Vyberte si kategorii
Kráječ Domo MS171 cena ! - Malé elektrospotřebiče
Kráječ Domo MS171 cena ! - Malé elektrospotřebiče
1 z 1
Cena
849 Kč
K dispozici
2 ks
1 ks
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
5 sleduje
Doprava
Česká pošta Balík Na poštu 89 Kč
Česká pošta s dobírkou 99 Kč
Osobní převzetí
Skuteč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
 • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Značka

Kráječ Domo MS171, nový, záruka 2 roky, běžná cena 1189Kč !

 

 


Tento výrobek má pouze poškozenou přepravní krabici, kontrolovaný, jinak 100% stav, nový, nepoužitý, záruka zůstává, proto ta cena !
Na dotaz zašleme foto.                          Pouze 2ks za tuto cenu !

 

 

Levnější nenajdete, pokud ano, pište zavrelm@seznam.cz , volejte tel.776101776, upravíme cenu !

 

 

Nejlevněji na našem e-shopu  www.profinej.cz

 

 Indukční motor, ozubený nůž 17 cm.

 

Domo MS171

Elegantní plastový kráječ potravin Domo MS171 je záchranou každého milovníka kvalitního čerstvého pečiva. Neomezujte se na krájené zboží v obchodech. Kupte si čerstvý chléb, nebo si ho upečte přímo v pohodlí vlastní kuchyně, a nakrájejte si ho na plátky s šířkou dle vlastních preferencí. Kráječ je vybavený výkonným indukčním motorem, který pohání 17 cm velký ozubený nůž. Kvalitní ostří je zárukou toho, že vám zvládne nakrájet i čerstvé a měkké potraviny, aniž by se rozpadaly.

Bezpečné a pohodlné krájení

Podle vlastních preferencí si vyberte šířku řezu v rozmezí 0 až 15 mm. Práci vám usnadní vozík s přítlačnou deskou, abyste si při krájení nepořezali prsty. K bezpečnosti dále přispívá vypínač, takže v době nepoužívání můžete stroj manuálně vypnout, aby nehrozilo, že se o něj poraní děti. Během svého chodu zůstává kráječ stát pevně na svém místě; protiskluzové nožky brání jeho posunování po lince a snižují riziko vzniku nehody.

Univerzální sklopný elektrický kráječ s indukčním motorem s ozubeným nožem o průměru 17 cm.
 

 • Indukční motor zajišťuje delší provoz bez přehřívání
 • Ozubený nůž 17 cm
 • Nůž lze snadno odejmout bez použití dalších nástrojů
 • Nastavitelná tloušťka krájení: 0-15 mm
 • Vozík s přítlačnou deskou chránící prsty
 • Bezpečnostní vypínač
 • Bezpečné protiskluzové nožičky
 • Přístroj lze snadno složit díky sklopné základně
 • Hlučnost při běhu naprázdno: 80 dB
 • Provedení: plast
 • Rozměry balení (š x h x v): 32 x 12 x 20 cm
 • Hmotnost 2,55 kg
 • Příkon 120 W

Dokumentace k tomuto produktu

Záruka 24 měsíců
 
Další parametry
Maximální tloušťka řezu 15 mm
Možnost sklopení Ano
Provoz trvalý provoz
Průměr nože 170 mm
Příkon kráječe 120 W
Regulace otáček Ne
 
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 26.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hloubka výrobku 10.0 cm
Hmotnost výrobku 2.1 kg
 
Rozměry balení
Šířka balení 32.0 cm
Výška balení 20.0 cm
Hloubka balení 12.0 cm
Hmotnost balení 2.5 kg

 

 

 

Na základě zkušeností z minulých aukcí příhozy neruším.

 

 

Proto ještě před přihozením si dobře promyslete, zda o zboží máte opravdu zájem a jste rozhodnuti, že zboží za nabízenou  cenu skutečně chcete.

Na veškeré zboží bude vystaven paragon do účetnictví, zároveň slouží jako záruční list, možnost odpočtu 21% DPH.


