Vyberte si kategorii
Matrace 90x200 Coconut DAKOTA MAX Premium - 24 cm - Ložnice
Matrace 90x200 Coconut DAKOTA MAX Premium - 24 cm - Ložnice
1 z 1
Nové

Matrace 90x200 Coconut DAKOTA MAX Premium - 24 cm

(7001495687)
25x zakoupeno
2 490 Kč
K dispozici
25 ks
1 ks
28 sleduje
25x zakoupeno
Doprava
Česká pošta Balík Do ruky 269 Kč
Česká pošta s dobírkou 349 Kč
Mezinárodní 369 Kč
Platba
Platba kartou online
Platba při převzetí
Platba převodem
Nahlásit porušení pravidel
  • Popis předmětu
  • Náklady na přepravu a platba
  • Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu
Doba dodání (od obdržení platby)


 
Vítáme Vás na našich aukcích.
Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží.
Zveme vás na prodejně.  
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matrace 90x200 Coconut DAKOTA MAX Premium - 24 cm

 

 

 

 

Matrace DAKOTA MAX
Velikost: 90x200 cm Výška: 23-24 cm Tvrdost: H4 / H3


Matrace s kapsovou vložkou oboustranně obklopená vysoce elastickou polyuretanovou pěnou a na jedné straně kokosovou podložkou. Vyrobeno s využitím nejnovějších technologií z osvědčených komponentů nejvyšší kvality.


Konstrukce matrace:
Potah - třívrstvý, se všitým zipem, který umožňuje snadné odstranění.
Načechraný flís - na jedné straně obklopen, absorbuje pot a udržuje optimální tělesnou teplotu.
Kokosová podložka - přírodní surovina s antifungálními a antialergickými vlastnostmi, zajišťuje cirkulaci vzduchu, dodává tvrdost a pružnost a je bariérou proti houbám a roztočům.


Polyuretanová pěna se zvýšenou pružností zabraňuje praskání a deformaci, zajišťuje správný komfort spánku.
Distanční čalounění (filc) - vyztužuje celou strukturu a zvyšuje pevnost matrace.
Kapesní pružiny - 18 cm - Díky různé tvrdosti v závislosti na tlaku zajišťuje forma správnou ergonomii polohy těla během používání. Samostatné kapesní pružiny ve formě fungují samostatně, což eliminuje účinek ohýbání na velkou plochu při stlačení na malou plochu. Tímto způsobem nebude druhá osoba cítit žádný druh rotace.
Distanční čalounění (filc) - vyztužuje celou strukturu a zvyšuje pevnost matrace.


Polyuretanová pěna se zvýšenou pružností zabraňuje praskání a deformaci, zajišťuje správný komfort spánku.
1. Horní strana H4: pevná matrace
2. H3 spodní strana: středně tvrdá matrace
Certifikáty surovin:

Jak nastavit matraci?

1. Matrace příliš měkká:

způsobuje nepřirozenou křivku páteře, což vede k bolestem zad a ztěžuje změnu polohy během spánku. Naše páteř se vyklenuje jako oblouk. Výsledkem je, že vstanete bolavý a nebudete ospalý.

2. Matrace příliš tvrdá:

tlačí na nejvíce vyčnívající body našeho těla - boky a ramena. Naše končetiny ztuhnou a ztuhnou, což často způsobuje bolest. Příliš tvrdá matrace může přispívat k degeneraci a onemocněním páteře.

3. Dobře vybraná matrace:

měl by poskytovat anatomickou polohu páteře během spánku, tj. vodorovnou čáru, když ležíte na boku, a tvar „dvojitého S“, když ležíte na zádech nebo na břiše.

 

 

 

 

 

 

 

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem.

RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny!
 
 
 
V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské.
 
Dále vám nabízíme:
• Baterie
• filtry, olej
• tlumiče, tlumiče
• lampy, reflektory
• nárazníky, mřížka
• Autopříslušenství

 
Vítáme Vás na našich aukcích. Nabízíme nejvyšší kvalitu zboží. Zveme vás na prodejně. Matrace 90x200 Coconut DAKOTA MAX Premium - 24 cm Matrace DAKOTA MAX Velikost: 90x200 cm Výška: 23-24 cm Tvrdost: H4 / H3 Matrace s kapsovou vložkou oboustranně obklopená vysoce elastickou polyuretanovou pěnou a na jedné straně kokosovou podložkou. Vyrobeno s využitím nejnovějších technologií z osvědčených komponentů nejvyšší kvality. Konstrukce matrace: Potah - třívrstvý, se všitým zipem, který umožňuje snadné odstranění. Načechraný flís - na jedné straně obklopen, absorbuje pot a udržuje optimální tělesnou teplotu. Kokosová podložka - přírodní surovina s antifungálními a antialergickými vlastnostmi, zajišťuje cirkulaci vzduchu, dodává tvrdost a pružnost a je bariérou proti houbám a roztočům. Polyuretanová pěna se zvýšenou pružností zabraňuje praskání a deformaci, zajišťuje správný komfort spánku. Distanční čalounění (filc) - vyztužuje celou strukturu a zvyšuje pevnost matrace. Kapesní pružiny - 18 cm - Díky různé tvrdosti v závislosti na tlaku zajišťuje forma správnou ergonomii polohy těla během používání. Samostatné kapesní pružiny ve formě fungují samostatně, což eliminuje účinek ohýbání na velkou plochu při stlačení na malou plochu. Tímto způsobem nebude druhá osoba cítit žádný druh rotace. Distanční čalounění (filc) - vyztužuje celou strukturu a zvyšuje pevnost matrace. Polyuretanová pěna se zvýšenou pružností zabraňuje praskání a deformaci, zajišťuje správný komfort spánku. 1. Horní strana H4: pevná matrace 2. H3 spodní strana: středně tvrdá matrace Certifikáty surovin: Jak nastavit matraci? 1. Matrace příliš měkká: způsobuje nepřirozenou křivku páteře, což vede k bolestem zad a ztěžuje změnu polohy během spánku. Naše páteř se vyklenuje jako oblouk. Výsledkem je, že vstanete bolavý a nebudete ospalý. 2. Matrace příliš tvrdá: tlačí na nejvíce vyčnívající body našeho těla - boky a ramena. Naše končetiny ztuhnou a ztuhnou, což často způsobuje bolest. Příliš tvrdá matrace může přispívat k degeneraci a onemocněním páteře. 3. Dobře vybraná matrace: měl by poskytovat anatomickou polohu páteře během spánku, tj. vodorovnou čáru, když ležíte na boku, a tvar „dvojitého S“, když ležíte na zádech nebo na břiše. Máte-li jakékoli dotazy, napište nám prosím e-mailem. RECAR Firma se od roku 1995. Počátky její existence je prodej výroba náhradních dílů, polštině, zejména pro užitková vozidla. Pak jsme rozšířili sortiment dílů pro zamochodów zaganicznych - evropské, japonské a koreańskich.Od letos jsme se snaží své štěstí na internetu, máme skvělé ceny! V současné době firma prodává díly pro osobní automobily a lehké užitkové produkce polské, evropské, japonské a korejské. Dále vám nabízíme: • Baterie • filtry, olej • tlumiče, tlumiče • lampy, reflektory • nárazníky, mřížka • Autopříslušenství
Nabídka č. 7001495687Zobrazení: 9