search
account_circlecamera_altshopping_cartProdat
Kategorieclose
Vyberte si kategorii

chevron_left Apple AirPods
Kategorie chevron_left Apple AirPods

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč) 1 - 3 000 Kč
Lokalita PSČ: 400 01 - 40km
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Přenos signálu
Vlastnosti
Značka Typ sluchátek Délka přívodního kabelu
Konektor Vystavené před
Končící za méně než
keyboard_arrow_left

Apple AirPods - Ústí nad Labem

Vůbec nejoblíbenějším příslušenstvím všech, kdo vlastní iMac, iPad, iPhone nebo Apple Watch, jsou bezdrátová sluchátka AirPods, která byla světu představena v roce 2016. Od té doby doznala designových i technologických změn a aktuálně jsou jejich nejnovějším modelem AirPods 3. generace.

Bezdrátová sluchátka AirPods

Přes iCloud se Bluetooth sluchátka AirPods dokážou automaticky synchronizovat s ostatními kompatibilními zařízeními od společnosti Apple. Svým majitelům tak umožňují poslouchat oblíbené audio soubory takřka kdykoliv a kdekoliv. Sluchátka lze ovládat dotykově, a kromě možnosti aktivovat osobní asistentku Siri disponují mikrofonem pro filtraci okolního hluku.

AirPods 3. generace

Voděodolná Apple sluchátka 3. generace jsou na trhu od roku 2021. Vzhledově i způsobem ovládání jsou velmi podobná sluchátkám AirPods Pro a vaše uši potěší prostorovým ozvučením Dolby Atmos i délkou doby přehrávání na jedno nabití, která činí až 6 hodin. Jejich dobíjecí pouzdro je opatřeno technologií MagSafe a lze ho nabít až na dalších 30 hodin.

AirPods Max

Fanoušci bezdrátových sluchátek na uši se prvního modelu od společnosti Apple nesoucí název AirPods Max dočkali v roce 2020. Nabízejí všechny technologické vychytávky jako ostatní sluchátka z rodiny AirPods, a navíc se mohou pochlubit delší dobou přehrávání s výdrží baterie až 20 hodin, lepším prožitkem z poslechu a ovládáním přes korunku Digital Crown (kterou disponují také Apple Watch). Dobíjejí se přes Lighting kabel a lze si k nim pořídit praktické cestovní pouzdro Smart Case.

AirPods Pro

Stejně jako AirPods 2. generace jsou tato sluchátka, která se začala prodávat v roce 2019, vybavena bezdrátovým nabíjecím obalem a nově silikonovými špunty ve třech velikostech pro pohodlné nošení a ničím nerušený poslech. Tato sluchátka si jsou trochu podobná také s AirPods 3. generace – podobně jako ona jsou vybavena technologií MagSafe a stereo ozvučením.

AirPods 2. generace

U Apple sluchátek 2. generace uvedených na trh v roce 2019 zůstala zachována vizuální stránka AirPods 1. generace. Technologii Bluetooh 4 u nich nahradila Bluetooth 5 a nově do nich byl přidán procesor H1 umožňující handsfree hovory. Nabíjecí pouzdro bylo u těchto sluchátek k mání ve dvou variantách. Buď s tím, kterým je opatřena i 1. generace a dobíjí se přes Lighting kabel, nebo s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem, které lze dobít prostřednictvím Qi nabíječek. Nyní se AirPods 2. generace prodávají už jen s pouzdrem na Lighting kabel, takže stejně jako majitelé AirPods 1. generace, kteří možnost koupě tohoto obalu dříve neměli, si bezdrátové pouzdro mohou zakoupit samostatně.

Zobrazit méně keyboard_arrow_up
my_locationV mém okolí
close

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 0 nabídek. Pro přesnější výsledky použijte filtraci.
Seřadit podle:Relevance, nejlepší shodakeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
PSČ: 400 01 cancel
Zrušit filtry
V pořádku