Vyberte si kategorii
Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných.
Jelly Belly Hanging Gel Blueberry - Borůvka - Auto-moto
Jelly Belly Hanging Gel Blueberry - Borůvka - Auto-moto
1 z 1
Cena
75 Kč
Ukončeno ve čtvrtek 5. 10. 2023, 17:56:39
Žádný sledující
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Určeno pro
Doba dodání (od obdržení platby)
Kód zboží

Osvěžovač vzduchu Jelly Belly 3D Air Freshener - Blueberry - Borůvka je příjemná a ovocná vůně do vašeho auta, které provoní po dobu 30 dnů. Má sladkou vůni s jemným nádechem kyselosti. 

Balení obsahuje 1 kus plastové 3D visačky ve tvaru fazole. Nechte se okouzlit jedinečnou a dlouhotrvající vůní Jelly Belly, která provoní váš automobil.

Stačí jednoduše zavěsit osvěžovač vzduchu na zpětné zrcátko a užívat si příjemnou vůni. Kromě toho, že zaplní interiér půvabnou a osvěžující vůní, také dokonale překryje jakýkoliv nepříjemný zápach.

Upozornění: Toto není hračka ani jídlo. Dbejte na to, aby vůně byla mimo dosah dětí a domácích zvířat. Zamezte jakémukoliv kontaktu s povrchem. Visačka musí být zavěšena tak, aby se ničeho nedotýkala! Vyhněte se přímému kontaktu s textilem. Pokud teplota v autě přesáhne 35°, vyjměte vůní z auta. Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Vůně může vyvolat alergickou reakci. 

Osvěžovač vzduchu Jelly Belly 3D Air Freshener - Blueberry - Borůvka je příjemnáa ovocná vůně do vašeho auta, které provoní po dobu 30 dnů.Má sladkou vůni s jemným nádechem kyselosti.Balení obsahuje 1 kus plastové 3D visačky ve tvaru fazole.Nechte se okouzlit jedinečnou a dlouhotrvající vůní Jelly Belly, která provoní váš automobil.Stačí jednoduše zavěsit osvěžovač vzduchu na zpětné zrcátko a užívat si příjemnou vůni. Kromě toho, že zaplní interiér půvabnou a osvěžující vůní, také dokonale překryje jakýkoliv nepříjemný zápach.Upozornění:Toto není hračka ani jídlo.Dbejte na to, aby vůně byla mimo dosah dětí a domácích zvířat. Zamezte jakémukoliv kontaktu s povrchem. Visačka musí být zavěšena tak, aby se ničeho nedotýkala!Vyhněte se přímému kontaktu s textilem. Pokud teplota v autě přesáhne 35°, vyjměte vůní z auta. Vyhněte se kontaktu s pokožkou. Vůně může vyvolat alergickou reakci.
Nabídka č. 7045197301Zobrazení: 22