Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Komunikační karta adaptér pro UPS - Connect UPS - BD Web SNMP card - Počítače a hry
Komunikační karta adaptér pro UPS - Connect UPS - BD Web SNMP card - Počítače a hry
1 z 1
Použité

Komunikační karta adaptér pro UPS - Connect UPS - BD Web SNMP card

Aukce
Žádný příhoz
2 800 Kč
Končí v sobotu 29. 6. 02:06
Kolik přihodit?

nebo
Doprava a platba
Kurýr 100 Kč
Zaslat.cz kurýr na adresu 175 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
Komunikační karta adaptér pro UPS - Connect UPS - BD Web SNMP card
Popis předmětu
Stav zboží
delší doba používání, funkční produkt

Komunikační adaptér pro UPS - ConnectUPS-BD Web/SNMP


Typové číslo 116750222-001


Adaptér ConnectUPS-BD Web/SNMP vám umožní připojit vaši Eaton UPS přímo k datové síti s protokolem Ethernet a na Internet.

Díky tomuto unikátnímu řešení budete moci pohodlně monitorovat a spravovat vaši UPS pomocí standardního webového prohlížeče a při tom budete mít v případě dlouhodobého výpadku napájení současně zajištěno regulérní odstavení počítačových systémů připojených přes LAN.

Tento typ adaptéru je navržen pro použití v Eaton UPS 9130 i v dalších typech UPS vybavených rozšiřující pozicí BD –Slot.

 

Funkční vlastnosti a výhody

 

- Snadné monitorování a správa vaší UPS za použití buď standardního webového prohlížeče, nebo softwarových produktů třetích stran pro síťovou správu, nebo pomocí softwaru Intelligent Power Manager.

 

- Dálkové ovládání a dálkový restart zařízení napájených z UPS a připojených přes LAN.
- Za použití softwarových produktů Intelligent Power Protector nebo NetWatch je zajištěna ochrana vašich dat v případě dlouhodobého výpadku napájení pomocí hromadného, automatického a regulérního odstavení zařízení, napájených přes UPS a připojených přes LAN.
- Vestavěná funkce e-mailového klienta zajišťuje upozornění na vznik nebezpečné situace (alarm) pomocí e-mailové zprávy v reálném čase.
- Další doplňkové funkce díky podpoře standardní UPS MIB a Eaton MIB.
- Autentikace a enkrypce dat pomocí protokolů SSL a SSH.
- Webové stránky jsou automaticky poskytovány ve správném lokálním jazyce.

 

Kontaktujte mne před koupí.

Komunikační adaptér pro UPS - ConnectUPS-BD Web/SNMP Typové číslo 116750222-001 Adaptér ConnectUPS-BD Web/SNMP vám umožní připojit vaši Eaton UPS přímo k datové síti s protokolem Ethernet a na Internet. Díky tomuto unikátnímu řešení budete moci pohodlně monitorovat a spravovat vaši UPS pomocí standardního webového prohlížeče a při tom budete mít v případě dlouhodobého výpadku napájení současně zajištěno regulérní odstavení počítačových systémů připojených přes LAN. Tento typ adaptéru je navržen pro použití v Eaton UPS 9130 i v dalších typech UPS vybavených rozšiřující pozicí BD –Slot. Funkční vlastnosti a výhody - Snadné monitorování a správa vaší UPS za použití buď standardního webového prohlížeče, nebo softwarových produktů třetích stran pro síťovou správu, nebo pomocí softwaru Intelligent Power Manager. - Dálkové ovládání a dálkový restart zařízení napájených z UPS a připojených přes LAN. - Za použití softwarových produktů Intelligent Power Protector nebo NetWatch je zajištěna ochrana vašich dat v případě dlouhodobého výpadku napájení pomocí hromadného, automatického a regulérního odstavení zařízení, napájených přes UPS a připojených přes LAN. - Vestavěná funkce e-mailového klienta zajišťuje upozornění na vznik nebezpečné situace (alarm) pomocí e-mailové zprávy v reálném čase. - Další doplňkové funkce díky podpoře standardní UPS MIB a Eaton MIB. - Autentikace a enkrypce dat pomocí protokolů SSL a SSH. - Webové stránky jsou automaticky poskytovány ve správném lokálním jazyce. Kontaktujte mne před koupí.

Nabídka č. 6983431472 Vystaveno 22.06. 02:06 Zobrazení: 11