Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
LEGO® Ghostbusters 75827 Hasičská základna - Hračky
LEGO® Ghostbusters 75827 Hasičská základna - Hračky
1 z 1
Nové

LEGO® Ghostbusters 75827 Hasičská základna

Kup teď
Cena
31 804,92 Kč
K dispozici
2 ks
1 ks
Bezpečný nákup s Aukro Ochranou kupujících
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
Balík Na poštu 49 Kč
Zásilkovna s dobírkou Od 88 Kč
Balík Do ruky 99 Kč
Kurýr 99 Kč
Mezinárodní přeprava 99 Kč
Přeprava s dobírkou 138 Kč
Osobní převzetí
Praha
Doba dodání 2-3 dny
Kartou online
Hotově při převzetí
Bankovním převodem
Podrobnosti
LEGO® Ghostbusters 75827 Hasičská základna
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Kód zboží

LEGO® Ghostbusters 75827 Hasičská základna

Stav si scény z filmu Krotitelé duchů s třípatrovou základnou na požární stanici, která obsahuje laboratoř, obytné prostory, skladovací jednotku a mnohem více. Chytej duchy pomocí protonových batohů a nastol pořádek nebo řeš jiné nadpřirozené případy! Obsahuje 9 minifigurek: Petera Venkmana, Raymonda Stantze, Egona Spenglera, Winstona Zeddemora, Janine Melnitzovou, Danu Barrettovou, Louis Tullyovou, Zombie řidiče a Ducha z knihovny.

 • Obsahuje 9 minifigurek: Petera Venkmana, Raymonda Stantze, Egona Spenglera, Winstona Zeddemora, Janine Melnitzovou, Danu Barrettovou, Louis Tullyovou, Zombie řidiče a Ducha z knihovny.
 • Součástí je také Slizoun, Růžový duch a Modrý duch.
 • Klouzej se do akce s hrdiny z Krotitelů duchů po požární tyči.
 • Pronásleduj duchy a ukládej je do skladovací jednotky.
 • Přeměň starou knihovnici na strašidelného ducha s dvoustrannou tváří a parukou navíc!
 • Prováděj v laboratoři testy na Louis a zjisti,jestli je posedlá!
 • Nech duchy vznášet se kolem budovy s připojitelnýma průsvitnýma rukama.
 • Vyhni se slizu, který vystřikuje z trhlin v chodníku.
 • Mezi doplňky najdeš poplašný zvonek, hasicí přístroj, počítač, telefon, krabici s nářadím, nářadí, sklenice slizu, lupu, fotoaparát, cívky do fotoaparátu, automat s hrou, toustovač se slizem, ledničku se zmraženou pizzou, mléko a sýr, a mnohé další věci!
 • Obsahuje otevírací stěny pro snadnější hraní uvnitř objektů.
 • Obsahuje více jak 4600 dílků.
 • Minifigurky z filmu Krotitelé duchů mají zdobené paže.
 • Měří přes 36 cm na výšku, 25 cm na šířku a 38 cm do hloubky.
 • S otevřenými stěnami měří přes 36 cm na výšku, 46 cm na šířku a 38 cm do hloubky.
 • Dveře do centrály, která je na hasičské stanici, se dají otevřít, a dá se vjet dovnitř se 21108 LEGO® Ideas vozidlem Ecto-1 z filmu Krotitelé duchů!

LEGO®

Top menu / Podle tématu / Ghostbusters

6.42

75827

https://kitstore.s8.cdn-upgates.com/v/v63da6cb45fee7-75827-boxprod.png

31510.43

LEGO® Ghostbusters 75827 Hasičská základna Stav si scény z filmu Krotitelé duchů s třípatrovou základnou na požární stanici, která obsahuje laboratoř, obytné prostory, skladovací jednotku a mnohem více. Chytej duchy pomocí protonových batohů a nastol pořádek nebo řeš jiné nadpřirozené případy! Obsahuje 9 minifigurek: Petera Venkmana, Raymonda Stantze, Egona Spenglera, Winstona Zeddemora, Janine Melnitzovou, Danu Barrettovou, Louis Tullyovou, Zombie řidiče a Ducha z knihovny. Obsahuje 9 minifigurek: Petera Venkmana, Raymonda Stantze, Egona Spenglera, Winstona Zeddemora, Janine Melnitzovou, Danu Barrettovou, Louis Tullyovou, Zombie řidiče a Ducha z knihovny. Součástí je také Slizoun, Růžový duch a Modrý duch. Klouzej se do akce s hrdiny z Krotitelů duchů po požární tyči. Pronásleduj duchy a ukládej je do skladovací jednotky. Přeměň starou knihovnici na strašidelného ducha s dvoustrannou tváří a parukou navíc! Prováděj v laboratoři testy na Louis a zjisti,jestli je posedlá! Nech duchy vznášet se kolem budovy s připojitelnýma průsvitnýma rukama. Vyhni se slizu, který vystřikuje z trhlin v chodníku. Mezi doplňky najdeš poplašný zvonek, hasicí přístroj, počítač, telefon, krabici s nářadím, nářadí, sklenice slizu, lupu, fotoaparát, cívky do fotoaparátu, automat s hrou, toustovač se slizem, ledničku se zmraženou pizzou, mléko a sýr, a mnohé další věci! Obsahuje otevírací stěny pro snadnější hraní uvnitř objektů. Obsahuje více jak 4600 dílků. Minifigurky z filmu Krotitelé duchů mají zdobené paže. Měří přes 36 cm na výšku, 25 cm na šířku a 38 cm do hloubky. S otevřenými stěnami měří přes 36 cm na výšku, 46 cm na šířku a 38 cm do hloubky. Dveře do centrály, která je na hasičské stanici, se dají otevřít, a dá se vjet dovnitř se 21108 LEGO® Ideas vozidlem Ecto-1 z filmu Krotitelé duchů! LEGO® Top menu / Podle tématu / Ghostbusters 6.42 75827 https://kitstore.s8.cdn-upgates.com/v/v63da6cb45fee7-75827-boxprod.png 31510.43

Nabídka č. 7047851191 Vystaveno 12.04. 00:04 Zobrazení: 35