Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Zvířata

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží
Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Vystavené před
Končící za méně než

Dům a domácnost

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 3 775 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Počet kupujících, nejvícekeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 3 775 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Česká republika je velmocí v chování domácích mazlíčků a není se čemu divit. Tito tvorové dokáží vnést do našich životů klid a harmonii. Jsou nám oddáni a milují nás bez podmínek. My bychom jim tuto lásku měli vynahradit kvalitní péčí a dodat jim vše, co potřebují ke spokojenému a dlouhému životu. U nás na Aukru naleznete vše pro vaše miláčky.

Psi

Pes je nejlepší přítel člověka a často je považován za plnohodnotného člena rodiny. Každé plemeno má své specifické potřeby, ale jedno mají společné – milují jídlo. Kvalitní strava, která je bohatá na živiny a vitamíny, je důležitá pro pevné kosti a krásnou srst. Každý pejsek potřebuje místečko, ať už je doma nebo venku, proto si dejte záležet na výběru pohodlného pelíšku a správně zateplené boudy. Stále se jedná o šelmu, která potřebuje pevnou ruku a výcvik, pro který je základem kvalitní obojek. Po povinnostech přichází zábava, při které nesmí chybět pevné a zajímavé hračky.

Kočky

Tyto šelmy jsou proslulé svými mlsnými jazýčky a nekonečnou zvědavostí. Kočky vyžadují hlavně kvalitní stravu a především tu, která jim chutná. Chybu neuděláte ani když jim dopřejete vyvýšené místo. Toho můžete dosáhnout tím, že koupíte škrabadlo nebo tzv. škrabací strom. Na rozdíl od pejsků vykonávají kočky potřebu doma, proto jim nezapomeňte pořídit záchůdek s kvalitním stelivem.

Akvaristika

Mít kus vodního světa doma je snem mnoha z nás. Akvárium plné rybiček, které si jen tak bezstarostně plavou, dokáže pohladit na duši. Základem všeho je vybrat to správné akvárium, které bude zdobit váš interiér. Ať už jste se rozhodli pořídit si sladkovodní rybičky, nebo si chcete připomenout dovolenou mořskými tvory, u nás naleznete vše potřebné.

Teraristika

Pro mnoho lidí to může být překvapení, ale plazi patří mezi oblíbené domácí mazlíčky. Jejich chov je náročnější, jelikož potřebují pro svůj život speciální podmínky. Základem pro chov plazů je terárium. Terárium je vždy třeba přizpůsobit vámi chovanému živočichovi a na jeho výbavě byste neměli šetřit. Pokud jim dopřejete ty správné podmínky, váš miláček vás odmění nádherným zbarvením.

Hlodavci

Často se jedná o první zvířátko, které pořídíme svému dítěti. Jejich výhodou je možnost zavřít je do klece a snadná péče. Pro chov hlodavce budete v první řadě potřebovat klec, kterou vždy vybírejte podle toho, jakého hlodavce chováte. Zapomenout byste neměli ani na kvalitní stravu, která by měla obsahovat dostatek živin. Hlodavci jsou proslulí svými předními zoubky, které si musí pravidelně brousit. Proto jim do klece vždy vložte něco, co mohou okusovat.

Ptáci

Nádherný zpěv, pestré zbarvení a občas i mluva. Pro všechny tyto důvody jsou ptáci oblíbenými domácími společníky. Pro menší ptáčky postačí klícka, pro větší již volíme voliéru. Opomenout byste neměli ani venkovní ptactvo, které vás každé ráno probouzí svým krásným zpěvem. Ptactvo, které se slétá k ptačímu krmítku, nabízí nádhernou podívanou a ještě můžete mít skvělý pocit z dobrého skutku.

Chovatelské potřeby

Využijte možnost koupit vše pro vašeho miláčka na jednom místě. Vybrat si můžete z široké nabídky chovatelských potřeb.

  • Psi – granule a konzervy, pelíšky, klece, boudy, vodítka, obojky, misky, hračky, přepravní boxy, oblečky a mnoho dalšího
  • Kočky – granule, škrabadla, záchody, přepravky, steliva, pelíšky, pamlsky a hračky
  • Akvaristika – akvária, akvarijní sety, krmení, rostliny a vybavení do akvária
  • Teraristika – terária, rostliny, teploměry, osvětlení mlhovače a topení
  • Hlodavci – klece, vybavení do klece, krmiva, podestýlky a hračky
  • Ptáci – klece a voliéry, krmení, bidýlka, ptačí budky a krmítka
Zobrazit méně keyboard_arrow_up