciální znaky Možnost úpravy výšivek na obrazovce (včetně změny velikosti výšivek, rotace, zrcadlení, kopírování atd.) Možnost kombinace vzorů a vzorů s nápisy Možnost vytvářet monogramy s 2 a 3 písmeny Podporované vyšívací formáty - dst, jef, jef +, jpx Vestavěná cívka Vestavěný navlékač jehly Vestavěný snímač horního a spodního závitu nitě Osvětlení pracoviště: 5-bodová LED Automatický zastřihovač nití Možnost řezání nití mezi objekty stejné barvy Velký, čitelný dotykový displej Ruční nastavení napnutí horní nitě Ruční řezačka nití na krytu stroje Vestavěný port USB pro čtení vyšívacích návrhů přímo z jednotky pen Rotační háček Výšivky můžete zahájit z kterékoli části vzoru Po změně barvy vlákna se stroj automaticky zastaví Velmi stabilní konstrukce VYBAVENÍ STROJE obruč 360x200 mm obruč 200x200 mm obruč 140x140mm obruč 200x140 mm 8 magnetických přezek samolepicí proužky stabilizující tkaninu v obruči další buben s větším napětím 5 cívek tužka další špendlík malá rukojeť cívky velká přilnavost cívky horní bobový zámek vyšívací nůžky šroubovák sada jehel mazací stůl zvětšující pracovní pole o rozměrech 60x40cm napájecí kabel měkké pouzdro uživatelská příručka Zakoupením vyšívacího stroje Janome MC550E v sadě s designovým programem pro vyšívání Janome Artistic JR ušetříte až PLN 1999. JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR Základní program pro návrh výšivek, který může pracovat na počítačích Windows i iOS. Program je vybaven polským menu, které usnadňuje navigaci v programu a naučit se jej používat. Janome Artistic vám umožňuje ukládat soubory ve formátech, které čtou vyšívací stroje různých výrobců, včetně vyšívacích strojů nejpopulárnějších značek v Polsku, jako jsou Brother, Elna, Janome, Praff, Husqvarna, Singer, Happy, Texi, Ricoma nebo Melco. Program má funkci automatického převodu grafického souboru na vyšívací vzor, ​​má také 21 vestavěných vyšívacích písem (včetně písem s polskými znaky), může také převádět systémová písma Windows / iOS. Titulky jsou volně zadávány z úrovně klávesnice, pak je lze editovat: měnit jejich velikost, úhel nebo šířku písmen. V případě transformace grafického souboru má uživatel vliv na počet barev a pozadí, může také rozhodnout o pořadí vyšívání prvků nebo provést základní úpravy vzoru jeho otáčením, změnou měřítka, zvětšením a snížením. Janome Artistic Digitizer lze později rozšířit na plnou verzi. Program Janome Artistic lze nainstalovat na libovolný počet počítačů, ale současně použít pouze na jednu pracovní stanici. K přihlášení se potřebujete připojení k internetu. FUNKCE A KLÍČOVÉ MOŽNOSTI JANOME ARTISTIC DIGITIZER JR: 21 vestavěných výšivkových písem schopnost převádět písma systému Windows / iOS menu v polštině funkce automatické převádění grafiky do výšivky správa pořadí vyšívání předmětů a skupin objektů možnost náhledu skutečné výšivky na vybraném obruči funkce výběru typu materiálu, která upravuje nastavení vzoru informace o odhadovaném opotřebení horní a spodní niti, jakož i o počtu vpichů a trvání vzoru schopnost uložit vzor v mnoha formátech pro různé vyšívací stroje podporované formáty souborů výšivek: draw, .ngs, .sew, .dst, .dsz, .dsb, .tbf, .sst, .sas, .ksm, .cs, .pcm, .xxx, .tap, .exp ,. pec, .pes, .hus, .ip, .shv, .p3, .jpx, .ef, .jef +, .w, .m3, .10om .zh, .ebd, .mst, .hgt, .txt ,. qli, .cqp, .1?, .u?, .z?, .ip, .vp3 Podporované grafické formáty: .ai, .cmx, .dxf, .eps, .wmf, .eps, .emf, .svg, .plt, .fcm, .bmp, .dib, .gif, .jpeg, .jpg ,. jpe, .png ,. svgz, .tif, .iff, .ico, .wbmp, .webp, .ns, .pbm, .pgm, .ppm, .icb, .tga, .pp, .vda, .vst, .bbm, .xpm, DXF možnost kdykoli zakoupit celé programové rozšíření Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství
Nabídka č. 6987660295Zobrazení: 50