Vyberte si kategorii
L.O.L. SURPRISE DIGITÁLNÍ HODINKY + POKLADNIČKA - Šperky a hodinky
L.O.L. SURPRISE DIGITÁLNÍ HODINKY + POKLADNIČKA - Šperky a hodinky
1 z 1
Nové

L.O.L. SURPRISE DIGITÁLNÍ HODINKY + POKLADNIČKA

(7044110810)
Cena
179 Kč
K dispozici
2 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
1 sleduje
Doprava
Balíkovna od 68 Kč
Zásilkovna od 79 Kč
Česká pošta Balík Na poštu 88 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Materiál řemínku
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Značka

Výjimečná sada

Představujeme ideální sadu pro organizovanou a zodpovědnou fanynku oblíbených panenek LOL Surprise. Stylová kovová úložná dóza je zároveň pokladničkou, do které si dítě může uložit shromážděné úspory. Průhledné okénko pokladničky navíc umožňuje kontrolovat nasbírané mince. Víčko pokladničky lze sejmout a vyjmout peníze.


Stylové digitální hodinky jsou vyrobeny v modro-růžovém provedení s grafikou panenek LOL Surprise. Náramek hodinek je nastavitelný, takže jej můžete bez problémů přizpůsobit úzké dětské ruce.Ciferník hodinek má ok. Šířka 3,5 cm, díky které hodinky pohodlně používají a nebudou omezovat pohyb vašeho dítěte. Hodinky mají baterii AG3.

Výjimečná sadaPředstavujeme ideální sadu pro organizovanou a zodpovědnou fanynku oblíbených panenek LOL Surprise. Stylová kovová úložná dóza je zároveň pokladničkou, do které si dítě může uložit shromážděné úspory. Průhledné okénko pokladničky navíc umožňuje kontrolovat nasbírané mince. Víčko pokladničky lze sejmout a vyjmout peníze.Stylové digitální hodinky jsou vyrobeny v modro-růžovém provedení s grafikou panenek LOL Surprise. Náramek hodinek je nastavitelný, takže jej můžete bez problémů přizpůsobit úzké dětské ruce.Ciferník hodinek má ok. Šířka 3,5 cm, díky které hodinky pohodlně používají a nebudou omezovat pohyb vašeho dítěte. Hodinky mají baterii AG3.
Nabídka č. 7044110810Zobrazení: 52