Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Knihy

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Opotřebení
Vazba
Stav
Doba dodání (od obdržení platby)
Další informace
Vystavené před
Končící za méně než

Knihy

Populární nabídky
Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 279 559 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 279 559 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Milujete vůni papíru a nedokážete si představit lepší odpoledne než to strávené ve společnosti dobré knihy? Možná, že jen chcete být alespoň na chvíli „offline“ a odpočinout si od monitoru počítače, displeje mobilu a další elektroniky. V obou případech si „zalovte“ na Aukru, protože pro vás máme velký výběr knižních novinek a kousků z antikvariátu těch nejrůznějších žánrů, a to i v cizím jazyce.

Oddechové knihy i napínavé příběhy

Jestli mezi vaše oblíbené knížky patří beletrie jako detektivky, historické a válečné nebo dobrodružné romány či sci-fi a fantasy, určitě vás naše nabídka knih potěší stejně jako milovníky cestopisů, biografií, poezie a umění.

Detektivka
Dětská kniha

Dětské knihy

Rádi svým dětem před spaním čtete pohádky a ony vás se zájmem poslouchají? Mrkněte, jaké knihy pro děti prodejci na Aukru nabízejí a možná, že narazíte na dětskou knížku, kterou jste kdysi milovali i vy. Stejně snadno u nás seženete také leporela pro nejmenší a knížky určené dětem, které se učí číst.

Kuchařky pro dceru i tátu

Vaření, pečení nebo příprava dezertů a koktejlů je pro začátečníky mnohem snazší, když mohou postupovat podle receptu. Ostříleným kuchtíkům kuchařky zase poslouží ve chvílích, kdy nevědí, co zítra vařit a potřebují načerpat trochu inspirace. Pokud se tedy chystáte nahlédnout pod pokličku italské, asijské nebo tradiční české kuchyně, mrkněte do kategorie Kuchařky, kde na vás čeká mnoho receptů, které zkrátka musíte vyzkoušet.

Kuchařka
Slovník

Slovníky rozšíří vaši slovní zásobu

Učíte se nová anglická, německá nebo španělská slovíčka a namísto online slovníkům dáváte přednost papírovým? V kategorii Knižní slovníky hravě najdete slovník česko-anglický či latinský slovník, který vám cestu za širší slovní zásobou ve vybraném jazyce neskutečně usnadní. Kromě slovníků cizojazyčných na Aukru ale nabízíme také naučné slovníky z různých oborů, slovníky cizích slov, a dokonce i pravidla českého pravopisu.

Křížovkářský slovník

Speciální kategorii ve světě slovníků tvoří křížovkářské slovníky, které jsou nepostradatelnou pomůckou při luštění švédských i jiných křížovek a rébusů.

Křížovkářský slovník
Odborná literatura

Odborná literatura

Krásná literatura je sice fajn, ale občas dáváte přednost literatuře faktu nebo jiným odborným knihám? Také pro vás máme na Aukru široký výběr nejrůznějších knížek, ať už se zajímáte o historii a dějepis, politiku, religionistiku, přírodní vědy, techniku nebo psychologii.

Audioknihy

Když se vám času, energie či nálady na čtení nedostává, poohlédněte se po audioknize. Pustit si ji můžete v tabletu, na počítači, chytrém telefonu nebo autorádiu, takže vám nic nebrání, abyste si svou oblíbenou beletrii, poezii či odbornou literaturu v trochu jiné podobě užili při řízení auta nebo klidně se zavřenýma očima, zatímco odpočíváte na pohovce.

Audio kniha
Zobrazit méně keyboard_arrow_up