 Při zakoupení více kusů zboží, platíte jen jedno poštovné to nejvyšší ! Podívejte na mé aukce zde ušetříte ! 

V případě nějakých dotazů, klikněte zde: zavrelm@seznam.cz nebo tel.776101776

Kráječ Domo MS171, nový, záruka 2 roky, běžná cena 1189Kč !Tento výrobek má pouze poškozenou přepravní krabici, kontrolovaný, jinak 100% stav, nový, nepoužitý, záruka zůstává, proto ta cena !Na dotaz zašleme foto. Pouze 2ks za tuto cenu !Levnější nenajdete, pokud ano, pište zavrelm@seznam.cz , volejte tel.776101776, upravíme cenu !Nejlevněji na našem e-shopu www.profinej.czIndukční motor, ozubený nůž 17 cm.Domo MS171Elegantní plastový kráječ potravin Domo MS171 je záchranou každého milovníka kvalitního čerstvého pečiva. Neomezujte se na krájené zboží v obchodech. Kupte si čerstvý chléb, nebo si ho upečte přímo v pohodlí vlastní kuchyně, a nakrájejte si ho na plátky s šířkou dle vlastních preferencí. Kráječ je vybavený výkonným indukčním motorem, který pohání 17 cm velký ozubený nůž. Kvalitní ostří je zárukou toho, že vám zvládne nakrájet i čerstvé a měkké potraviny, aniž by se rozpadaly.Bezpečné a pohodlné krájeníPodle vlastních preferencí si vyberte šířku řezu v rozmezí 0 až 15 mm. Práci vám usnadní vozík s přítlačnou deskou, abyste si při krájení nepořezali prsty. K bezpečnosti dále přispívá vypínač, takže v době nepoužívání můžete stroj manuálně vypnout, aby nehrozilo, že se o něj poraní děti. Během svého chodu zůstává kráječ stát pevně na svém místě; protiskluzové nožky brání jeho posunování po lince a snižují riziko vzniku nehody.Univerzální sklopný elektrický kráječ s indukčním motorem s ozubeným nožem o průměru 17 cm. Indukční motor zajišťuje delší provoz bez přehříváníOzubený nůž 17 cmNůž lze snadno odejmout bez použití dalších nástrojůNastavitelná tloušťka krájení:0-15 mmVozík s přítlačnou deskou chránící prstyBezpečnostní vypínačBezpečné protiskluzové nožičkyPřístroj lze snadno složit díky sklopné základněHlučnost při běhu naprázdno: 80 dBProvedení: plastRozměry balení (š x h x v): 32 x 12 x 20 cmHmotnost 2,55 kgPříkon 120 WDokumentace k tomuto produktu MS171 (Návod k použití CZ, 1.31 MB) Záruka24 měsícůDalší parametryMaximální tloušťka řezu15 mmMožnost sklopeníAnoProvoztrvalý provozPrůměr nože170 mmPříkon kráječe120 WRegulace otáčekNeRozměry výrobkuŠířka výrobku26.0 cmVýška výrobku16.0 cmHloubka výrobku10.0 cmHmotnost výrobku2.1 kgRozměry baleníŠířka balení32.0 cmVýška balení20.0 cmHloubka balení12.0 cmHmotnost balení2.5 kgNa základě zkušeností z minulých aukcí příhozy neruším.Proto ještě před přihozením si dobře promyslete, zda o zboží máte opravdu zájem a jste rozhodnuti, že zboží za nabízenou cenu skutečně chcete.Na veškeré zboží bude vystaven paragon do účetnictví, zároveň slouží jako záruční list, možnost odpočtu 21% DPH.Při zakoupení více kusů zboží, platíte jen jedno poštovné to nejvyšší ! Podívejte na mé aukce zde ušetříte !V případě nějakých dotazů, klikněte zde: zavrelm@seznam.cz nebo tel.776101776
Nabídka č. 7030945296Zobrazení: 1