Vyberte si kategorii
LC Proudový chránič 63A 30mA 4P třífázový - Stavebniny
LC Proudový chránič 63A 30mA 4P třífázový - Stavebniny
1 z 1
Nové

LC Proudový chránič 63A 30mA 4P třífázový

(6997729331)
1x zakoupeno
690 Kč
K dispozici
19 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Garancí vrácení peněz
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
3 sledují
1x zakoupeno
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)
Naše aukce | Komentáře | Stránka "o mně" |  

 

 

 
 

Proudový chránič 63A 30mA třífázový LC TEC

Proudový chránič je elektrický přístroj, který odpojí chráněný elektrický obvod, pokud část přitékajícího proudu uniká mimo obvod, například při poškození izolace nebo při dotyku člověka.

Technické údaje:

Počet pólů: 4
Výkon AC
Napětí: 400V
Frekvence: 50 do 60 Hz
Jmenovitý proud: 63A
Jmenovité proudy 30 mA diferenciáluPokund máte zájem o další elektrické příslušenství neváhejte mě kontaktovat.

 
 
Kontaktní údaje
 

---

 
 
Realizace objednávky

Po nákupu, je nutné vyplnit formulář voleb platby a přepravy, pokud je na aukci možnost výběru barvy nebo vzoru, informaci o vybrané barvě nám musíte zaslat v polu "Zpráva pro prodejce". Platbu za zboží + náklady na dopravu zaslijte přes PayU nebo přímo na účet: 7238189001/5500 Jako VS. zadejte prosím číslo aukce, do zprávy pro příjemce je nutno napsat Vaše přihlašovací jméno z Aukra. Balíky odesílám Českou poštou, cena poštovného je uvedena u každé aukce.
 
Akceptace obchodních podmínek 

Pokud klikněte Kup teď akceptujete obchodní podmínky, které najdete na stránku "o mně".
 
 
All rights reserved by Annve
Naše aukce | Komentáře | Stránka "o mně" | Proudový chránič 63A 30mA třífázový LC TEC Proudový chránič je elektrický přístroj, který odpojí chráněný elektrický obvod, pokud část přitékajícího proudu uniká mimo obvod, například při poškození izolace nebo při dotyku člověka. Technické údaje: Počet pólů: 4 Výkon AC Napětí: 400V Frekvence: 50 do 60 Hz Jmenovitý proud: 63A Jmenovité proudy 30 mA diferenciálu Pokund máte zájem o další elektrické příslušenství neváhejte mě kontaktovat. Kontaktní údaje --- Realizace objednávky Po nákupu, je nutné vyplnit formulář voleb platby a přepravy, pokud je na aukci možnost výběru barvy nebo vzoru, informaci o vybrané barvě nám musíte zaslat v polu "Zpráva pro prodejce". Platbu za zboží + náklady na dopravu zaslijte přes PayU nebo přímo na účet: 7238189001/5500 Jako VS. zadejte prosím číslo aukce, do zprávy pro příjemce je nutno napsat Vaše přihlašovací jméno z Aukra. Balíky odesílám Českou poštou, cena poštovného je uvedena u každé aukce. Akceptace obchodních podmínek Pokud klikněte Kup teď akceptujete obchodní podmínky, které najdete na stránku "o mně". All rights reserved by Annve
Nabídka č. 6997729331Zobrazení: 2