Vyberte si kategorii
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE - undefined
1 z 8

LUXUSNÍ chalupa na horách - AKCE

(6911051593)
Cena
9 900 Kč
12 sleduje
Nepozdává se vám cena? Učiňte prodejci nabídku
Doprava
Balíkovna od 59 Kč
Zásilkovna od 69 Kč
Osobní převzetí
Brno
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
 • Popis předmětu
 • Náklady na přepravu a platba
Místo pobytu

                                                           Chalupa na horách-luxusní ubytování

                            !!!!! AKCE JARNÍ LYŽOVAČKA - týdenní pronájem celého objektu za 14.900 Kč dle výběru z volných !!!!!

Webové stránky objektu naleznete na internetu zadáním kombinace slov "chalupa" "moravsky" "karlov" do vyhledávačů. Obsazenost je na webu objektu.

 

Kompletní aktuální fotogalerie je na webu objektu.

 

Součástí ceny za pobyt je i vyúčtování energií, dle ceníku dodavatelů. Cca 200 Kč/den za celý objekt. Po zakoupení pobytu je třeba uzavřít Smlouvu o pronájmu nemovitosti - více info na webových stránkách objektu. Případně mne kontaktujte zprávou z rozhraní Aukra.

 • Dovolená pro Vás včetně bohatého zázemí 
 • Spousta vybavení pro děti 
 • Vybavený pozemek 4000 m2 
 • Velká herna v půdním prostoru.
 • Jedná se o luxusní, nově postavenou chalupu pro max.14 osob (4 ložnice) s vlastním pozemkem 4000 m2, pro náročné klienty. Objekt se nachází ve vesnici Moravský Karlov, poblíž obce Červená Voda na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v krásné přírodě masivu Králického Sněžníku. Okolí nabízí výborné lyžařské terény. K chalupě je bezproblémový příjezd i v zimním období.
 • K dispozici máte vlastní volejbalové hřiště, parkoviště, kola, koloběžky, skvělé zázemí pro děti jak vně (pískoviště, prolézačky), tak i uvnitř. Dále systém domácího kina s velkou plazmovou televizí, PC, internet, WiFi, krb a saunu přímo v objektu. Okolí nabízí kromě sjezdového lyžování a běžeckých tras i možnost cyklistiky, sportovního rybaření, turistiky a koupání v termálních koupalištích.

  Jedná se o pronájem celého objektu na jeden týden dle výběru z volných.

 •  

 • AKCE PODZIM - týden od 9.900 Kč za celý objekt včetně zázemí

 • AKCE JARNÍ LYŽOVAČKA - týden za 14.900 Kč za celý objekt včetně zázemí. Ski park Buková Hora 4 km.

Chalupa na horách-luxusní ubytování !!!!! AKCE JARNÍ LYŽOVAČKA-týdenní pronájem celého objektu za14.900 Kč dle výběru z volných !!!!! Webové stránky objektu naleznete na internetu zadáním kombinace slov "chalupa" "moravsky" "karlov" do vyhledávačů. Obsazenost je na webu objektu. Kompletní aktuální fotogalerie je na webu objektu. Součástí ceny za pobyt je i vyúčtování energií, dle ceníku dodavatelů. Cca 200 Kč/den za celý objekt. Po zakoupení pobytu je třeba uzavřít Smlouvu o pronájmu nemovitosti - více info na webových stránkách objektu. Případně mne kontaktujte zprávou z rozhraní Aukra. Dovolená pro Vás včetně bohatého zázemí Spousta vybavení pro děti Vybavenýpozemek 4000 m2 Velká herna v půdním prostoru. Jedná se o luxusní, nově postavenou chalupu pro max.14 osob (4 ložnice) s vlastním pozemkem 4000 m2, pro náročné klienty. Objekt se nachází ve vesnici Moravský Karlov,poblíž obce Červená Voda na pomezí Orlických hor a Jeseníků, v krásné přírodě masivu Králického Sněžníku. Okolí nabízí výborné lyžařské terény. K chalupě je bezproblémový příjezd i v zimním období. K dispozici máte vlastní volejbalové hřiště,parkoviště,kola, koloběžky, skvělé zázemí pro děti jak vně (pískoviště, prolézačky), tak i uvnitř. Dálesystém domácího kina s velkou plazmovou televizí, PC, internet, WiFi, krb asaunu přímo v objektu. Okolí nabízí kromě sjezdového lyžování a běžeckých tras i možnost cyklistiky, sportovního rybaření, turistiky akoupání v termálních koupalištích. Jedná se o pronájem celého objektu na jeden týden dle výběru z volných. AKCE PODZIM - týden od9.900 Kč za celý objekt včetně zázemí AKCEJARNÍ LYŽOVAČKA -týden za 14.900 Kč za celý objekt včetně zázemí. Ski park Buková Hora4 km.
Nabídka č. 6911051593Zobrazení: 16