Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.

Podobné nabídky ke skončené nabídce

Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286 - Hračky
Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286 - Hračky
Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286 - Hračky
Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286 - Hračky
Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286 - Hračky
Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286 - Hračky
1 z 5
Rozbaleno

Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286

Skončeno
4 přihazovali
39 Kč
Ukončeno ve středu 24. 4. 2024, 20:00:00
Vyhráno uživatelem p...k
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží a záruka 1 měsíc
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v květnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 63 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 77 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 115 Kč
Doba dodání 4-6 dní
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Jaques of London Sea Animal Puzzle | Dřevěné puzzle pro 3-4 roky/286
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, rozbalený produkt ve 100% stavu
Doba záruky (měsíců)

Dřevěné skládačky, nepřekonatelná kvalita a hodnota s naší skládačkou 3 v 1 pro děti od 3 let. Tato skládačka obsahuje 3 dřevěné skládačky s motivem mořských tvorů pro děti. Na puzzle je vyobrazena hvězdice, delfín a ryba

Dřevěné puzzle, tato skládačka pro batolata, dětská skládačka umožní vašim dětem budovat zvědavost na svět kolem nich. Naše dřevěná skládačka podporuje lásku a zvídavost zvířat. Puzzle pro batole je ideální dřevěná skládačka, která podporuje sociální povědomí a zkoumání. Použijte tuto skládačku se zvířaty k výuce znalostí o stanovištích a představení rané vědy

Montessori puzzle, tato Montessori hračka je skvělá pro zapojení dovedností při řešení problémů. Děti stráví hodiny sestavováním a tříděním těchto skládaček do správného tvaru, aby byly skládačky pro děti kompletní.

Puzzle zvířat, očekávejte nejvyšší kvalitu od našich dětských puzzle, dětské skládačky, dřevěné skládačky zvířat. Obsahuje barvy na vodní bázi pro hodiny bezpečné hry. S hladkou, pevnou a pevnou základnou a atraktivními, lehkými ilustrovanými dřevěnými dílky zvířátek je toto podmořské puzzle ideální pro malé ručičky.

Dřevěné puzzle zvířátka, hračky zvířátek z moře, dřevěná puzzle skládačka, od naší rodiny až po vaši. S více než 225 lety výjimečného zákaznického servisu ve Spojeném království si u nás můžete své dřevěné Montessori hračky koupit s důvěrou. Společnost Jaques of London vyrábí děti skládačky již od roku 1795. Vaše skládačka bude dodávána v originální dárkové krabičce Jaques s ručně uvázanou mašlí.


-----------------------------------------------

- Pouze rozbalené zboží! 


 - Aukce od koruny!


- V případě dražby více produktů,  musí být platba uhrazena  max. do 10 dnů od první vyhrané aukce.


- Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku.


- V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!Dřevěné skládačky, nepřekonatelná kvalita a hodnota s naší skládačkou 3 v 1 pro děti od 3 let. Tato skládačka obsahuje 3 dřevěné skládačky s motivem mořských tvorů pro děti. Na puzzle je vyobrazena hvězdice, delfín a ryba Dřevěné puzzle, tato skládačka pro batolata, dětská skládačka umožní vašim dětem budovat zvědavost na svět kolem nich. Naše dřevěná skládačka podporuje lásku a zvídavost zvířat. Puzzle pro batole je ideální dřevěná skládačka, která podporuje sociální povědomí a zkoumání. Použijte tuto skládačku se zvířaty k výuce znalostí o stanovištích a představení rané vědy Montessori puzzle, tato Montessori hračka je skvělá pro zapojení dovedností při řešení problémů. Děti stráví hodiny sestavováním a tříděním těchto skládaček do správného tvaru, aby byly skládačky pro děti kompletní. Puzzle zvířat, očekávejte nejvyšší kvalitu od našich dětských puzzle, dětské skládačky, dřevěné skládačky zvířat. Obsahuje barvy na vodní bázi pro hodiny bezpečné hry. S hladkou, pevnou a pevnou základnou a atraktivními, lehkými ilustrovanými dřevěnými dílky zvířátek je toto podmořské puzzle ideální pro malé ručičky. Dřevěné puzzle zvířátka, hračky zvířátek z moře, dřevěná puzzle skládačka, od naší rodiny až po vaši. S více než 225 lety výjimečného zákaznického servisu ve Spojeném království si u nás můžete své dřevěné Montessori hračky koupit s důvěrou. Společnost Jaques of London vyrábí děti skládačky již od roku 1795. Vaše skládačka bude dodávána v originální dárkové krabičce Jaques s ručně uvázanou mašlí. ----------------------------------------------- - Pouze rozbalené zboží! - Aukce od koruny! - V případě dražby více produktů, musí být platba uhrazena max. do 10 dnů od první vyhrané aukce. - Za každý produkt navíc se u poštovného přičítá 20,-, viz “Doprava”, max. počet 6ti produktů v 1 balíku. - V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat!

Nabídka č. 7061329013 Vystaveno 19.04. 20:04 Zobrazení: 54