Kategorieclose
Vyberte si kategorii

chevron_left Slovensko numismatika
Kategorie chevron_left Slovensko numismatika

Termín aukcí

Pondělí, 26. 9.

Ukončeno

info

Jak kolekce aukcí fungují?

Jedná se o sérii aukcí, která má stanovený začátek. Jednoduše zažádáte o účast a poté již jen vyčkáte na svůj vysněný předmět z celé série.

Předměty se totiž prodávají postupně jeden po druhém.

Zjistit více

Aukce No. 1 | Numis Tria | Mince a bankovky | 26. 9. 2022 (1)

Kolekce aukcí

NUMIS TRIA, jak už název napovídá, je společný projekt třech zavedených a důvěryhodných obchodníků se sběratelskými i investičními mincemi: Antium Aurum, Numismatiky Argo a Numismatiky Šůcha.

Hlavní myšlenkou celého projektu je přinést zákazníkům na Aukro hodnotné, zajímavé a originální položky, které budou nejen ozdobami sbírek, ale jejichž hodnota v čase bude narůstat. Každá položka v aukci je pečlivě vybírána a podrobena zevrubnému zkoumání a ohodnocení opravdovým odborníkem v oboru numismatiky či notafilie.

První kolekce Numis Tria je ochutnávkou položek z různých období i koutů světa. Ke každé prodané položce bude vystaven certifikát původu. Osobní prohlídka rovněž není problém - buď na Veletrhu Sběratel na stánku Numismatiky Šůcha, nebo po domluvě.

Za zmínku rozhodně stojí Banskoštiavnický zlatník 1878, Dokončení výstavby dědičné štoly císaře Josefa II. v Banské Štiavnici (Postříbřená měď, velmi vzácná varianta), dále pak zcela jistě Spolkový 2 Tolar 1857, Dokončení stavby Jižní dráhy, Vídeň, některý ze Svatováclavských dukátů či např. Denár Jindřicha II.

Doporučujeme se přihlásit do aukce již nyní, ať nepropásnete svou šanci.

Kolekci aukcí spustíme 26. 9. 2022. Jedná se o sérii navazujících aukcí, tzn. položky se prodávají jedna po druhé. Chceme se tím co nejvíce přiblížit sálovým aukcím. Více info zde. Po Vašem přihlášení a schválení účasti v kolekci můžete nabídnout svůj limit - tak jak jste na Aukru zvyklí - pomocí příhozu. V den spuštění živé aukce, tj. 26. 9. 2022 ve 20:00 hodin půjde do aukce jedna položka po druhé.

Pro účast na přihazování v kolekci je nutné schválení Aukrem. Podmínkou je zejména ověřený účet, hodnocení uživatele nad 95 % a jeho celková spolehlivost. Žádost o přihazování pošlete kliknutím na tlačítko "Chci přihazovat" níže.

Schválení účastníci mohou přihazovat (zadávat své maximální limity) hned od zveřejnění kolekce. Tato možnost skončí 1 hodinu před startem živé aukce. V živé aukci je čas na první příhoz u položky 45 sekund a na příhoz po jiném příhozu 20 sekund.

Kupujícímu je účtována aukční přirážka ve výši 10 % z dosažené ceny. V provizi je zahrnuto DPH.

Z každé aukce Numis Tria bude zasláno 30 000 Kč na podporu Nadačního fondu Šatník.

Žádosti o přihazování v kolekci: do 26. 9. 2022 18:00
Start živého přihazování: 26. 9. 2022 ve 20:00

Našli jsme vám celkem 1 nabídka
Skončené aukce
1 nabídek na stránce
495 Halier 1942 | Slovenský štát
local_offer

5 Halier 1942 | Slovenský štát

 

Aktuální cena  2 přihazovali

4 188 Kč skončeno

S dopravou 4 288 Kč, place Plzeň (další z okolí Plzeň)

2 přihazovali
skončeno
Aukro Garance vrácení peněz
1