search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii
KAŠMÍROVÝ-PERSKÝ KOBEREC-GHOUM -310x215
visibility
Vyvolávací cena
55 900 Kč
update
Končí úterý, 16. 8. 2022, 15:45:04 Aukce má plovoucí konec info Každý příhoz v posledních 10 sekundách aukce nastaví čas do konce na 10 sekund.
update
Končí úterý, 16. 8. 2022, 15:45:04 Aukce má plovoucí konec info Každý příhoz v posledních 10 sekundách aukce nastaví čas do konce na 10 sekund.
Žádný příhoz
visibilityŽádný sledující
Žádný příhoz
Cena Kup teď!
57 501 Kč
DopravaPlatba
 • Platba kartou online
 • Platba při převzetí
 • Platba převodem
 • Zjistit více
Prodejce favorite

  Na mých aukcích nabízím koberce z celého světa, ručně tkané, vlněné i hedvábné. Koberce, které vystavuji se vyznačuji elegancí a harmonií vzorů a barev. S perskými koberci se můžeme setkat na zámcích, ambasádách, palácích i v domech známých osobností. Vystavené koberce jsou originály a pocházejí z míst, které jsou vyhlášené výrobou koberců jako např.: Persie, Anatolie (Turecko), Kavkaz, Pákistán, Afghánistán, Indie nebo Čína.

  Já osobně jsem milovnicí umění, starožitností a perských koberců, jejichž kouzlu jsem propadla již před 20 lety. Vždy se na ně s radostí dívám a stále mě přitahují svojí energií ruční práce a krásou. Pohled na perský koberec je pohledem do světa umělecké nádhery zdokonalované už 3000 let. Koberce antické, různě vytřené až prodřené se znatelnou patinou stáří, jsou často využívány designéry interiérů pro vytvoření jedinečné atmosféry interiéru ať již umístěním na podlahu nebo zavěšením na stěny. I ty staré orientální koberce jsou uměleckým dílem, které si zaslouží, abychom o ně pečovali a chránili pro další generace.

  Právě i proto jsem velice ráda, že mohu nabídnout tyto koberce za velice příznivé ceny. Jsou to koberce pro ty, kteří dokážou ocenit krásu a umění.

  Dnes je možné ještě stále na trhu najít exkluzivní koberce, ale rádi bychom upozornili, že do budoucna to bude stále těžší. Hlavním důvodem je to, že mnoho talentovaných tkalců přestalo pracovat kvůli stáří a že neexistují žádní následníci, kteří by převzali otěže.

  Takže, pokud uvidíte krásný, ručně tkaný, exkluzivní koberec, který se vám líbí - zakupte jej, zítra může být pozdě!  KAŠMÍROVÝ-PERSKÝ KOBEREC-GHOUM -310x215

  Předmětem aukce je ručně vázaný koberec GHOUM s etiketou galerie, kde byl zakoupen a s cenou před slevou 4 000,-EUR.


  Původ: Írán/Persie

  Známý jako: Ghom, Kom, Ghome, Qom, Khum

  Stav: velmi dobrý- viz foto (barvy koberce mohou z různých úhlů vypadat jinak, případné barevné mapy jsou dány odleskem rouna při dopadu světla z různých úhlů)

  Stáří: soudobý

  Velikost: 310x215cm (+-5cm, pokud má koberec třásně, je rozměr vždy uveden s třásněmi)

  Vlasový materiál: kašmírová vlna 100%

  Osnovní materiál: bavlna

  Počet uzlů: přibližně 360 000 uzlů na m2  V případě dotazů pište, ráda odpovím.

  Přeji příjemnou aukci.