Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Lékárna a zdraví

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Lékárna a zdraví

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 8 361 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 8 361 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Potřebujete doplnit lékárničku nebo chcete zlepšit váš zdravotní stav? Právě pro vás jsme připravili nabídku produktů spojených se zdravím a intimními chvilkami. Prozradíme vám, jaké produkty můžete pořídit z naší nabídky. Věděli jste, že za rozvojem medicíny, a tím pádem i lékařství stojí Hippokratés? Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Zdravotní potřeby

Nedílnou součástí každé lékárničky jsou zdravotnické pomůcky a potřeby, které slouží pro rychlé ošetření drobných zranění. V lékárničce by neměl chybět zdravotnický materiál, jako jsou například náplasti, teploměry, obvazy, obinadla, dezinfekce a speciálně do autolékárniček se hodí alkohol testery.

Náplasti
Zubní kartáčky

Ústní hygiena

Jelikož onemocnění zubů patří mezi ty nejbolestivější, je zapotřebí dbát na prevenci před vznikem kazů, paradentóze a zánětu dásní. Pro správnou péči o zuby se vám budou hodit zubní pasty a ústní vody, elektrické nebo klasické zubní kartáčky a zubní sprchy. Tyto pomůcky se vyrábí i v dětském provedení, aby se je děti naučily používat již od dětských let. V případě, že jste nespokojení s barvou vašich zubů, můžete po konzultaci s vaším zubařem vyzkoušet přípravky na bělení zubů.

Dermokosmetika

Každý z nás vidíme na svém těle známky stárnutí nebo životního stylu, proto je zapotřebí věnovat pozornost signálům těla. Se známkami nedokonalostí těla vám mohou pomoci přípravky na dehydratovanou pleť a pigmentové skvrny. Během letních měsíců využijete například u moře opalovací krémy, které může zachránit vaše tělo před spálení. Pakliže máte problémy s vráskami, akné nebo s pokožkou, můžete vyzkoušet přípravky na vrásky, tělo, problematickou kůži a akné.

Dětský opalovací krém
Kloubní doplněk stravy

Doplňky stravy

Nejen pro správné fungování těla, ale i pro zvýšení kondice, imunity, výkonu a soustředění, je důležité doplňovat stravu o vhodné vitamíny a látky. Tyto doplňky stravy se rozdělují pro muže, ženy, kojence, děti a seniory. A naleznete zde přípravky na klouby a svaly, vlasy a nehty, srdce a cévy, probiotika, mozek a paměť, diabetes, spánek a únavu, imunitu a vitamínové doplňky.

Volně prodejné léky a alternativní medicína

V naší nabídce naleznete léky proti bolesti, zvýšené teplotě, nachlazení, střevním a zažívacím potížím, žilním potížím a hemoroidům, také můžete pořídit i vitamíny, minerály, enzymy a speciální výživu.

Sex a intimní chvíle

Při milostných hrátkách v ložnici si můžete s vaším partnerem oživit celý akt i si více užít celý sexuální zážitek. Kromě erotických pomůcek si můžete pořídit lubrikační gely, kondomy a afrodiziaka, která ovlivňují průtok krve, mozek a hormony. Tyto pomůcky jsou vyhledávané od nepaměti.

afrodiziakum
Brýle

Oční optika

Problémy se zrakem trápily lidstvo již od starověkého Říma. Z tohoto období (okolo roku 100 př. n. l.) se našly i první zmínky o očních pomůckách. V současnosti jsou samozřejmě pomůcky mnohem pokročilejší, a proto si můžete vybrat brýle, kontaktní čočky a příslušenství, jako jsou například pouzdra, roztoky na čočky a přípravky na oči.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up