Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.

chevron_left Velké elektrospotřebiče

Často hledané

Často hledané

Parametry zrušit filtry Země doručení
Typ nabídky
Stav zboží Cena (Kč)
Lokalita
Do vzdálenosti km
Parametry nabídky
Doba dodání (od obdržení platby)
Vystavené před
Končící za méně než

Velké a malé spotřebiče

Kategorie
V mém okolí

Pro zobrazení nabídek ve vašem okolí potřebujeme mít přístup k poloze. Povolte prosím tuto funkci ve vašem zařízení.

Našli jsme vám celkem 1 839 nabídek O výsledcích
Seřadit podle:Počet kupujících, nejvícekeyboard_arrow_down
Relevance:
done nejlepší shoda
Cena:
done nejlevnější
done nejdražší
Cena včetně přepravy:
done nejlevnější
done nejdražší
Počet kupujících:
done nejméně
done nejvíce
Čas:
done právě končící
done nejnovější
favorite Hlídat podobné nabídky
Našli jsme vám celkem 1 839 nabídek O výsledcích
Seznam doporučených nabídek
123456 chevron_right chevron_right

Velké spotřebiče vám ulehčí každodenní péči o domácnost. Moderní spotřebiče jsou energeticky úsporné a tiché, některé jsou navíc chytré a umí komunikovat s vaším mobilním telefonem. Podívejte se na naši aktuální nabídku.

Lednice a mrazák

Lednice jsou nepostradatelným vybavením každé kuchyně, slouží pro uchování potravin. Při výběru se zaměřte na funkce, spotřebu, hlučnost a parametry. Mrazáky naleznete jako součást lednice nebo je můžete koupit samostatně. Výhodou mrazáků je možnost uložení potravin na delší dobu, rozdělují se na pultové a šuplíkové.

Americká lednice
Sporák

Sporák, varná deska a digestoř

Sporáky mohou spojovat funkce varné desky a pečicí trouby. Proto při výběru zvažte preferovaný způsob pečení a vaření. Sporáky se rozdělují na elektrické a plynové. Digestoře odsávají páru při vaření, při výběru se zaměřte na velikost vaší varné desky a způsob umístění digestoře. Rozdělují se na komínové, ostrůvkové, výsuvné, podstavné, vestavné a recirkulační.

Trouba a mikrovlnka čili mikrovlnná trouba

Pokud rádi pečete, určitě by vám v kuchyni neměla chybět trouba. Při výběru se zaměřte na funkce trouby a velikost, aby stačila pro celou vaši rodinu. Pro rychlý ohřev jídla je v dnešní době ideálním pomocníkem mikrovlnná trouba, novější modely mohou navíc disponovat funkcemi jako je ohřev, rozmrazování, grilování a horký vzduch.

Mikrovlnná trouba
Myčka nádobí

Myčka nádobí

Myčky nádobí jsou nepostradatelným pomocníkem v domácnosti, ušetří vám práci a sníží spotřebu vody a energie. S rozšířenými funkcemi si snadno poradí se zaschlými zbytky jídla. Navíc vám v kuchyni už nebude překážet špinavé nádobí. Myčky se rozdělují na volně stojící, stolní, vestavné a profesionální myčky.

Pračka a sušička prádla

Nejdůležitějšími aspekty pro výběr vhodné pračky jsou způsob plnění, objem válce, spotřeba vody a elektřiny. S dalšími funkcemi si pračka snadno poradí s každou látkou. Naleznete vestavné, s předním plněním, vrchním plněním, úzké, smart, profesionální a parní pračky. Sušičky kromě klasického sušení prádla zvládnou odstranit žmolky, prach, zápach i jemné chloupky z tkanin. Hlavní výhodou je úspora času a práce. Rozdělují se na kondenzační, úzké, vestavné sušičky a kombinované s pračkou.

Pračka
Ohřívač vody

Ohřívač vody

Základními údaji pro výběr správného ohřívače jsou počet uživatelů, možnosti ohřevu vody, dispozice místa pro ohřívač. Rozdělují se na bojlery a průtokové ohřívače vody. Bojlery mají zásobník na vodu, který ocení větší rodina nebo milovníci teplých koupelí.

Ostatní velké elektrospotřebiče a příslušenství

V sekci ostatní velké elektrospotřebiče naleznete spotřebiče, které nepatří do jiné kategorie, nebo raritní kousky z minulých let. V kategorii příslušenství naleznete doplňky pro vaše velké elektrospotřebiče, například náhradní výsuvy, filtrační vložky, hadice, síťové kabely a mnoho dalších.

vkládací rošt
Zobrazit méně keyboard_arrow_up