Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
Masturbátor Svakom Sam Neo - Erotika
Masturbátor Svakom Sam Neo - Erotika
Masturbátor Svakom Sam Neo - Erotika
Masturbátor Svakom Sam Neo - Erotika
Masturbátor Svakom Sam Neo - Erotika
Masturbátor Svakom Sam Neo - Erotika
1 z 5

Masturbátor Svakom Sam Neo

Kup teď
Cena
1 199 Kč

nebo
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v květnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 89 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 92 Kč
Doba dodání 1-2 dny
Kartou online
Bankovním převodem
Podrobnosti
Masturbátor Svakom Sam Neo
Popis předmětu
Informace od prodejce
Masturbátor Svakom Sam Neo je stvořen pro muže, kteří již chtějí zažít fantastickou a smyslnou masturbaci.Obohaťte svůj sexuální život a probuďte nezkrotnou touhu po výbuchu extáze ve vašem klíně.

Jedinečný masturbátor je vyroben z odolného ABS plastu a disponuje hygienickou krytkou, do které můžete hračku schovat během cestování. Unikátní rukáv s vnitřním stimulačním tunelem je vyroben z kvalitního silikonu, který je bezpečný pro tělo a hebký na dotek. Má přizpůsobivý roztažitelný vstup a uvnitř se zužuje pro ještě více vzrušující pocity.

Sam Neo se chlubí výkonným a tichým motorem, který vás překvapí nejen vibrující funkcí, ale především vakuovým sáním, které realisticky napodobí orální sex. Na výběr máte přednastavených 5 vibračních a sacích režimů, které vás zajisté pokaždé potěší. Navíc si můžete zařídit propojení s mobilní aplikací, která je zdarma ke stažení. Aplikace vám nabídne ovládání vibrací, vytváření vlastních křivek, propojení s videi v reálném čase či kompatibilitu s webkamerami. Stručně řečeno to co se děje ve videu se přenáší k vám, jako byste toho byli součástí. Také se na něj může napojit vaše drahá polovička odkudkoliv na světě a vy tak necháte své vrcholy ovládat bez omezení.

Údržba je snadná a zvládne ji opravdu každý. Celý masturbátor neponořujte do vody. Po použití vyjměte návlek, který omyjte pod teplou vodou. Masturbátor můžete otřít vlhkým hadříkem a vše nechejte řádně vysušit. Vyvarujte se použití mýdla, které může hračku poškodit. Stejně tak používejte výhradně lubrikanty na vodní bázy. Před uložením aplikujte čistič erotických pomůcek, který ho zbaví bakterií pro vaši bezpečnost.

Navštivte i další mé aukce.
Při koupi více zboží, jedno poštovné :)
Masturbátor Svakom Sam Neo je stvořen pro muže, kteří již chtějí zažít fantastickou a smyslnou masturbaci.Obohaťte svůj sexuální život a probuďte nezkrotnou touhu po výbuchu extáze ve vašem klíně. Jedinečný masturbátor je vyroben z odolného ABS plastu a disponuje hygienickou krytkou, do které můžete hračku schovat během cestování. Unikátní rukáv s vnitřním stimulačním tunelem je vyroben z kvalitního silikonu, který je bezpečný pro tělo a hebký na dotek. Má přizpůsobivý roztažitelný vstup a uvnitř se zužuje pro ještě více vzrušující pocity. Sam Neo se chlubí výkonným a tichým motorem, který vás překvapí nejen vibrující funkcí, ale především vakuovým sáním, které realisticky napodobí orální sex. Na výběr máte přednastavených 5 vibračních a sacích režimů, které vás zajisté pokaždé potěší. Navíc si můžete zařídit propojení s mobilní aplikací, která je zdarma ke stažení. Aplikace vám nabídne ovládání vibrací, vytváření vlastních křivek, propojení s videi v reálném čase či kompatibilitu s webkamerami. Stručně řečeno to co se děje ve videu se přenáší k vám, jako byste toho byli součástí. Také se na něj může napojit vaše drahá polovička odkudkoliv na světě a vy tak necháte své vrcholy ovládat bez omezení. Údržba je snadná a zvládne ji opravdu každý. Celý masturbátor neponořujte do vody. Po použití vyjměte návlek, který omyjte pod teplou vodou. Masturbátor můžete otřít vlhkým hadříkem a vše nechejte řádně vysušit. Vyvarujte se použití mýdla, které může hračku poškodit. Stejně tak používejte výhradně lubrikanty na vodní bázy. Před uložením aplikujte čistič erotických pomůcek, který ho zbaví bakterií pro vaši bezpečnost. Navštivte i další mé aukce. Při koupi více zboží, jedno poštovné :)

Nabídka č. 7055144781 Vystaveno 16.05. 10:05 Zobrazení: 2