Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Jiří Kolář - Zasněný hrad - originální podepsaná litografie - Výtvarné umění
Jiří Kolář - Zasněný hrad - originální podepsaná litografie - Výtvarné umění
1 z 1

Jiří Kolář - Zasněný hrad - originální podepsaná litografie

Aukce
Žádný příhoz
9 900 Kč
Končí v pátek 28. 6. 18:13
Kolik přihodit?
Bezpečné přihazování s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
Doprava a platba
Zásilkovna na výdejní místo Od 90 Kč
Kurýr 130 Kč
Mezinárodní přeprava 250 Kč
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Jiří Kolář - Zasněný hrad - originální podepsaná litografie
Popis předmětu
Informace od prodejce
Umělec : Jiří Kolář
Název díla : Chateau qui reve - Zasněný hrad
Grafická technika : Barevná litografie - vytištěno jen 45 exemplářů
Značení díla : podepsáno, číslováno
Rok : 1986
Rozměr listu : 59 x 80 cm
Rozměr grafiky : 45 x 60 cm
 

 

 

Kliknutím lze obrázek zvětšit

 

 

 

Upozorňujeme, že barvy na počítači se mohou odlišovat od barev na skutečném díle. Dílo nemusí být ve stavu grafik, právě vyšlých z tiskárny. Pokud je na obrázku číslo grafiky, nemusí toto číslo odpovídat číslu na grafice, kterou skutečně obdržíte.

Jiří KOLÁŘ - (1914 Protivín – 2002 Praha) byl český celosvětově proslulý básník a výtvarník, patřil k nejvlivnějším osobnostem české poválečné kultury. Známý především díky svým kolážím a experimentálnímu umění.Za války založil Skupinu 42, byl také členem Umělecké besedy. Po podpisu Charty 77 byl donucen opustit vlast a v roce 1980 se usadil v Paříži. Pracoval skalpelem, barvy nahrazoval potištěným papírem a lepidlem, proslul jeho kolážemi - obrazy, reliéfy a objekty vytvářené metodami roláže, proláže, muchláže, chiasmáže, asambláže ... Jeho výtvarné dílo je mezi nejuznávanějšími té doby zejména ve Francii. Do Čech se vrátil v roce 1997.

 

 

 

 

 

 
Umělec : Jiří Kolář Název díla : Chateau qui reve - Zasněný hrad Grafická technika : Barevná litografie - vytištěno jen 45 exemplářů Značení díla : podepsáno, číslováno Rok : 1986 Rozměr listu : 59 x 80 cm Rozměr grafiky : 45 x 60 cm Kliknutím lze obrázek zvětšit Upozorňujeme, že barvy na počítači se mohou odlišovat od barev na skutečném díle. Dílo nemusí být ve stavu grafik, právě vyšlých z tiskárny. Pokud je na obrázku číslo grafiky, nemusí toto číslo odpovídat číslu na grafice, kterou skutečně obdržíte. Jiří KOLÁŘ - (1914 Protivín – 2002 Praha) byl český celosvětově proslulý básník a výtvarník, patřil k nejvlivnějším osobnostem české poválečné kultury. Známý především díky svým kolážím a experimentálnímu umění.Za války založil Skupinu 42, byl také členem Umělecké besedy. Po podpisu Charty 77 byl donucen opustit vlast a v roce 1980 se usadil v Paříži. Pracoval skalpelem, barvy nahrazoval potištěným papírem a lepidlem, proslul jeho kolážemi - obrazy, reliéfy a objekty vytvářené metodami roláže, proláže, muchláže, chiasmáže, asambláže ... Jeho výtvarné dílo je mezi nejuznávanějšími té doby zejména ve Francii. Do Čech se vrátil v roce 1997.

Nabídka č. 6928178338 Vystaveno 18.06. 18:06 Zobrazení: 11